2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Final

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Üye Ayın Favorisi Seçilsin?

• Bully

• Royal Highness

• tekin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hepsini de yaptım valla hayat bu kadar basit işte :F
Afiyet olsun sinemadan sonra ne yaptınız diye sormuyorum yemek yemişsinizdir zaten :D

Peki sen diğer adaylar hakkında @tekin ve @Royal Highness hakkında ne diyorsun birsye demedim. Başarılar dile bari :D
------

Aman bir şey anlamayayım.
En iyi yönetici olarak beni seçmişsin onu anladım :A
Caktirmasa da kanı en çok sana ısınmış dosi dosi diye kendi profiline hatta girdiği bütün konulara yazıyor. Umarım favori üye olursa kurtuluruz bundan :F

Aman bir şey anlamayayım.
En iyi yönetici olarak beni seçmişsin onu anladım :A
evet en iyisi derken yani iyilerinden biri şimdi diğerlerinede kötü diyemem onlarda iyi sayılır ama her iyi aynı zamanda en iyi olamaz o işte sadece birisinin hakkıdır, o hakda tabiki senin değildir :F şu anda kimsenin değildir? orda bekliyor koltuğu boş bir şekilde:D ne zamanki bir gün ben yönetimi devralırsam o koltukta dolacaktır :A

Afiyet olsun sinemadan sonra ne yaptınız diye sormuyorum yemek yemişsinizdir zaten :D

Peki sen diğer adaylar hakkında @tekin ve @Royal Highness hakkında ne diyorsun birsye demedim. Başarılar dile bari :D
------

Caktirmasa da kanı en çok sana ısınmış dosi dosi diye kendi profiline hatta girdiği bütün konulara yazıyor. Umarım favori üye olursa kurtuluruz bundan :F
Asıl o zaman başıma bela olur hissi oluşuyor bende :A pek güven vermiyor. Ben daha döneli 1 ay olmadı, yani daha onu uzaktan analiz etmek gerekir de sürekli etrafımda. Uzaktan daha iyi analiz eden biriyim :A

Senden sonra kendisi ile en çok sohbet eden kişi olduğum içindir. Gerçi ben sohbet etmiyordum o zoraki beni sohbete çekiyordu :A

Asıl o zaman başıma bela olur hissi oluşuyor bende :A pek güven vermiyor. Ben daha döneli 1 ay olmadı, yani daha onu uzaktan analiz etmek gerekir de sürekli etrafımda. Uzaktan daha iyi analiz eden biriyim :A

Senden sonra kendisi ile en çok sohbet eden kişi olduğum içindir. Gerçi ben sohbet etmiyordum o zoraki beni sohbete çekiyordu :A
dikkatini çekerim ben daha çıkmadım forumda buralarda dolanıyorum :F hemen dedikoduya başlamışsınız :D

------

3 adayın da hak ettiğini yazmıştım :A Biriyle aram kötü onla muhattap olmuyorum :A

@Royal Highness da kazanırsa sevinirim bu ay olmazsa gelecek ay kazanır zaten :Z

Dikkatini çekerim ben yöneticiyim yani aktif misin değil misin görüyoruz :A daha neler neler farkettiğimi bi bilsen :A ama bilme :A
peki demirelde bizi görüyormu (şimdi bu espriyide anlamaz bizim isveçli :D ) tek tek anlatıcan hanı film vardı demiştikine felan .. ıyy hiç uğraşmıyacam bu isveçlilere espride yapılmıyor :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
evet en iyisi derken yani iyilerinden biri şimdi diğerlerinede kötü diyemem onlarda iyi sayılır ama her iyi aynı zamanda en iyi olamaz o işte sadece birisinin hakkıdır, o hakda tabiki senin değildir :F şu anda kimsenin değildir? orda bekliyor koltuğu boş bir şekilde:D ne zamanki bir gün ben yönetimi devralırsam o koltukta dolacaktır :A
Alkolün zararları adlı kamu spotu mesajı gibi olmuş ne dedin kral bu mesaj @Keith Long senaryoları gibi olmuş. Subliminal mesaj var :F

İsin zor :R
Dikkatini çekerim ben yöneticiyim yani aktif misin değil misin görüyoruz :A daha neler neler farkettiğimi bi bilsen :A ama bilme :A
En sonunda tekin çok tekin değil diyecek gibi oldun ama.kendini frenledin :F @tekin

• Güldürdün
Reactions: Dosi and tekin
Alkolün zararları adlı kamu spotu mesajı gibi olmuş ne dedin kral bu mesaj @Keith Long senaryoları gibi olmuş. Subliminal mesaj var :F

İsin zor :R

En sonunda tekin çok tekin değil diyecek gibi oldun ama.kendini frenledin :F @tekin
@Dosi net anladı o mesajı o bana yeter :F

yani en iyi yönetici yok daha civarda, çünkü ben daha yönetici olmadım demiş şair :F

@Dosi net anladı o mesajı o bana yeter :F

yani en iyi yönetici yok daha civarda, çünkü ben daha yönetici olmadım demiş şair :F
Favori üye olmadan yönetici olmaya mi karar verdin? Forum satılıyor herhalde sen alacaksın yoksa zor daha 1 ayda bir üyenin olması :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
dur hele daha bende yarışıyorum yarış son düzlüğe girince zincirlerimden boşalırım :A
Sen de diğer adaylara başarılar dilesdydin ama erken pes ettin :D
------

Finale çıktılar diye tebrik edip etiketlersem oy verdiğimi düşünüp sonra hayal kırıklığına uğrayacaklar :F

Sadece kazananı tebrik etmek en iyisi artık öyle yapma kararı aldım :D
Bende her zaman kazananlardan olurum gururlu bir kaybeden olmak iyi hissetirsede kazanan yanında olmak iyidir :D
------

bizimkisi bir nevi hayal işte önce hayal edersin sonra başarırsın bakmışsın :F hayat böyledir :D
İyi iyi hedeflerin olması güzel birşey:D

• Güldürdün
Reactions: Bully and tekin
Sen de diğer adaylara başarılar dilesdydin ama erken pes ettin :D
------

Bende her zaman kazananlardan olurum gururlu bir kaybeden olmak iyi hissetirsede kazanan yanında olmak iyidir :D
dur edeyim :F

saygıdeğer diğer arkadaşlarım sizlerede başarılar diyorum ama bu yarışta karşımda hiç bir şansınız yok malesef terstende olsa rekora doğru koşuyorum tutabilene aşkolsun :A

• Harika
Reactions: tekin