Tek başına sahile geldiniz? Peki yanınızda neler olur?

Tek başına sahile geldiniz? Peki yanınızda neler olur?

• kitap

• yiyecek

• alkol

• müzik çalar

• güneş kremleri

• su

• güneş gözlüğü

• şapka

• şişme yatak

• deniz topu

• sigara

• tavla

• bulmaca

• laptop

• dergi

• telefon

• Diğer(Kesinlikle Yazınız)

• Hiçbirşey. ,Mayomu giyer giderim

• Deniz mi? Ben denize gitmem.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@The
Telefona bakarmış gibi yapıp, gözlükle etrafı kesiyorsun değil mi 😁😁😁😁😁
@Th

Pandemi çıkmasa Fransız arkadaşımla gelmek isterdim Yunan adasında denize

Gızzz okadar şey var ki bitmez 😁😁
Şuan sahildeyim, neler almışım bakam..

Güneş gözlüğü
Su
Magnum 😁😁😁 (eve gidince 3.turları başlatam)
Telefon
Şezlong
..
------

@RüzgarGülü @Royal Highness hangi marka içelim soğuk soğuk 🤣🤣🤣

Şu foruma ziyaretçi olarak çocuklar falan girmediğini bilsem en iyi bira etkinliği yapacam 🤣🤣🤣🤣 @Bully
Etkinlik olsa güzel olurdu ya. Birra Peja zero içeriz bizde alkolsüz bira o serbest :D @Royal Highness

• Aynen
Reactions: Royal Highness
Bide 2 liraya ikram şarapları vardı. Tek şişe içip bayılmışdım, en gece sahilde şezlongda kumla bütünleşiyordum 😁😁😁😁🫣🫣🫣
Sadece eğlence amaçlı içerim gerçeklerden kaçmak için öyle sızmak kadar içmek gibi huyum yok sen buyutmussun işi :D

Aklıma bu sahne geldi eskilerden bahsedince :F

------

@tekin sen ne alırdın yanına :D
aradığım konu buydu işte :A
sahil bira ve çerez tabiki sahil diyince sende şezlongunu nerdeyse kapıp gidiyorsun öyle sahil değil gideceksin avcılar sahile ordan seyyar biracılar var el edecen uzaktan adamlar zaten dünden hazır koşturarark gelirler
orda birde şarkı söyleyen bir cem karaca abimiz vardı hala yaşıyormu bilemem muhteşem ses vardı adamda gece sahile indikmi rastladıkmı ona bir ikide bira ısmarladınmı cem karaca abimize ondan sonra değme gecenin keyfine öff öff nerde aklıma geld,i bunlr şimdi :F

aradığım konu buydu işte :A
sahil bira ve çerez tabiki sahil diyince sende şezlongunu nerdeyse kapıp gidiyorsun öyle sahil değil gideceksin avcılar sahile ordan seyyar biracılar var el edecen uzaktan adamlar zaten dünden hazır koşturarark gelirler
orda birde şarkı söyleyen bir cem karaca abimiz vardı hala yaşıyormu bilemem muhteşem ses vardı adamda gece sahile indikmi rastladıkmı ona bir ikide bira ısmarladınmı cem karaca abimize ondan sonra değme gecenin keyfine öff öff nerde aklıma geld,i bunlr şimdi :F
@The_Erinch @Yakamoz-Asi bak yaşanmışlıklar var burda. :D

• Güldürdün
Reactions: tekin
Bira değil ya biz noger ile viskiden bahsediyoruz bira dersek kralı peja Zerodur :F bira guzel ama tuvalet yakın olacak :F
------

25 felan benim tahminim 17 olsa bira çerez yazamazdi :D sahilde tost yerdi
evet dondurma yerken sahilde .. hiç oldumu bu şimdi sahildesin ve dondurma yiyorsun madem dondurma yiyeceksin sahilde ne işin var evinde ye :F

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü