27 Ekim 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye All Star - 131. Bölüm | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Ateş Kuşları - 28. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Yasak Elma’da böyle şiddet dolu kadınları aşağılayıcı, her bir sahnede kadına şiddet barındıran bir fragmanını hiç hatırlamıyorum.
Aşırı şiddet içeren dizilerden keyif alınıyorsa, kadınların bu denli hiçe sayılması zevk veriyorsa iyi seyirler izleyicilerine.

Ok
------

Yasak Elma ne alaka? Yasak Elma öyle bir dizi değildi ki?
Tabii ok😂

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem and Dosi
Yalı Çapkını güzel bir şekilde oranlarını arttırmış. Reytinglerin sosyal medya ile alakası olmadığını bir kez daha gördük.

Kızılcık Şerbeti iki haftaki önceki oranlarını almış ve yine çok başarılı gitmiş.

Arka Sokaklar AB’de 1 reytingi zor almış. Bakalım ne kadar devam edecek.

Her işin özgür olması gerek
Arka sokaklar özgür sayılmaz rtükten kaynaklı
iki defa dinden hata yaparsan olacağı bu erler film zamanında
kovid aşı olmayan sebebini imama bağlarsan olacağıydı buydu
bir şu dini örgüt cami patlatıyordu canlı bomba eminönü cami 342.bölüm
@Angelica

• Beğendim
Reactions: Angelica
Yasak Elma’da böyle şiddet dolu kadınları aşağılayıcı, her bir sahnede kadına şiddet barındıran bir fragmanını hiç hatırlamıyorum.
Aşırı şiddet içeren dizilerden keyif alınıyorsa, kadınların bu denli hiçe sayılması zevk veriyorsa iyi seyirler izleyicilerine.
Yasak Elma ne alaka? Yasak Elma öyle bir dizi değildi ki?
Aile yapısına zarar veren bir diziydi bir kere, kadının evlendiği kocası tarafından aldatılması veya kadının aldatması daha bir sürü rezillik bundan büyük aşağılama göremedim ben. İki dizi de aynı rengin kızılcık parçacıklı moru. :A
------

Y.E dizisi Y.Ç dizisiyle eşdeğer rezilliklere sahip

Aile yapısına zarar veren bir diziydi bir kere, kadının evlendiği kocası tarafından aldatılması veya kadının aldatması daha bir sürü rezillik bundan büyük aşağılama göremedim ben. İki dizi de aynı rengin kızılcık parçacıklı moru. :A
------

Y.E dizisi Y.Ç dizisiyle eşdeğer rezilliklere sahip
Tamam the namus :F :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Senin büyüklüğün şaka mı? Düşen reytinglere dur detirttip 2 gün üst üste yayınlamasına rağmen totali bıraktırmadın sıçrama yaptırıp zirvede devam ettirdin diziyi. Alkışı sen hak ediyorsun 👏 dizinin fragmanı berbattı ama Pelin etkisi demek
Ekli dosyayı görüntüle 123781

Anlatsana sultanım… Geçtiğimiz sezona damga vuran, reytinglerde uçup kaçan, her hafta kızılcık şerbetini yudumlayan dizinin reytinglerini diziye girer girmez loserlığını konuşturup nasıl düşürdün… Yemin mi ettin cuma günü oynadığın tüm dizilere final yaptırmaya… Anlat, dinliyoruz sultanım…

Ekli dosyayı görüntüle 123782

👎👎👎👎👎

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx
  • Harika
Reactions: xemrexxx
  • Harika
Reactions: xemrexxx