NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,495
Puanı
860
Kurt Konseyi abimizin dediğine göre, yeni sezonda yeni oyuncu kadrosuyla yeni hikaye ile devam edecek Hudutsuz Sevda. Yeni hikaye sezon finalinde başlicak.

Tahminleriniz nelerdir ? @Angelica @Emre Ozansoy @Hobbit @ömer karataş @batuhankaralar
Totali kaybetmek istiyorlar anlaşılan hoş son haftalarda şimdiden düşüşe geçti. AB'de zaten başladığı günden beri hep kötü gitti :A

2. Sezon çok sürmez bu dizi :A

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,448
Puanı
410
Totali kaybetmek istiyorlar anlaşılan hoş son haftalarda şimdiden düşüşe geçti. AB'de zaten başladığı günden beri hep kötü gitti :A

2. Sezon çok sürmez bu dizi :A
Yapma cano, bu dizi sıradan bir dizi olsa neyse ne ama Türkiye'nin en iyi aksiyon yazarları yazıyor :A

Raci Şaşmaz/Bahadır Özdener'in son yazdığı KVP bölüm reytingi : 12.86
Son EDHO reytingi : 9.64

Bu adamlar bu dizilerin piri cano, Hudutsuz Sevda yeni sezonda İnci Taneleri'ni geçer hatta :)

Sıradan birileri yazsa yemin ediyorum sana hak veririm :D Ama Raci/Bahadır ikilisi kendileri sorun çıkarmadan bu dizi bitmez :F

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,495
Puanı
860
Yapma cano, bu dizi sıradan bir dizi olsa neyse ne ama Türkiye'nin en iyi aksiyon yazarları yazıyor :A

Raci Şaşmaz/Bahadır Özdener'in son yazdığı KVP bölüm reytingi : 12.86
Son EDHO reytingi : 9.64

Bu adamlar bu dizilerin piri cano, Hudutsuz Sevda yeni sezonda İnci Taneleri'ni geçer hatta :)

Sıradan birileri yazsa yemin ediyorum sana hak veririm :D Ama Raci/Bahadır ikilisi kendileri sorun çıkarmadan bu dizi bitmez :F
Her şey reyting değil :A :A senaristlerin hiç bir dizisini izlemedim ama abartılacak birileri değil bence :F

İnci Taneleri şimdiden düşüşe geçmeye başladı zaten :F :F

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,448
Puanı
410
Her şey reyting değil :A :A senaristlerin hiç bir dizisini izlemedim ama abartılacak birileri değil bence :F

İnci Taneleri şimdiden düşüşe geçmeye başladı zaten :F :F
O zaman sen KV, EDHO izlemediysen boşver anlamazsın ne demek istediğimi :)

Ama şöyle istatistik vereyim Raci Şaşmaz'ın yazdığı 6 diziden 5'i tuttu :) Ve kalemlerine hayranım özellikle aksiyon dizilerine.

Gel biz senle ortak olak bu diziye başla bizim ortam daha şen :D

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,495
Puanı
860
O zaman sen KV, EDHO izlemediysen boşver anlamazsın ne demek istediğimi :)

Ama şöyle istatistik vereyim Raci Şaşmaz'ın yazdığı 6 diziden 5'i tuttu :) Ve kalemlerine hayranım özellikle aksiyon dizilerine.

Gel biz senle ortak olak bu diziye başla bizim ortam daha şen :D
Mafyalı kabadayı dizileri ilgimi çekmiyor :)

İzleyicinin dilini biliyormuş o zaman

Yok yok sağ ol izlediğim diziler bile fazla bana :A

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,448
Puanı
410
Mafyalı kabadayı dizileri ilgimi çekmiyor :)

İzleyicinin dilini biliyormuş o zaman

Yok yok sağ ol izlediğim diziler bile fazla bana :A
Tabi canım sen Osman Sınav nasıl ünlü oldu zannediyosun :F Tamam Deli Yürek onun eseri de Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi onlar Raci'nin eserleri 😂😂

Ay bir gün seni de burada görücem bak gör sen 😂😂

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,570
Puanı
280
  • Beğendim

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,570
Puanı
280
aynen öyle olabilir bebek olayı ve tuncay'ın ölümü değiştirecek zeynebi baya artık karınca incitmeyen zeynep olmayacak gibi gözüküyor
Tuncay çıkacak 8'linin içinde kesin var. Ama ne zaman çıkar göreceğiz. Letolara birileri haber versin, artık kimse emniyette değil. Zeynep Karasu geliyor. 😎😂

• Harika