Devrim Özkan ve Taner Ölmez 'Deha' Kadrosunda! | Show TV

Mays ayinda soylemisdim Yeni sezonda Show tv dev isimler olacak diye can var olasiniz canim benim
------

Suanda Sandik Kokusu yeni bas rol erkegi ve Kizilcik Serbeti bomba isimle gorusme yapiliyor Hanedan dizisi icin Beren Saatle gorusmeler devam ediyor
Engin Ozturk Sandik Kokusu yeni basrol erkegi secildi bir yildiz oyuncu daha Show ailesine katildi dedigim gibi kanal yonetimi yeni sezon oyuncu seciminde titiz davraniyor tum projeleri icin yildiz isimler istiyor kanala

• Beğendim
Reactions: Dante
Engin Ozturk Sandik Kokusu yeni basrol erkegi secildi bir yildiz oyuncu daha Show ailesine katildi dedigim gibi kanal yonetimi yeni sezon oyuncu seciminde titiz davraniyor tum projeleri icin yildiz isimler istiyor kanala

iyi oyunculugu ve yer aldigi projelerdeki karakter tiplemeleri tarzini begeniyorum.

keske uzun surseydi dedigim dizileri : hatirla gonul , yuzlesme , sifirinci gun.

digital olarak daha uzun oynamasini istedigim projeleri ; hakn muhafiz(8 blm yer aldi sanirim) dizisi ve 50m2(tek sezon surdu 8 bolum sanirim) .

diyecegim su ; yeni isinin hali hazir da izledigim bir proje olmasi ayri memnun etti. kendisi sandik kokusuna nokta atisi bir secim bence.

bilgi icin tekrardan tesekkurler .