25 Ekim 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kızılcık Şerbeti - 73. Bölüm | Show TV

• Arka Sokaklar - 687. Bölüm | Kanal D

• Yalı Çapkını - 80. Bölüm | Star TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kara Ağaç Destanı - 22. Bölüm | TRT 1

• Kim Milyoner Olmak İster? - 1118. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Demekki doğru hikayelere basıyolar devlet istemiyor yayinini amma Gold Film dedi amma kimse dizimi bitiremez laflarini soka sokada dizi devam ediyor 4 sezon gelirse sasirmayiz
Aynen, Gold Film dedi "dizimi kimse bitiremez". :A Şikayet gelince Heves&Giray senaryosunu değiştiren de başkaları zaten.

• Beğendim
Reactions: cookies
  • Güldürdün
Reactions: offensive
Gizli Bahçe'min tekrarı yine iyi gitmiş. :Z:bhr:

Kara Ağaç Destanı yeni dizi gelene kadar durur. Kanalı iyi idare ediyor böyle bir günde.

Arka Sokaklar düşmüş ama yine de çok iyi oranları. Hele Total'i. :D İyi toparladı Total'i. :D

Yalı Çapkını çok iyi yükselmiş. Millet Seyran-Ferit'i istiyor sadece ama yapımcı halen anlamıyor. Umarım şu anki güzel senaryo yeniden bozmaz. Ama bence bozacaktır. :D

Kızılcık Şerbeti'ne helal olsun 10.08'e yükselmiş.

Şakir Paşa'm bu güne gelip 6-8 arası reyting alacak inşallah en az. :Z:bhr:

• Beğendim
Reactions: cookies
4. Sezon 4. Bölüm
ABC: 31. ORTA SAYFA 1,03 4,47
AB: 25. ORTA SAYFA 1,14 5,51
TOTAL: 45. ORTA SAYFA 0,81 3,81

@Gizmen için 🙏:bhr:
ve tabii ilgilenen herkese 🙏

• Harika
Reactions: Gizmen
4. Sezon 4. Bölüm
ABC: 31. ORTA SAYFA 1,03 4,47
AB: 25. ORTA SAYFA 1,14 5,51
TOTAL: 45. ORTA SAYFA 0,81 3,81

@Gizmen için 🙏:bhr:
ve tabii ilgilenen herkese 🙏
Çok teşekkürler düşünüp paylaştığın için :bhr: Now cuma günü başarısız. Maalesef program da bunun azizliğine uğruyor. Yoksa bu günlemle 2 reytinglerde dolaşmalıydı. Aralık içinde 2 leri görürüz gibi :D

Gizli Bahçe'min tekrarı yine iyi gitmiş. :Z:bhr:

Kara Ağaç Destanı yeni dizi gelene kadar durur. Kanalı iyi idare ediyor böyle bir günde.

Arka Sokaklar düşmüş ama yine de çok iyi oranları. Hele Total'i. :D İyi toparladı Total'i. :D

Yalı Çapkını çok iyi yükselmiş. Millet Seyran-Ferit'i istiyor sadece ama yapımcı halen anlamıyor. Umarım şu anki güzel senaryo yeniden bozmaz. Ama bence bozacaktır. :D

Kızılcık Şerbeti'ne helal olsun 10.08'e yükselmiş.

Şakir Paşa'm bu güne gelip 6-8 arası reyting alacak inşallah en az. :Z:bhr:
Ben televizyon dizisi yazıyorum polisiye

Çok teşekkürler düşünüp paylaştığın için :bhr: Now cuma günü başarısız. Maalesef program da bunun azizliğine uğruyor. Yoksa bu günlemle 2 reytinglerde dolaşmalıydı. Aralık içinde 2 leri görürüz gibi :D
Rica ederim, evet haklısın önde iyi bir dizi olsa bu program 3 reyting bile alır 👌

• Harika
Reactions: Gizmen

Forum İstatistikleri

Konular
171,833
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija