🥇 2023 | Fav10 Yılın Üyeleri

Benden geçti artık. Tatilde olmama rağmen orta şekerli ilerliyorum :A yakında düzenim değişecek artı havaların ısınması ile ve günlerin uzaması ile evde daha az bulunacağım. Bu halimden memnunum. Başkaları kapışsın :A

Forumun ölü halinde konular daha önemlidir ve orda benimde gerimde olduğun için sen sadece 1 kategorideki varlığın için kendini avutmaya devam et :A
Senle aynı zamanlar aktif olduk biz, kıyaslamanı Emre ile yap :A

Doğru havalar güzel olunca sen dışardan eve zor gelirsin :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Heyatım esas rekabet varken zirvede olmak önemli, çene çalan yokken herkes olabilir :F bak isviçreli. Kötü moderatör Bile 25-30 bin yazıyormuş o zamanlar :D
Ayol rekabet var da ne oluyor o sıralar herkes aktifti 3-5 mesaj fazlalık ile zirvede yer alıyormuşsun çok da şaapmamak lazım. :F
Benden geçti artık. Tatilde olmama rağmen orta şekerli ilerliyorum :A yakında düzenim değişecek artı havaların ısınması ile ve günlerin uzaması ile evde daha az bulunacağım. Bu halimden memnunum. Başkaları kapışsın :A

Forumun ölü halinde konular daha önemlidir ve orda benimde gerimde olduğun için sen sadece 1 kategorideki varlığın için kendini avutmaya devam et :A
Senle aynı zamanlar aktif olduk biz, kıyaslamanı Emre ile yap :A
------

Ben 1 buçuk sene sonra survivor harici başka yerlere mesajlar yazmaya başladım ve sonuç ortada :A sıra sende o zaman :A
Ayol sen iyi misin?? Etkinlik mi yapıyorum ben? Kendini benimle bir tutamazsın 123456543 tane etkinlik yapıp, yok enler, yok cart yok curt tabi benden yukarıda olacaksın. :F Ay üzüldüm şimdi sana kız. :A O kadar kendini paralamana rağmen aramızda 50 konu fark bile yok ki bu benim ölü halim. :A Bence sen kendini avutma çünkü avutamazsın. :(

Ayol rekabet var da ne oluyor o sıralar herkes aktifti 3-5 mesaj fazlalık ile zirvede yer alıyormuşsun çok da şaapmamak lazım. :F

Ayol sen iyi misin?? Etkinlik mi yapıyorum ben? Kendini benimle bir tutamazsın 123456543 tane etkinlik yapıp, yok enler, yok cart yok curt tabi benden yukarıda olacaksın. :F Ay üzüldüm şimdi sana kız. :A O kadar kendini paralamana rağmen aramızda 50 konu fark bile yok ki bu benim ölü halim. :A Bence sen kendini avutma çünkü avutamazsın. :(
2023 olarak Sadece 2 etkinlik yaptım, biri En Favori Üye diğeri En Favori Şarkı, ikiside bir yöneticinin mecbur yapması gereken etkinlikler. (Ayrıca birisi Aralık ayında başlamıştı yani aslında bir tane büyük etkinlik yürütmüşüm) Kimse yanaşmadığı için iş bana kalmıştı.
Ayrıca hem onlar hemde diğer etkinlikler kendini paralama değil, zevkli olunduğu için açılıyor :A @The_Erinch
Üstelik bu sene köşeye çekilip konu ve mesajlardan uzak duran benim.

Şimdi bana bazı şeyleri yazdırtma altından kalkamazsın :A kendini avutmana müsade ettiğim için susmayı tercih ediyorum. Senin rakiplerini boş yere sevindirmeyeyim şimdi :A bak bu kadarda seni düşünüyorum

45 binle 1.yşm 2. 30 bin yazmış demek 15 bin mesaj =3-5fazlalık 😱 Eee imam hatibe gidersen matematikte böyle geri kalırsın :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt
2023 olarak Sadece 2 etkinlik yaptım, biri En Favori Üye diğeri En Favori Şarkı, ikiside bir yöneticinin mecbur yapması gereken etkinlikler. (Ayrıca birisi Aralık ayında başlamıştı yani aslında bir tane büyük etkinlik yürütmüşüm) Kimse yanaşmadığı için iş bana kalmıştı.
Ayrıca hem onlar hemde diğer etkinlikler kendini paralama değil, zevkli olunduğu için açılıyor :A @The_Erinch
Üstelik bu sene köşeye çekilip konu ve mesajlardan uzak duran benim.

