TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Dilara dün neydi öyle yaaa..
Allah yakınlarına sabır versin, inanılmaz insan yoruyor..
İlk zamanlar Sergen ve Tahsin nefret listesinde başı çekerdi.. Dilara açık ara tepede artık...

Esra kuzummmm son 10 görmeden elenmesin...el lezzeti ile gider bir süre daha..

Cemrede tam yarışma taktiğinde rakiplerimi elerim, işime bakarım diyor..

O yüzden potaya gönderdiklerine şaşırmıyorum.

Cemre, Alican, Esra
Kıvanç, Tolga, Batuhan...

Bu 6 lı bir süre daha dursun 🤭🤭
çok hayalperestsin :D özellikle alican ve batuhan konusunda :D
------

kız fırdevs yöreoğlu kılıklı bir kadın var 1600 lü yıllarda ; gözü yükseklerde , oğlunu da kendi gibi yetiştirmiş plan yapıp ingiltere kralını baştan çıkarıyorlar oğlan mal mülk güç için krala gönlünü veriyor :))) hazır saraya kapağı atmışken diğer zenginler, saray çalışanları falan gözüne kestirdiklerini elde ediyor :D 2024 de çıkacak 8 bölüm ilk sezon @Carpe Diem sevdiği red white and royal bluedaki sarışın oğlan başrolde :A

• Harika
Reactions: serhatt
------

kız fırdevs yöreoğlu kılıklı bir kadın var 1600 lü yıllarda ; gözü yükseklerde , oğlunu da kendi gibi yetiştirmiş plan yapıp ingiltere kralını baştan çıkarıyorlar oğlan mal mülk güç için krala gönlünü veriyor :))) hazır saraya kapağı atmışken diğer zenginler, saray çalışanları falan gözüne kestirdiklerini elde ediyor :D 2024 de çıkacak 8 bölüm ilk sezon @Carpe Diem sevdiği red white and royal bluedaki sarışın oğlan başrolde :A
Hacı ne diyon sen be? :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
------

Yayına girdiğinde haber ver de izleyelim. :A Adı ney?
------

Bacım @serhatt 'a habercilikler yakışırr kıskanma kızzzz :A
Bacım sağol bee. :bhr:

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Zeyno and xemrexxx
  • Güldürdün
Reactions: serhatt
  • İlginç
Şefler bu sezon gözümde çok düştüler. Tuz olayını başkası yapsa hemen görüntüleri ortaya koyarlardı ama iki gündür geçiştiriyorlar. Danilo ben biliyorum dedi ama göstermedi. Bu kadar kayırma yapmayın bari.

• Aynen
Kuzum Esra 6.dokunulmazlığı alan ilk kişi oldu umarım son 8 i görür

Alican ve Batuhan göremicek gibi eren de gitsin bir işe yaramiyi 4.kişi de sürpriz olsun

Şefler bu sezon gözümde çok düştüler. Tuz olayını başkası yapsa hemen görüntüleri ortaya koyarlardı ama iki gündür geçiştiriyorlar. Danilo ben biliyorum dedi ama göstermedi. Bu kadar kayırma yapmayın bari.
Ayaz’a farklı, Dilara’ya farklı muamele uygulanması gerçekten can sıkıcı. Üstelik Ayaz’a bu muameleyi eleme gecesi uyguladılar, adam son oyun öncesi çöktü resmen. 2 gündür tuz muhabbetiyle insanların üzerine yürüyor, bağırıyor, çağırıyor Dilara… Kimse de dur demiyor. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Ayaz’a farklı, Dilara’ya farklı muamele uygulanması gerçekten can sıkıcı. Üstelik Ayaz’a bu muameleyi eleme gecesi uyguladılar, adam son oyun öncesi çöktü resmen. 2 gündür tuz muhabbetiyle insanların üzerine yürüyor, bağırıyor, çağırıyor Dilara… Kimse de dur demiyor. :A
Ceza alması gereken kız altın kaşık aldı. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica
Dani’nin Tahsin’e olan sevdası hiç mi bitmeyecek? 😡 Alenen kayırıyor.