Şu An Ne Düşünüyorsun?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Bu durumunu derin forumda konuşucaz , kararımızı bildiririz sana da:A @mrt-06 üyeleri topla :XEkli dosyayı görüntüle 130167
------

Evet ilk geldiğimde 3.ay falan aday olmuştum yönetici seçiminde 3.oldum ,deneyimsiziz diye olamadık sonra hiç denemedim 12 yıldır :X

Vay yeni birşey öğrendik hakkında. Küsüp gitmiş gibi olmuş ama küsmemişsin de :D

@primavera ilk bahar anlamına geliyormuş :D gerçekten hayatta her gün yeni bişey öğreniyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
Primevera da nerden çıktı. Zaten adı bahardı :

evet konunun sahibi. Eski Forum emektarı. Foruma döner umarım yine :)

Mesaj sayılarına takılma eskilerin. Çok mesaj silindi zamanında :)
o gün bir yazı gördüm rezene ile ilgiliydi sanırım üstünde primavera yazıyordu dedim bunun anlamı ne acaba baktım ilkbahar çıktı şimdi burda ismi görünce direk rezene, ilkbahar, tohum diye kafamda pis pis düşünceler oluştu :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
o gün bir yazı gördüm rezene ile ilgiliydi sanırım üstünde primavera yazıyordu dedim bunun anlamı ne acaba baktım ilkbahar çıktı şimdi burda ismi görünce direk rezene, ilkbahar, tohum diye kafamda pis pis düşünceler oluştu :A
Niye pis pis düşünce olsun ki. Anlamı oysa o dur yani :)

• Güldürdün
Reactions: tekin
@primavera ilk bahar anlamına geliyormuş :D gerçekten hayatta her gün yeni bişey öğreniyoruz :A
Evet forumdaki ilk parlakçıydı kendisi :X o yüzden @serhatt @Emre Ozansoy @cookies @Dosi @Zeyno @Angelica nın atası diyebiliriz kendisi için :X :A daha çok rahmetsiz @Forumdash gibi cw dizisi izler oradaki fantastik oğlanlara kurulurdu , ian Somerhalder fanfinisiydi :X yine rahmetsizin biri @destere ilk kendisine yanaşmış bu kız forumdan gidince aynı prototip @Çiğdem le işi pişirmişti :X

Kısa bir forum tarihi dersi :F:F @Bully @Yakamoz-Asi @RüzgarGülü @MasacRE @Maskeli Fedai @The_Erinch @Royal Highness

düşünce bu tabiki şişede durduğu gibi durmuyor :A
Şişede durduğu gibi durmaz . Beyin bedava :F
------

Evet forumdaki ilk parlakçıydı kendisi :X o yüzden @serhatt @Emre Ozansoy @cookies @Dosi @Zeyno @Angelica nın atası diyebiliriz kendisi için :X :A daha çok rahmetsiz @Forumdash gibi cw dizisi izler oradaki fantastik oğlanlara kurulurdu , ian Somerhalder fanfinisiydi :X yine rahmetsizin biri @destere ilk kendisine yanaşmış bu kız forumdan gidince aynı prototip @Çiğdem le işi pişirmişti :X

Kısa bir forum tarihi dersi :F:F @Bully @Yakamoz-Asi @RüzgarGülü @MasacRE @Maskeli Fedai @The_Erinch @Royal Highness
Çoğu senin kurgun ama böyle tarih mi olur tek taraflı. Bir gün gelirse dinleriz. Çoğunda haklısın dediklerinin parlakci tabi ama serhat gibi değil karşı cinse :D

Şişede durduğu gibi durmaz . Beyin bedava :F
------

Çoğu senin kurgun ama böyle tarih mi olur tek taraflı. Bir gün gelirse dinleriz. Çoğunda haklısın dediklerinin parlakci tabi ama serhat gibi değil karşı cinse :D
Hepsinin mesajları var kanıtlı :F

İşte parlakçı = erkek düşkünü
Cinsiyeti farketmez o yüzden :F