2024 Temmuz Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 3 üye finale yükselsin?

• Keith Long

• tekin

• 12.Adam

• RüzgarGülü

• Royal Highness

• Yakamoz-Asi

• xemrexxx

• ahmetbey

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
hadi göster amcaya der gibi gençlerin önünü açmak yanlış bir durum bence :D bırakın gençlerin önü arkası kapalı kalsın:A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Bu etkinlikte yeterince kısıtlama var, yönetimde olanlar yer almıyor ve ayın favorisi olanlar 5 ay yer almadığı için en az 5 üyede devre dışı kalmış oluyor. Kaç kere elemelerde yer alıp bir türlü ayın favorisi seçilemeyen @RüzgarGülü belki ilk kez bu fırsatı yakalayacakken göze batması :A
Ayrıca ön elemede açık ara yapıpta finalde varlık gösteremeyen çok isim oldu. Hatta nadiren kazanmış olanlar vardır.
Rüzgar
Yakamoz
Emrex

10. yılını deviren üyelerin bu tarz etkinliklerde yarışmasını doğru bulmuyorum. Gençlerin önünü açmak lazım.
Bu düşüncedeysen aralarında en yaşlı üyelik sahibi olan bu üç isme oy vermemen gerekirdi :bilmem:

Bu etkinlikte yeterince kısıtlama var, yönetimde olanlar yer almıyor ve ayın favorisi olanlar 5 ay yer almadığı için en az 5 üyede devre dışı kalmış oluyor. Kaç kere elemelerde yer alıp bir türlü ayın favorisi seçilemeyen @RüzgarGülü belki ilk kez bu fırsatı yakalayacakken göze batması :A
Ayrıca ön elemede açık ara yapıpta finalde varlık gösteremeyen çok isim oldu. Hatta nadiren kazanmış olanlar vardır.

Bu düşüncedeysen aralarında en yaşlı üyelik sahibi olan bu üç isme oy vermemen gerekirdi :bilmem:
Kendimi de ayrıca kınıyorum.

@RüzgarGülü de benle uğraşıyor , aradan çıkarmak lazım. :A
Hey gidi günler hey :F
------

Çok ihtimal vermiyorum, o yüzden @RüzgarGülü ‘ne çizik yok :A ayın favori üyesi olmaması için yoluna taş koymaya çalışıyorsun gibi :A
Yok ya yapmaz öyle ablası :D
------

10. yılını deviren üyelerin bu tarz etkinliklerde yarışmasını doğru bulmuyorum. Gençlerin önünü açmak lazım.
Dur zaten kaybolurum ben yine birkaç yıl sonra tekrar gelirim burdayım daha :F