Fav10 Ayın Üyeleri | Eylül 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merak etmiṣ olabilir ama alınacağını sanmıyorum bu sebeple, @Bully açık sözlü biri yani. :D

Erkek tribine girmeyelim, kadın tribine bağlarız çıkılmaz hal alır. :A
Merak ettiğini sorsun cevaplarım. Şu ana kadar sorularını cevapladım. Bende inkar yok, kendisi iyi bilir :A

Erkek tiribinden çok nasipleniyorum bu forumda :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Kafana gelmemesi için çok çabaladım ama yinede üstüne almana sevindim :A en garip durum olarak adlandıracağım top 10 listemde üstlerde olur :A

Benim tribim pistir bilirim. :A
Ama dediğim gibi olur hep. Sevdiklerime fazla dayanamam, 2-3 haftada normale dönerim. Ama gerçekten dokunduysa Akrep burcuyum zor affederim belkide affetmem.

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Benim tribim pistir bilirim. :A
Ama dediğim gibi olur hep. Sevdiklerime fazla dayanamam, 2-3 haftada normale dönerim. Ama gerçekten dokunduysa Akrep burcuyum zor affederim belkide affetmem.
2-3 gün de bari ne haftası 😱 yani şimdi bir şey derdimde sadece senin ve benim bildiğim bir durum olduğu için o kısmı diyemiyorum :A
Ben bu mevzuda 100% masumdum :bhr:

• Güldürdün
Gizli iṣler çok sende :A kendini frenliyorsun, fark etmiyoruz sanma. :A
DM yöneticilere açık bu arada. :A
İyi ki dedin, ben de kapalı sanıyordum :A
Son mesajda son cümle nedeni ile geriye çekiyorum kendimi :A
Bizimde inadımız var :A gurur ağır basıyor. İlk adımı ben atmayacağım :A

Zaten bu kadınların ilk adım olayını anlamıṣ olsaydım peeeeeeeh neler değiṣirdi. :A
Bunu bana mı diyorsun bana mı 😱
Dm mesajının başlangıcına bak ve uzun süre iletişim yokken ilk yazan kim bakın yazdığından utan be :A
Sen sürekli profil mesajları silen birisin. Düşün bakalım kim kimin profiline en çok mesaj yazardı?
Doğum günü diyeyim sen anlarsın :A

• Güldürdün
Bunu bana mı diyorsun bana mı 😱
Dm mesajının başlangıcına bak ve uzun süre iletişim yokken ilk yazan kim bakın yazdığından utan be :A
Sen sürekli profil mesajları silen birisin. Düşün bakalım kim kimin profiline en çok mesaj yazardı?
Doğum günü diyeyim sen anlarsın :A

Ben susma jokerimi kullanıp kenara çekileyim, ṣuan kendimden utandım. :F

• Harika
Reactions: Dosi
Bi bakayım ceza verilecek durum yapmış mı :A görsün bakalım ceza yemek nasıl bir duygu @Yakamoz-Asi
Dozunda konu uplatılmalı :A
------

Gerçi en fazla uyarı alır ceza puanı olmayan. Yeni yapıldığı için :A

Forumun sadece reyting ve diziden ibaret olmadığını hatırlatıyorum millete. Ayrıca forum demek, bilgilerin toplanıp üzerinde konuṣulduğu yerdir. Favori Sözlük bunun için en iyi yer. Aktive etmek gerek.

Forumun sadece reyting ve diziden ibaret olmadığını hatırlatıyorum millete. Ayrıca forum demek, bilgilerin toplanıp üzerinde konuṣulduğu yerdir. Favori Sözlük bunun için en iyi yer. Aktive etmek gerek.
Henüz detaylı bakmadım ama 10 konudan fazlaysa biraz sıkıntı gibi :A en azından bir kaç saat ara ile uplatmak gerekir.
Ciddileşme bu arada :A

Resmen benden az yazmak için dün geceden kendini frenledi :A @Yakamoz-Asi

Anca bir hafta dayanır. Sonraki hafta çoṣar yine. Yeni haftayı sabırsızlıkla beklediğine adım gibi eminim. :A zaten reaksiyon vermediğinden anladım dün akṣam :D @Bully
Bu hafta üçünüzün haftasıydı rol çalmayayım dedim sizden :A Yeni hafta yeni umutlar inşallah :A Her hafta ben zirvede olacam ben Dosi’yi geçecem diye bir kaide yok :A Sıralamalar dönem dönem değişir :A

10 konudan baya bir fazla. :T: birkaç saat ara verdim. :T: susuyorum an itibariyle. Haftaya devam ederim. :T:
20 konu var gibi :A sencede abartı değil mi :A
Yalnız eski yazılarımı gördüm. Çoğunu unutmuşum.

Eline sağlık bu arada :A
Bu hafta üçünüzün haftasıydı rol çalmayayım dedim sizden :A Yeni hafta yeni umutlar inşallah :A Her hafta ben zirvede olacam ben Dosi’yi geçecem diye bir kaide yok :A Sıralamalar dönem dönem değişir :A
bu da bir gayrettir. Git Yakamoz’un uplattığı 2717282 konuda yorum yap :A

20 konu var gibi :A sencede abartı değil mi :A
Yalnız eski yazılarımı gördüm. Çoğunu unutmuşum.

Eline sağlık bu arada :A

bu da bir gayrettir. Git Yakamoz’un uplattığı 2717282 konuda yorum yap :A

Övdün mü dövdün mü bilemedim. :A Nostalji iyidir. Evet abartmıṣ olabilirim ama forum canlanır, iyidir. :D

Aynen @Bully hadi kolları sıva en az 50 yorum bekliyorum. :A

Övdün mü dövdün mü bilemedim. :A Nostalji iyidir. Evet abartmıṣ olabilirim ama forum canlanır, iyidir. :D

Aynen @Bully hadi kolları sıva en az 50 yorum bekliyorum. :A
Totaline bakarsak övdüm :A
@Bully korkma ben bir sürü mesaj yazdım dahada yazarım geçmezsin beni. Benim yönetimde yazdığım mesajlarıda göremediğiniz için mesaj sayım çok. Yakamoz’un tüm konularını rapor edince katlandı mesaj sayım :A (ironidir ironi)

Forum İstatistikleri

Konular
171,715
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94