FF Sorgu Odası - Hafta 7- Sorgudaki İsim: Arslan Bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

Üniversite hayalim var ama bu biraz zor gözüküyor, benim amacım zoru başarmak olacak. Hangi bölüm diye sorarsan, Bigisayarla ilgili bir bölüm, mesela Bilgisayar Mühendisliği olabilir.

Bilgisayar mühendisliğini kazanmanın niye zor olduğunu düşünüyorsun ? Bence kazanılması en kolay bölümlerden, 100 binlere kadar düşüyor. Üstelik uzaktan öğretimi de var, onun için barajı aşsan yetiyor galiba. :)

Ozan'ı gömdüm ufaktan. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bilgisayar mühendisliğini kazanmanın niye zor olduğunu düşünüyorsun ? Bence kazanılması en kolay bölümlerden, 100 binlere kadar düşüyor. Üstelik uzaktan öğretimi de var, onun için barajı aşsan yetiyor galiba. :)

Ozan'ı gömdüm ufaktan. :D

Okulumuzda Matematik ve Fen derslerinin olmayışı ve benim sayısala olan zaafım bu düşünceleri düşünmemi sağladı. Fazla çalışmadığım içinde, işimin çok zor olduğunu düşünüyorum. Yani gözüme, zor gözüküyor. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

Okulumuzda Matematik ve Fen derslerinin olmayışı ve benim sayısala olan zaafım bu düşünceleri düşünmemi sağladı. Fazla çalışmadığım içinde, işimin çok zor olduğunu düşünüyorum. Yani gözüme, zor gözüküyor. :)

Yaparsın ya, daha çok var, dert etme şimdiden, güzel konu anlatımlı kitaplar alırsan rahatlıkla halledersin sayısalı. :)

Foruma giriş ve kayıt oluş hikayen ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yaparsın ya, daha çok var, dert etme şimdiden, güzel konu anlatımlı kitaplar alırsan rahatlıkla halledersin sayısalı. :)

Foruma giriş ve kayıt oluş hikayen ?

Umarım dediğin gibi olur yani hallederim. :)

Ben reytinglere ilgi duyuyordum, reytingleri başka forumda takip ediyordum. Bir ara bu forum denk geldi, reytingleri burada takip ettim biraz. Daha sonra üye oldum. İlk nickim ise Young Boy ki daha sonra Arslan Bey oldu. Forumda böyle kalıcı olabileceğimi, bağımlı olabileceğimi hiç düşünemiyordum ama öyle oldu. Ortam falan hoşuma gitti derken bir baktım forumdan çıkamaz oldum yani bağımlı oldum. Bu forumun büyümesindeki en büyük faktörün Reytingler olduğunu söylemek istiyorum. Şimdi diyorum, İyiki üye olmuşum, iyiki böyle bir ortamda bulunuyorum. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Okulda olduğun saatler ? Foruma girebildiğin saatler ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hangi dizileri sürekli takip edersin

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Konuna olan ilgiyi az buluyor musun ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hangi dizileri sürekli takip edersin ?

Pazartesi: Leyla ile Mecnun (+)
Salı: Seksenler (+)
Çarşamba: Kuzey Güney (+)
Perşembe: Kurtlar Vadisi Pusu (+)
Cuma: Yalan Dünya (-)
Cumartesi: Keşanlı Ali Destanı (-)
Pazar: Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (+)

(+) Sürekli takip ettiğim diziler.
(-) Arada sırada takip ettiğim diziler.

En sevdiğin sanatçı kim ?

En sevdiğim sanatçı usta bir isim tabi benim için bu sanatçının önemli bir yeri var. Bahsettiğim sanatçının ismini söyleyeyim o isim, Mustafa Ceceli. Hayranlıkla dinlediğim, sevdiğim bir sanatçı; Neredeyse bütün şarkılarını dinlerim.

Konuna olan ilgiyi az buluyor musun ?

Evet, az buluyorum. Eminimki ilerleyen günlerde ilgi biraz daha artacaktır.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konuma beklediğim ilginin gelmemesi beni üzdü. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3 gündür mesaj yazılmadığı için konu unutuldu. Neden 3 günlük süre boyunca yukarı çıkarmadın ? :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Sana yapilan iyi niyetleri herzaman dogru karsilarmisin?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
3 gündür mesaj yazılmadığı için konu unutuldu. Neden 3 günlük süre boyunca yukarı çıkarmadın ? :)

Belki yazan çıkar diye düşündüğüm için yazmadım ve o yüzdende doğal olarak unutuldu. :)

Sana yapilan iyi niyetleri herzaman dogru karsilarmisin ?

İyi niyetleri hakediyorsam karşılarım ama haketmiyorsam pek karşılayacağımı sanmıyorum. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Mesela senin "Bugün TV'de Ne Var Konularinda" ankette bazen dizi eklemeyi unuttugunda biz moderatörler ekledigimizde neden kiziyorsun? Sonuçta bu da bir iyi niyet degil mi? :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Mesela senin "Bugün TV'de Ne Var Konularinda" ankette bazen dizi eklemeyi unuttugunda biz moderatörler ekledigimizde neden kiziyorsun? Sonuçta bu da bir iyi niyet degil mi? :)

Sonuç olarak konuyu açan benim ve benim düzeltmem gerekiyor yani ben siz Moderatörlerden istersem yani o zaman yapabilirsiniz. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konu yine derinlere daldı ve yine konuya ilgi yok. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
konunun fazla ilgi görmemesini neye bağlıyosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...