Şimdi bana bazı şeyleri yazdırtma altından kalkamazsın :A kendini avutmana müsade ettiğim için susmayı tercih ediyorum. Senin rakiplerini boş yere sevindirmeyeyim şimdi :A bak bu kadarda seni düşünüyorum
Ayol yapma kimse sana silah zoruyla etkinlik yaptırtmıyor. :A Her hafta enleri açman bile beni geçmene yarar. :A

Altından kalkamayacağım hiçbir şey yok, yazabilirsin. Sonuçta kimse dört dörtlük değil. :Z Ben kendimle rakibim buradaki kimseyle değil. :A
------

45 binle 1.yşm 2. 30 bin yazmış demek 15 bin mesaj =3-5fazlalık 😱 Eee imam hatibe gidersen matematikte böyle geri kalırsın :F
Heyatım ben şikesiz sonuçlardan bahsettim. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi
Ayol yapma kimse sana silah zoruyla etkinlik yaptırtmıyor. :A Her hafta enleri açman bile beni geçmene yarar. :A

Altından kalkamayacağım hiçbir şey yok, yazabilirsin. Sonuçta kimse dört dörtlük değil. :Z Ben kendimle rakibim buradaki kimseyle değil. :A
------

Şike olsa ilk sen yaparsın artık rüşvet olarak ne verirsin bilinmez :X malum Faruk kocan olmadığı için fakirsin :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

------

Haftalık enlere daha yeni el attım. O olmasa klip konularım ile aynı etkiyi gösteririm sen merak etme. Ben üye olduğumdan beri rekabetin olmadığı alanları canlandırıp durdum.

Aynen aynen canım…
------

Bileydim, 1 konu daha açıp dalya yapardım. :A
Sen ve 1 mevzuların :A
2021 yılında 2020 mesaj yazmışım. Bileydim 1 mesaj daha yazardım. :A

Kısa vadede değil ama uzun vadede hepinizi geçebileceğimi düşünüyorum. Şimdilik bir hayal. Ancak hayallerin gerçek olabilme gibi bir durumu da var. Bu vesile ile herkese iyi bir forum yılı dilerim. 🥰😍😎
40 fırın ekmek yemen lazım. :A
@Yakamoz-Asi yönetimde en çalışkan yönetici olduğu için anca o kadar vakit ayırmıştır çeneye. Adam full moderasyon işleri ile meşgulmüş. Sayılmaz bu :A
Çarpığa , mosi nanik yaptı. :A @xemrexxx
Yani olabilir bir şey diyemem ama 2018 yılından beri üyelik tarihi görünüp 1000 mesaj zor yazmış biri olarak fazla iddialı sözler bunlar :A
Ben yeterince mesaj yazmalara konu açmalara doyduğum için sıramı saldım :A orta şekerli dolanırım artık :A
------

Hobbit’e az taktik ver. Zirveleri istiyormuş :A
Parlaklar nasıl avlanır ? @xemrexxx
Doğru havalar güzel olunca sen dışardan eve zor gelirsin :A

Sizin saatle 11’de daha aydınlık olunca eve girmiyoruz haliyle :A hele Mayıs ayı etkinliklerle dolu oluyor burada :A
Melek, sabah namazına anca yetişir. :A

Haftalık enlere daha yeni el attım. O olmasa klip konularım ile aynı etkiyi gösteririm sen merak etme. Ben üye olduğumdan beri rekabetin olmadığı alanları canlandırıp durdum.

Aynen aynen canım…
------

Sen ve 1 mevzuların :A
Tamam işte neticede hangi alanda olursa olsun konu açıyorsun bu yüzden bunun kıyasını yapman saçma oldu. :A

Aynen zaten. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Biraz üstüme alındım... Cart curt 😑😔

• İlginç
Reactions: serhatt