TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

Ya sahra sakatlıktan elendi ya da Pınar ile Aleyna arasına büyük bir kavga yaşandı Pınar elendi.
------

@xemrexxx acuna soyle agda reklami alip ogedayi oynatsin 🤣🤣
@Angelica nın cia sayfaları poyraz ve nagihan fanları sevinecek diyor bu durumda sahra ya da aleyna gider :X

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Sahra gidici gibi. :( Umarım yanılırım. Bu durumda muhtemelen başka bir eleme olmaz, iki hafta önceki gibi 3 kişi arasında kaybeden bir sonraki hafta aday olur tekrar ama böyle olunca da heyecan falan kalmıyor.

Rio ödülüne olabilecek en sıkıcı isimleri götürmüşler, reytingler yarın dibe vurursa şaşırmam. :A

Sahra gidici gibi. :( Umarım yanılırım. Bu durumda muhtemelen başka bir eleme olmaz, iki hafta önceki gibi 3 kişi arasında kaybeden bir sonraki hafta aday olur tekrar ama böyle olunca da heyecan falan kalmıyor.

Sahra diyorlar 😂
Hain macun. Ss

• Beğendim
Reactions: dreamy
  • İlginç
  • Aynen
Reactions: Dosi and xemrexxx
Rüyana girer inş. :A

Ya sahra sakatlıktan elendi ya da Pınar ile Aleyna arasına büyük bir kavga yaşandı Pınar elendi.
------

@xemrexxx acuna soyle agda reklami alip ogedayi oynatsin 🤣🤣

Sahra diyorlar 😂

Burada zaten atamamış o nedenle herhangi bir sorun olmaz eğer atsaydı ve oyunu kazansalardı o zaman sıkıntı olurdu. Asıl önemli olan geçen haftalarda Yağmur bir kural ihlali yapmıştı ve oyunu kazanmışlardı buna rağmen sayı iptal olmadı.

Ben de hep @Dosi ye diyorum konunun zemini sağlam değil @serhatt @Carpe Diem @Emre Ozansoy a dokunsan yuvarlanıyorlar :A @Yakamoz-Asi @The_Erinch @12.Adam @batuhankaralar @Hobbit @ozmoturk @offensive @Zeyno