FF Sorgu Odası - Hafta 7- Sorgudaki İsim: Arslan Bey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O konularda hatalı olduğumu düşünmediğimi biliyor muydun ? Yukarıdaki mesajında beni de suçluyorsun da. :)

Sanırım aramızı pek düzeltemeyeceğiz. :)

Neyse bu konu kapandı. :)

O konuda bende hatalıyım, sende hatalısın. İllaki özür diletmek istiyorsan, Tamam, özür diliyorum. Ama seninde bana bir özür borcun olduğunu söylemek istiyorum. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

O konuda bende hatalıym, sende hatalısın. İllaki özür diletmek istiyorsan, Tamam, özür diliyorum. Ama seninde bana bir özür borcun olduğunu söylemek istiyorum. :)

Özür için teşekkürler. :)

Tam olarak hangi konuda borçluyum ? Bunu söylersen belki yardımcı olabilirim ama önce ikna olmam lazım. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Özür için teşekkürler. :)

Tam olarak hangi konuda borçluyum ? Bunu söylersen belki yardımcı olabilirim ama önce ikna olmam lazım. :)

İlk mesajın, ikinci mesajında, üçüncü mesajında özür dilemen için yeterli bir sebep. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
en sevdiğin futbolcu hangisi?

Reşat

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
Hayatında şok bir haber aldın mı?Aldısan bilgi verir misin?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hayatında şok bir haber aldın mı ? Aldıysan bilgi verir misin ?

Şok edici fazla haber aldığımı hatırlamıyorum. Spor dünyasında, Fenerbahçe'nin Chelsea takımına elenmesi ve Türkiye'nin Almanya'ya elenmesi beni şok etmişti. TV dünyasında ise, Geniş Aile'nin bitirilmesi beni şok etmişti.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Konuşmadaki ilk 3 mesajım...

1-) O konuda bana değil, Ozan'a hitap etmen gerekiyor. O nedenle verdiğin soruya cevap vermeyeceğim.

2-)
Daha önce Ozan'ınkini de eleştirmiştim, sonra yazılanlarda ana mevzu reyting değil gibiydi ya da reytinge geniş yer ayrılmamıştı. Ama sen Total, A/B diye tek tek yazınca müdahale gereği hissettim. Kimseyle alıp veremediğim yok çok şükür. Hatta mesaj yazarken çoğu zaman kimin yazdığına bakmam. :smile:

3-) Yanlış diyorsun demiyorum canım, ben bölümü izlemeden reytingin durumunu tayin edemem, gerçi izleyince de yanlış değerlendirme yapabiliyorum. Benim katılmadığım nokta, Pamela'nın reytinge önemli bir katkısı olacağı, bence Pamela pek etkilemez reytingi.

Sence hangilerinde ne tip yanlışlar var ? Seni kıran neydi tam olarak ?

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
ne işle meşgulsğn ?
memleket neresi ?
nerede yaşıyorsun ?
yaşadığın şehrin neresinde kalıyorsun ?
kaç yaşındasın ?
hobin varmı?
fobin varmı ?
başka üye olduğun forum sitesi varmı ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konuşmadaki ilk 3 mesajım...

1-) O konuda bana değil, Ozan'a hitap etmen gerekiyor. O nedenle verdiğin soruya cevap vermeyeceğim.

2-)
Daha önce Ozan'ınkini de eleştirmiştim, sonra yazılanlarda ana mevzu reyting değil gibiydi ya da reytinge geniş yer ayrılmamıştı. Ama sen Total, A/B diye tek tek yazınca müdahale gereği hissettim. Kimseyle alıp veremediğim yok çok şükür. Hatta mesaj yazarken çoğu zaman kimin yazdığına bakmam. :smile:

3-) Yanlış diyorsun demiyorum canım, ben bölümü izlemeden reytingin durumunu tayin edemem, gerçi izleyince de yanlış değerlendirme yapabiliyorum. Benim katılmadığım nokta, Pamela'nın reytinge önemli bir katkısı olacağı, bence Pamela pek etkilemez reytingi.

Sence hangilerinde ne tip yanlışlar var ? Seni kıran neydi tam olarak ?

