FavoriForum.net te Yeniysen Dışlanıyosun

eller havaya silahı bırak ve emin adımlarla bana doğru yürü :d

- - - Ekleme - - -

iyi sanıyodum ama tarih testinin cevaplarına baktım 16 soruda 8 doğru 8 yanlış sinirlendim gerisine bakmadım

hedefin hangi bölümdü .. gireceğin bölüme göre sonuç değişir hedef olarak hangi bölüm hangi üniversite..

sinirlendim ya tarih en iyi dersim sayılır 8 yanlış hemde 16 soruda daha 28 soru var akşam bakarım belki hedefim yok

Forumun 4.nesil grup üyelerinden biriyim.(ben tahmini 4 dedim 5 yada 6 da olabilir.) Kendimi az da olsa eskilerden sayarım.Nasıl hiç tanımadığınız bir ortama çekinerek sözlerinize ve davranışlarınıza dikkat ederek giriyorsanız bu tip ortamlarda öyledir.Sonradan kaynaşır muhabbet eder ortak noktalar bulursunuz.Forumda tanıştığım üyelerin çoğu feysimde eklidir muhabbet ederiz.Bazılarının numaraları bile var konuşuyoruz.

Açtığın konuya bile her üyenin biraz bişeyler yazarak kendini yanlız hissetmemeni sağlaması bile sevildiğini dğerli biri olduğunu gösterir.Sakın kendini farklı görme bizlerden.Farklı düşüncelere kapılma sakın.Değerlisin bizim için bunu unutma :)

ben de 5. nesilim galiba :D Bu kaynaşma gelme zamanına bakmıyo grupların bakış açılarına uyumluysan daha çabuk kabul görüyorsun