AŞK-I EFSANE | Yeni Dizi

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzel olmuş fakat yabancı isimler kullanmanı desteklediğimi söyleyemem:)Düzen forum tarihinde gördüğüm en iyi senaryo düzenlerinden bir kaçı.Diyaloglar ve konuşmaları biraz daha geliştirebilirsin belki.
ya yabancı isimler gerçekçi olsun diye yaptım yani o konuda belki haklı olabilirsin ama hani kral ahmet olsa çok abes kaçardı.. yani herşeyi düşünerek böyle bir hikayeye başvurduk.. konuşmalrdada günlük hayatta nasıl konuşuluyosa öyle konuşmalar yaptım.. çünkü doğallık benm ilk ilkem.. :D kendi yazım bile çok doğal çünkü..

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
ya yabancı isimler gerçekçi olsun diye yaptım yani o konuda belki haklı olabilirsin ama hani kral ahmet olsa çok abes kaçardı.. yani herşeyi düşünerek böyle bir hikayeye başvurduk.. konuşmalrdada günlük hayatta nasıl konuşuluyosa öyle konuşmalar yaptım.. çünkü doğallık benm ilk ilkem.. :D kendi yazım bile çok doğal çünkü..

Kendi tarzının olması güzel birşey:)İleriki bölümlerde karakterlerin özelliklerini tam anlamıyla diyaloglara,hareketlerine oturtmaya çalış derim.Takipçinim;)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Kendi tarzının olması güzel birşey:)İleriki bölümlerde karakterlerin özelliklerini tam anlamıyla diyaloglara,hareketlerine oturtmaya çalış derim.Takipçinim;)
tavsiyelerin için teşekkür ederim.. elimden geldiği kadarıyla umaya çalışıcam artık.. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

sakın ha eleştirme ben yazıya hafif laf ettim şimdi yediğim fırçalardan kaçacak yer arıyorum:)))

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
tavsiyelerin için teşekkür ederim.. elimden geldiği kadarıyla umaya çalışıcam artık.. :F

Ben bu işlerden anlayan birisi değilim.Ne profesörüm nede bu konular hakkında deneyim sahibi birisiyim:)Kendi düşüncelerimi ortaya koymaya çalıştım.İstediklerini,kafana yatanları uygulamaya çalışabilirsin:)

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
sakın ha eleştirme ben yazıya hafif laf ettim şimdi yediğim fırçalardan kaçacak yer arıyorum:)))
sen bir eleştirdin iki eleştirdin sonra hiç durmadın selim.. :F biter dedğim her anda anında eleştiri... :D neye uğradığımı şaşırdım.. :F

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
arkadaşlar bu arada dizi kolikin köşesi bu seferlik yarına ertelendi..

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
biraz daha uzun tutabilirdin birde keşke çamaşır yıkarken dere düştü yerine başka bir şey bulsaydın :D ama beüendim 2. bölümü bekliyorum :bhr:

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
hacı daha dizide bişi olmamış beğenmemem için bikaç bölüm daha görmem lazımd :D

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
bence yan komşu jackin yatağında ölü bulunmalıydı :D gerçi öyle bir karakter yok :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
destereye bakma kızın imla hatalarını eleştiriyor diziyi okuduğundan bile şüpheliyim. :D yok kızım kızının sevgilisi daha esrarengiz o odada ne işi vardı, yoksa istenmeyen damat mıydı? :D

nasıl okumadım arturla isabel evlenecek ikinci bölümde ..