2023 En Favori Şarkı 2023 Başlıyor!

bu bir yarışmaysa beni jüri yazın değilsede ne iş olsa yaparım :A

@HollyDemon666☾☆
@HollyDemon666☾☆
@HollyDemon666☾☆

hollydemon üstadım kullanıcı adını etiketlemeyi başarmak ne mutluluk verici bişeymiş hızımı alamadım bir kaç tekrara düştüm kusura bakma :A
şu 666 sanki fazla gibi ama olsun artık ona da şükür :D

• Güldürdün
Reactions: HollyDemon666☾☆

@HollyDemon666☾☆
@HollyDemon666☾☆
@HollyDemon666☾☆

hollydemon üstadım kullanıcı adını etiketlemeyi başarmak ne mutluluk verici bişeymiş hızımı alamadım bir kaç tekrara düştüm kusura bakma :A
666'da çıkaracağım:D
işteyken paydos zamanında değiştirdim unuttum onu acele işe şeytan karıştı napcen:F

• Güldürdün
Reactions: tekin

@HollyDemon666☾☆
@HollyDemon666☾☆
@HollyDemon666☾☆

Geri mi döndün. Artık ardına bakmazsın sanmıştım.

Hepimiz bu etkinlikte jüriyiz. 2023’ün en iyi şarkısını seçeceğiz (önceliğinin kadın yorumcular olduğunu biliyoruz) @RüzgarGülü

• Güldürdün
Reactions: tekin
Geri mi döndün. Artık ardına bakmazsın sanmıştım.

Hepimiz bu etkinlikte jüriyiz. 2023’ün en iyi şarkısını seçeceğiz (önceliğinin kadın yorumcular olduğunu biliyoruz) @RüzgarGülü
nerden bileceksinizki erkeklerede arada bir yani kırk yılda birde olsa şans verdiğimi herkes bilir aha @Bully e sor istersen :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
zaten bekledi bekledi senin cevabın gelene kadar! ben de senin mesaja harika atınca anında kopya çekti, hep böyle bu @Bully onun çocukluğunu bilirim kopyacının tekiydi :D
Haklısın, senin harikandan 2 dakika sonra yazmış mesajı. Demek ki senden harika kapmak istedi ama eli boş kaldı @Bully ’nin :)

• Güldürdün
Reactions: tekin and Bully
@Bully benden kopya çekmiş. Kesin Demet Akalın derdi o. Ben birine benzetmeden direk tahminimi yazdım:)

zaten bekledi bekledi senin cevabın gelene kadar! ben de senin mesaja harika atınca anında kopya çekti, hep böyle bu @Bully onun çocukluğunu bilirim kopyacının tekiydi :D
Dosi’nin yorumu görmeden yazdım sadece biraz düşündüm ve cevabı beklettim Dosi’nin çok hızlı cevap vereceğini nerden bileyim :)

Dosi’nin yorumu görmeden yazdım sadece biraz düşündüm ve cevabı beklettim Dosi’nin çok hızlı cevap vereceğini nerden bileyim :)
Dosi’nin düşünmesine bile gerek kalmadan yapıştırdı tahminini:)
Sen cevabını yollamadan sistem sana mesaj yazıldığını gösteriyor. Bildiğin kopya çekmişsin

• Okudum
Reactions: Bully
  • Okudum
Dosi’nin düşünmesine bile gerek kalmadan yapıştırdı tahminini:)
Sen cevabını yollamadan sistem sana mesaj yazıldığını gösteriyor. Bildiğin kopya çekmişsin
Sana sormamıştı, jet hızıyla cevap vererek beni tuzağa düşürmüş oldun.

Cevabım çoktan hazırdı, yalan borcum yok. Net olarak bildiğim bir cevaptı ama yavaş kaldım sadece:)

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Sana sormamıştı, jet hızıyla cevap vererek beni tuzağa düşürmüş oldun.

Cevabım çoktan hazırdı, yalan borcum yok. Net olarak bildiğim bir cevaptı ama yavaş kaldım sadece:)
Neyin tuzağı?:)

Kendisi gitmiş galiba. Biz klasik emojiye dönelim :A

• Güldürdün