Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Neyse ki Avrupa'lıları düşünmeye başladılar da yarışlar geç oluyor artık :A Son 10 yıldaki Mercedes - Red Bull dominasyonuna bakınca sabah sıralamalarını es geçtiğim çok olmuştur, pole alan belli zaten :A
Hibrit sisteme geçildiğinden beri Ferrari bastonlu ihtiyarlar gibi.

• Güldürdün
Reactions: ozmoturk
Hibrit sisteme geçildiğinden beri Ferrari bastonlu ihtiyarlar gibi.

ur,pet_bandana_small_flatlay_srp,square,1000x1000.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
S sport’un sözleşmesi sona ermiş.Yeni yayın döneminde hangi kanaldan yayınlanacak belirsizlik sürüyor. Twitter’dan Kemal Şengül’den şöyle bir görüş bildirdi.

Saran Holding, anlaşma gereği 2024'e kadar Formula 1 yayın haklarını elinde bulunduruyordu.

Dolayısıyla S Sport'un F1 yayın hakkını alması için yeni bir anlaşmaya ihtiyaç vardı.

Resmi bir açıklama görmedim ama ilk bilgiler anlaşma olmayacağı yönünde. İşler değişir mi göreceğiz.

• Beğendim
Reactions: ozmoturk
S sport’un sözleşmesi sona ermiş.Yeni yayın döneminde hangi kanaldan yayınlanacak belirsizlik sürüyor. Twitter’dan Kemal Şengül’den şöyle bir görüş bildirdi.

Saran Holding, anlaşma gereği 2024'e kadar Formula 1 yayın haklarını elinde bulunduruyordu.

Dolayısıyla S Sport'un F1 yayın hakkını alması için yeni bir anlaşmaya ihtiyaç vardı.

Resmi bir açıklama görmedim ama ilk bilgiler anlaşma olmayacağı yönünde. İşler değişir mi göreceğiz.
S Sport'un Plus olarak da olsa tüm seansları, destek serilerini, yarış öncesi - sonrası programlarını yayınlaması gzüeldi ama yayın kalitesi düşüktü, 100 mbls internete rağmen S Sport Plus'ta takılmalar yaşıyordum, 144p'ye inip geri yükseliyordu, oynatıcısı da vasat. 5-10 sn ilerletme falan yok, kaydedilen birşeyi izlemek eziyetti.

Digiturk alır mı bilinmez ama özel bir kanal açmadıkça S Sport kadar geniş yayın akışına muhtemelen hiçbir platform sahip olamayacaktır. İnşallah geçmiş yıllardaki gibi yayın saati farklı yayınlar görmeyiz.

• Beğendim
Yeni sezon için heyecan sıfır. S Sport Plus'ı sırf F1 için alıyordum, bu sezon yenilememiştim. İyi ki yenilememişim o zaman. :A

Ek paket istemeyecekse Bein alsın bari bunu da ayrı yere para vermeyelim. Tivibu, Turkcell TV+ falan normalde işimiz düşmeyen gereksiz bir yer almasın da. :A

• Güldürdün
Yeni sezon için heyecan sıfır. S Sport Plus'ı sırf F1 için alıyordum, bu sezon yenilememiştim. İyi ki yenilememişim o zaman. :A

Ek paket istemeyecekse Bein alsın bari bunu da ayrı yere para vermeyelim. Tivibu, Turkcell TV+ falan normalde işimiz düşmeyen gereksiz bir yer almasın da. :A
Yayıncıyı falan boş ver şimdi, Uçan Kaçan Hollandalı’ya rakip olacak biri veya birileri çıksa kafidir. :A

• Güldürdün

Yayıncıyı falan boş ver şimdi, Uçan Kaçan Hollandalı’ya rakip olacak biri veya birileri çıksa kafidir. :A
Rakipleri Lök Lök , Alonso dede, Perez. :A
Sayin Admini yasa dışı yollara mi götürüyorsun? :A
O biraz zor gözüküyor. Beşinci yarışta şampiyonluğunu ilan etti bile. :A
Başlamadan bitti bile. :A

Hamilton: 🗣️"Bu takımla inanılmaz bir 11 yıl geçirdim ve birlikte başardıklarımızla gurur duyuyorum. Burası benim büyüdüğüm yer, bu yüzden ayrılma kararı almak şimdiye kadar verdiğim en zor kararlardan biriydi."

🗣️ "Bu adımı atmam için doğru zaman geldi ve yeni bir mücadeleye atılacağım için heyecanlıyım. Mercedes ailemin, özellikle de dostluğu ve liderliği için Toto'nun inanılmaz desteği için sonsuza kadar minnettar olacağım ve birlikte yüksek bir seviyede bitirmek istiyorum. Bu sezon elimden gelen en iyi performansı sergilemeye ve Gümüş Oklarla geçireceğim son yılı unutulmaz kılmaya %100 kararlıyım."

Oyuncu: Lewis Hamilton 🇬🇧
Eski Kulübü: Mercedes AMG F1
Yeni Kulübü: Scuderia Ferrari
Tip: Bonservis
Mevkii: Formula 1 Pilotu

• Lewis Hamilton, 2025 yılında Scuderia Ferrari takımına katılacak.

• Güldürdün
Önceleri nefret ettiğim Raikkonen ve Alonso'yu sevdiren Ferrari korkarım Hamilton için de aynısını yapacak. :A

Ferrari pit duvarının saçmalıkları karşısında ağlak reyisin telsiz diyalogları keyifli olacak gibi. :A

2024'ü takip etmeyi düşünmüyorum ama 2025 heyecan verici olmaya başladı şimdiden.

• Beğendim
LEWIS HAMILTON’DAN AÇIKLAMA GELDİ!

🎙️“Şimdi başka bir çocukluk hayalimi gerçekleştirme şansına sahip olduğum için kendimi inanılmaz derecede şanslı hissediyorum. Ferrari kırmızısı içinde yarışmak.''

Forum İstatistikleri

Konular
171,586
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove