TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Tuz olayından sonra Dilaraya kaşık atılması bir rezalet..

Ayazın siyah noktasını gözüne sokmak için 45 açıdan görüntü verdiler.. Dilaranın olayı için hiçbir aksiyon yok...
Birde sürekli Dilarada Dilara.. Şeflerinde artık şirazesi kaydı...

Esraya üzüldüm.. 3 de 2 yaptı, 6.dokunulmazlığını aldı, sürekli takım değişikliği yaşıyor, kaçkare yenilen takıma denk geldi... Kadın tek derdi bonesi, kirpikleri ve yemek yapmak.. Umarım ilk 10 a kalır.

Kaynağa bak hizaya gel. :A @Angelica

Ayazın siyah noktasını gözüne sokmak için 45 açıdan görüntü verdiler.. Dilaranın olayı için hiçbir aksiyon yok...

Esraya üzüldüm.. 3 de 2 yaptı, 6.dokunulmazlığını aldı, sürekli takım değişikliği yaşıyor, kaçkare yenilen takıma denk geldi... Kadın tek derdi bonesi, kirpikleri ve yemek yapmak.. Umarım ilk 10 a kalır.

Yok artik 😱 da bunun masterchef ile alakasi nedir merak ettim simdi :A :A

Sinem Kenan'i aldatsaydi da böyle mi yazacaktin :A :A

Aynen yazacaktım öyle bir adam neden böyle bir hata yaptı bu ecünnüyle evlendi ceremesini çeksin. :A
Hasan ın hocası tam @Angelica sevdiği pos bıyıklı hafif göbekli Anadolu erkeği 40 lı yaşlarda :A kaçırmaz Teyzoş onu

Bir de hasan ın ikizi varmış onu da serhata iteleyip @Emre Ozansoy ile elti yaparız ikisini kurtuluruz :A

@Dosi nin zaten emeklilik hayali kapadokya da hanımağa olmak hepsi aynı yere doluşur biz de kurtuluruz :A

@cookies @Carpe Diem @Zeyno @ozmoturk

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: xemrexxx
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Yok artik 😱 da bunun masterchef ile alakasi nedir merak ettim simdi :A :A

Sinem Kenan'i aldatsaydi da böyle mi yazacaktin :A :A

Çirkinin teki. .ss

Ne saçmalıyorsun Allah aşkına 😂
Aaaa hocası da Tahsin gibi hemen gözlemleyip dedikoduya geçmiş 😱