1. Mesajında biraz agresif çıktın sanki.
2. Mesajında, mesajıma müdehale etmiştin.
3. Mesajında "Canım" kelimesi ve benim yorumuma yeniden müdehale etmen.

- Ne işle meşgulsun ?
- Memleket neresi ?
- Nerede yaşıyorsun ?
- Yaşadığın şehrin neresinde kalıyorsun ?
- Kaç yaşındasın ?
- Hobin varmı?
- Fobin varmı ?
- Başka üye olduğun forum sitesi var mı ?

- Öğrencilik işiyle meşgulum.
- Efeler Diyarı Aydın.
- Aydın'n Sultanhisar ilçesi.
- Sultanhisar
- 6 Aralık 1996 doğumluyum.
- Hobim: Sevdiğim şeyleri yapmak.
- Fobim: Sevmediğim şeyler.
- Bu soruyu cevaplamasam daha iyi olacak, sonuç olarak reklama giriyor. Tabiki var üye olduğum başka forumlar.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

1. Mesajında biraz agresif çıktın sanki.
2. Mesajında, mesajıma müdehale etmiştin.
3. Mesajında "Canım" kelimesi ve benim yorumuma yeniden müdehale etmen.

1. mesajı hiç yazmaya da bilirdim, senin ağır mesajına göre oldukça hafif bir mesaj olmuş, yazmam gerekmediği halde saygıdan cevap vermişim. Hiç cevap vermememi tercih eder miydin ?

2. mesajımda benim mesajımı eleştirdiğin için cevap vermiştim. Benim yazdığım mesajda da senin mesajından alıntı vardı ve sana katılmadığımı belirtmiştim, bu müdahale mi sayılıyor ?

3. mesajdaki "canım" kelimesine takılman ise hala bana ilginç geliyor. Başka ilginç takıntıların var mı ? O kelimeye takılmanla beni, sana karşı sürekli o kelimeyi kullanmaya teşvik ettiğinin farkında mısın ? :D

Bu arada yaş takıntın mı var ? Niye yaşını soranlara doğum tarihini söylüyorsun ? :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1. mesajı hiç yazmaya da bilirdim, senin ağır mesajına göre oldukça hafif bir mesaj olmuş, yazmam gerekmediği halde saygıdan cevap vermişim. Hiç cevap vermememi tercih eder miydin ?

2. mesajımda benim mesajımı eleştirdiğin için cevap vermiştim. Benim yazdığım mesajda da senin mesajından alıntı vardı ve sana katılmadığımı belirtmiştim, bu müdahale mi sayılıyor ?

3. mesajdaki "canım" kelimesine takılman ise hala bana ilginç geliyor. Başka ilginç takıntıların var mı ? O kelimeye takılmanla beni, sana karşı sürekli o kelimeyi kullanmaya teşvik ettiğinin farkında mısın ? :D

Bu arada yaş takıntın mı var ? Niye yaşını soranlara doğum tarihini söylüyorsun ? :)

Ben o 3 mesajından rahatsız oldum arkadaş, özür bekliyorum. :F

Yaş takıntım yok, öyle yazıyorum. :)

- Hangi takımlısın?
- 1 Nisan da sorgu odasında olman hakkında ne düşünüyosun?

- Fenerbahçeliyim.
- 1 Nisanda sorgu odasında olmak şaka gibi.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Özür için daha çok beklersin demek isterdim ama sen özür dilediğine göre benim de özür dilemem doğru olur. :)

Özür dilerim. :)

Umarım aramız zamanla ısınır. :)

Üniversite hayalin nedir ? Hangi bölüm ?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Özür için daha çok beklersin demek isterdim ama sen özür dilediğine göre benim de özür dilemem doğru olur. :)

Özür dilerim. :)

Umarım aramız zamanla ısınır. :)

Üniversite hayalin nedir ? Hangi bölüm ?

Bende özrün için, teşekkür ediyorum. :)

Üniversite hayalim var ama bu biraz zor gözüküyor, benim amacım zoru başarmak olacak. Hangi bölüm diye sorarsan, Bigisayarla ilgili bir bölüm, mesela Bilgisayar Mühendisliği olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...