En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mystic River izledim.

Sean Penn ve Tim Robbins müthiş bir oyunculuk göstermişler. Zaten ikisi de oscar almışlar bu filmle. İçinde Clint Eastwood olan bir işe kayıtsız, şartsız güvenilmesi gerektiğini bir kez daha anladım. :):) Film çok durağandı ama buna rağmen çok etkileyiciydi sonu yeterince tatmin edici olmasa da konu güzeldi.

Puanım 9/10

L.A. Confidential izledim.

Filmin sağlam senaryosu vardı, oyunculuklar süperdi fakat işlenişi çok ağırdı. Beni yordu yani izlerken. Filmin süresi 20 dakika civarı azaltılıp bazı sahneler kesilse daha iyi olabilirmiş. Filmi bir kez daha izlesem olaylar iyice rayına oturacak kafada ama süresi çok uzun tekrar izlemem herhalde çok uzun süre. :)

Puanım: 6.5/10

o değilde boonne öldü lost'da :( diğerleride sal yaptı.. Bakalım kurtulabilecekler mi ? Gerçekten çok güzel bir dizi lost : gerilim , korku , dram , aşk , ne ararsan var her bölüm merakla bitiyor haddi beyle bitiyor :D

o değilde boonne öldü lost'da :( diğerleride sal yaptı.. Bakalım kurtulabilecekler mi ? Gerçekten çok güzel bir dizi lost : gerilim , korku , dram , aşk , ne ararsan var her bölüm merakla bitiyor haddi beyle bitiyor :D

Lost iyidir de bu konuya gitmemiş sanki şu an. :D

Özellikle ilk 2 sezon efsaneydi, candı. :(

The Raid Filmini izledim. dusuk butce ile iyi bir film yapmıslar. imdb oranı 8.1/10

aksiyon hic bitmedi. yakın dovus sahneleri gercekten cok iyiydi. tek sorun alt yazıydı. rezillik ile facia arasında bir alt yazı olmus.

Wanted izledim. Son derece ilginç bir filmdi. Kendini izlettirdi, şaşırttı, oyuncular da iyiydi. Tatmin edici olmayan noktalar oldu ama puanım yine de 8/10

amerikalılar karadenizde :D ilginçtir hiç film izlemeyen biri olarak 4-5 defa denk gelip izlediğim bi film :D

7 Yaşam'ı izledim bu kadar zamandır nasıl izlememişim şaşırıyorum :) izlemeyen varsa kesinlikle izlemeli...

Thor izledim. Vasat bir süper kahramanlık dizisiydi. Natalie Portman bile kurtaramamış filmi.
Puanım: 5.5/10

7 Yaşam'ı izledim bu kadar zamandır nasıl izlememişim şaşırıyorum :) izlemeyen varsa kesinlikle izlemeli...

Ben de daha izlemedim, yakın zaman içerisinde izlemeyi düşünüyorum bakalım. :)