Farah Zeynep Abdullah 'Kızılcık Şerbeti'ne Konuk Oluyor! | Show TV

Gecenin tuhaflık seviyesi :A

F_uymFfWkAAezo9

BEN ŞOK OLUP GELİYORUM 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱
Onun doğrusu şoke olmak. Yakışmadı sana :A

Cuma akşamlarına damgasını vuran Show TV’nin fenomen dizisinde Nursema’nın yurt dışında yaşayan, liseden arkadaşı olan Dilruba, Ünallar’ın evine konuk olacak. Nursema, Pembe ve Doğa’nın misafiri olan Dilruba, dominant karakteriyle dikkatleri çekecek. Hisleri oldukça kuvvetli olan Dilruba’nın, aileye vereceği haber dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde ekrana gelecek.

GAP_dz6W8AAmGZx

GAP_dz-XMAEhBHL

GAP_dz9XkAAnZXl

GAPtzhrXgAAKjDZ

GAPtxTzXwAAXMRC

Aşırı şok edici oldu 😱 reytinglerde daha da coşacak :Z

Gereksiz olmuş, gerek yoktu.

Canımmm Farah'cığım hoşgeldin dizimize kalıcı olursun inşallah :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr:

Ben Kızılcık Şerbeti izlemeye devam etsem gelecek hafta izlemeyi bırakırdım, sen kalıcı olursun inşallah diyorsun. :A

Soyadına yakışır hale bürünmüş. Yol'da figüran olamayınca çareyi burada bulmuş. Fazıl Say ve Nur Sürer demişti demeyiz artık. :A

Nursema nın amerika daki arkadaşıymış

Bihter'deki sahneleri için tövbe edip doğru yolu bulacak :A

BEN ŞOK OLUP GELİYORUM 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱 😱

Reytinglere etkisi olmaz

Fotoşop sanmıştım gerçekmiş 😱 😱 😱 😱 😱

Kızılcık’ın kalitesine kalite katmaya geliyor kraliçe. :bhr:

Onun doğrusu şoke olmak. Yakışmadı sana :A
Meryoşum da alev in eski arkadaşı olarak gelecekmiş :A

images (1).jpeg