15 Temmuz 2012 FavoriForumum Yönetici Alımları

bu arada kurtlar vadisi pusu bölümünede olunuyormu ? Eğer oraya aday olunursa aday olurum :D fena uzmanımdır o konuda 😉

Kurtlar Vadisi Pusu bölümü "TV Dünyasi" bölümüne bagli bir bölümdür.

Eger istiyorsan, basvurularini bu bölüm için yapabilirsin ve degerlendirir tüm basvurular gibi.

Ben Takasın olmasını çok istiyorum :).Hem mod olursa daha ciddi olur hemde emeklerinin karşılığını alır.(20.000 kusur mesaj yazmak kolay değil).Ayrıca Cevaa hacının eski rütbesine dönmesini isterim .

aga kurtlar vadisi bölümü modu olunacaksa adayım uzmanımdır o alanda :d
şaka bi yana tabiki aday değilim zaten ön koşulları geçemem ceza meza admin beni şu dakka süper mod yapsın kabul etmem modluk falan bizi bozar :D
alemto ve arslan bey bana göre en büyük adaylar inşallah ikiside mod olurlar

takası desteklerim şimdiden 😉

ben tv dünyası yani yerli diziler & tv programları bölümüne aday olsam bile cezalardan kaybediyorum. :D

not: zaten isteselerde olmam :D

Ben Takasın olmasını çok istiyorum :).Hem mod olursa daha ciddi olur hemde emeklerinin karşılığını alır.(20.000 kusur mesaj yazmak kolay değil).Ayrıca Cevaa hacının eski rütbesine dönmesini isterim .

aga mod olsam nolcak ki ben mod olmak istesem ona buna yağ çekerdim ama işim olmayacağı için halimden memnunun asıl senin mod olman lazım bu işlerden çok iyi anlıyosun ve tarafsızsın.

- - - Ekleme - - -

takası desteklerim şimdiden 😉

ben tv dünyası yani yerli diziler & tv programları bölümüne aday olsam bile cezalardan kaybediyorum. :D
aga ne modu ya bu cezalarla mod mu olacam daha 2 gün önce ban yedim :d :d

- - - Ekleme - - -

yalnız cevaa nın eski rütbesine dönemsi şart büyük haksızlık yapılıyo

15 Temmuz yönetici alımını konusunu görünce eski konulardan sandım bir an için. :D

Bakalım kimler gelecek yönetime. :)

Bu arada şunu söyleyeyim :)

Yönetici olmak isteyenler ilk önce şu konuyu doğru dürüst okusunlar. OzaN TV ve Spor bölümü hariç demiş. :D

kvp1905 kavga çıkartmakmı istiyosun sataşıp durma birader olay çıkartıyon sonra ban yiyoruz ayıp delikanlılık nerde !

Mod olcaz diye bir şey yok fikrimi söylüyorum herkez gibi sataşıp durmayın sizde olun bu kadar basit hey allahım ya :D