TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Yarınki bölümün kaos dozu baya yüksek görünüyor. Herkes birbirine girmiş.

Boş şampiyon Atakan'ın Dora'yı iteklemesi de şaşırtmadı. Hep böyle dişine göre insanları seçer zaten. 2022 de Adem'in karşısındaki halini de görmüştük. 😄😄

Bir bölümde 3 kavga mı? Bu bölüm çift hane gelmezse büyük sürpriz olur.

Boş şampiyon Atakan'ın Dora'yı iteklemesi de şaşırtmadı. Hep böyle dişine göre insanları seçer zaten. 2022 de Adem'in karşısındaki halini de görmüştük. 😄😄
Gerçek bir ringe çıktıkları zaman Adem'in Atakan'ın karşısında şansı yok gibi bir şey. Birisi dopingli boksör diğeri de muay thai ve kick boksta dünya şampiyonlukları bulunan dövüşçü.

Boş şampiyon Atakan
Atakanın kesinlikle boş şampiyon olduğunu düşünmüyorum. Neye ve kime göre boş tartışmak gerekebilir.,

Bu sezona iyi başlamadı ama atar ve gider konusunda ve yarışmaya geldiği gibi koyduğu ağırlık ve çoğu yarışmacının minnet duygusu ile gözüne bakması ve Ogeday ile keyifli atışmaları son derece izlenilir.,

• Beğendim
Reactions: soo
Oyun kaybedince maviden kazanlar kaynamaya başladı.

Gerçek bir ringe çıktıkları zaman Adem'in Atakan'ın karşısında şansı yok gibi bir şey. Birisi dopingli boksör diğeri de muay thai ve kick boksta dünya şampiyonlukları bulunan dövüşçü.

Atakanın kesinlikle boş şampiyon olduğunu düşünmüyorum. Neye ve kime göre boş tartışmak gerekebilir.,

Bu sezona iyi başlamadı ama atar ve gider konusunda ve yarışmaya geldiği gibi koyduğu ağırlık ve çoğu yarışmacının minnet duygusu ile gözüne bakması ve Ogeday ile keyifli atışmaları son derece izlenilir.,
Sedanın kocası paylaşmış sedayı etiketleyip, etkileşim mi kasıyor şu ortamda :X

GGkpXywWQAMd_fJ.jpeg

Yaptığı sporla ilgili değildi söylediğim. Kendi branşında başarılı da olabilir. Evet ringte Adem'in de yenebilir. Survivor şartlarındaki tutumundan bahsettim. Yaman gibi Dora gibi insanlara atar gider yapar.
------

Atakan'ın atışmalarını, diyalogları, realitesini izlemek keyifli tabi ki. Kesinlikle survivor da olmaıd gereken Bi karakter o ayrı. Fakat 2022 yılında da veridği reality performansının önündeydi. Yarışmayı yüzde 50 gibi bi oranla kapatmıştı. Bu sene 50 yi bile görebileceğini sanmıyorum. Performans olarak bi çok şampiyonun gerisinde oldu hep. Bu yüzden de boş dedim.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Hobbit
Yaptığı sporla ilgili değildi söylediğim. Kendi branşında başarılı da olabilir. Evet ringte Adem'in de yenebilir. Survivor şartlarındaki tutumundan bahsettim. Yaman gibi Dora gibi insanlara atar gider yapar.
------

Atakan'ın atışmalarını, diyalogları, realitesini izlemek keyifli tabi ki. Kesinlikle survivor da olmaıd gereken Bi karakter o ayrı. Fakat 2022 yılında da veridği reality performansının önündeydi. Yarışmayı yüzde 50 gibi bi oranla kapatmıştı. Bu sene 50 yi bile görebileceğini sanmıyorum. Performans olarak bi çok şampiyonun gerisinde oldu hep. Bu yüzden de boş dedim

Performans olarak bende bol bol eleştiriyrum..bu kadar etkili bir adamın sıfır çekmesi üzücü...bazı dedikodular var hakkında kısa süreli geldiği gibi...umarım öyle değildir.

Yarışma başında olanlar:

Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Seda Ocak, Yasin Obuz, Sahra Işık, Gizem Memiç, Özgür Tetik, Furkan Kızılay ve Hakan Hatipoğlu , Ersin, Begüm Yücetan, Berna Canbeldek, Yunus Emre Özden, Seda Aktuğlu, Pınar Saka ve Bozok Gören.

Sonradan dahil olanlar:
Nihat Altınkaya, Kardeniz, Yaman, Mustafa, Dora, Aysu, Sema, Atakan ve Hilmicem

Yolda olan Batuhan (dahada vardır belki)

2 aya yaklaşan programda sadece 4 tane düello ile elenen olmuş. 3 yarışmadan çekilme yani 7 kayıp olmuş ama 8 ekleme. Sonuç olarak en baştaki total yarışmacılarda eksilme yerine artış var. 2 ayda yerinde sayma olmuş :A

Fragmanda çok fazla olay var. Bu akşam izleyelim bakalım :A
Anticipation Popcorn GIF

Yarışma başında olanlar:

Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Seda Ocak, Yasin Obuz, Sahra Işık, Gizem Memiç, Özgür Tetik, Furkan Kızılay ve Hakan Hatipoğlu , Ersin, Begüm Yücetan, Berna Canbeldek, Yunus Emre Özden, Seda Aktuğlu, Pınar Saka ve Bozok Gören.

Sonradan dahil olanlar:

2 aya yaklaşan programda sadece 4 tane düello ile elenen olmuş. 3 yarışmadan çekilme yani 7 kayıp olmuş ama 8 ekleme. Sonuç olarak en baştaki total yarışmacılarda eksilme yerine artış var. 2 ayda yerinde sayma olmuş :A

Anticipation Popcorn GIF
Sonlara doğru hergün bir eleme yaparlar. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Yarışma başında olanlar:

Sonradan dahil olanlar:

Anticipation Popcorn GIF
Hızlı elemeye geçmesi lazım macunun 18-20 kişi kalana kadar 😂

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi