Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i Doğukan Güngör’ü Şaşırtan Olay!

Tv izlemek için aylık ödüyor musunuz ?

TV ve radyo sahibi herkes, ki sonuc olarak herkesin arabasinda radyo mecvut, yillik bir ücret ödüyor. Bu sene 335 Frank bu ücret. Yani günlük 1 Frank diyebilirsin. Ama bunu evinde TV ve radyo olmayan da ödüyor, cünkü arabanda var. :D

TV ve radyo sahibi herkes, ki sonuc olarak herkesin arabasinda radyo mecvut, yillik bir ücret ödüyor. Bu sene 335 Frank bu ücret. Yani günlük 1 Frank diyebilirsin. Ama bunu evinde TV ve radyo olmayan da ödüyor, cünkü arabanda var. :D
Bizde kapıları tıklarlardı, evinde televizyon olanlar öderdi, açmayanlar çok oluyordu, artık balkonda olan çanaklara bakıp evinizde Tv var deyip fatura yollanmaya başlanmıştı ama millet, tv bozuk çanağı sökmedik belki ilerde alırız deyip işin içinden çıkardı :A İsveç kanalları izlemeyen çok ama buna rağmen bu uygulama yapılırdı. Sonradan sistem değişti ve son senelerde artık maaşı belli bir ücret üzeri olan herkesten almaya başladılar. İsterse o evde çalışan 3 kişi olsun, üçüde çalışıyorsa vergilerinden o kuruma para veriliyor.

artık anketlerde Kızılcığı işaretliyor :A @xemrexxx @Angelica çoktan kaptırdılar kendini diziye. Sıra sende :A
Valla gittim cuma konusunda baktim simdi gercekten oy kullanmismi diye, resmen gözüm acidi görünce @Angelica hic beklemezdim :T: 😡

Bu konuda hic sansi yok KS'nin :A
------

serbo ve yaliyi ayni kefeye koydun ya, gözüme görünme sen :bağır:😡
Sen @Dosi ye ne bakıyosun yalı izleyip gece 4 e kadar şerbet izliyorum 😂
------

Yoksa sende mi izliyorsun Serbeti? 😱 😱
Ben ilk bölümden beri İnternetten izliyorum ya😂tv de yalı çapkını izliyorum

Sen @Dosi ye ne bakıyosun yalı izleyip gece 4 e kadar şerbet izliyorum 😂
------

Ben ilk bölümden beri İnternetten izliyorum ya😂tv de yalı çapkını izliyorum
Yalnız Dosi, Angelica Yalı Çapkınını izlemiyor, Kızlcık Şerbeti izliyor demedi, Dosi, “ Angelica ‘da Kızılcık Şerbetini izliyor” dedi, sende doğruladın zaten :A @Yakamoz-Asi

İçim parçalandı resmen. Diyecek söz kalmadı. :( :T

Parçalarımı köyüme gömersiniz @Dosi @12.Adam
Nerelisin? :A
Apo da gözü var @Angelica ayol başka neden izlicek ki zaten:A yaşı yaşına huyu huyuna uygun kaç erkek görüyor sanki tv de teyzoşum:A
Bir tane bulamadın sende teyzoşuna bak dağa taşa aramaya çıkmış. :A @Angelica
------

Yalnız Dosi, Angelica Yalı Çapkınını izlemiyor, Kızlcık Şerbeti izliyor demedi, Dosi, “ Angelica ‘da Kızılcık Şerbetini izliyor” dedi, sende doğruladın zaten :A @Yakamoz-Asi
@Angelica Okuduğunu anlayamıyor ben gibi. :A

Mevzu nerde izlediğin değil, mevzu diziyi izleyip hakim olman. Sence @Yakamoz-Asi için Tv’de izlememen daha mı önemsiz :A komple diziye vakit ayırman onun tansiyonunu düşürdü :A

Ne yapayım seviyorum diziyi geçen sezondan beri @Yakamoz-Asi üzülme lütfen bak bu hafta Kazımı alt etmemiz lazım Seyroyu rahat bırakmıyor :A

Mevzu nerde izlediğin değil, mevzu diziyi izleyip hakim olman. Sence @Yakamoz-Asi için Tv’de izlememen daha mı önemsiz :A komple diziye vakit ayırman onun tansiyonunu düşürdü :A

Düṣürdü mü 😱 ṣuan tansiyon 15e vurdu 15e peeeeeee sen ne diiin @Angelica seninle YÇ savunurken hiç geceleri KṢye zaman ayırıp uykundan olup izlediğiiinn aklıma gelmezdi...

Dahada diyecek bir ṣey kalmamıṣ..

Forum İstatistikleri

Konular
170,776
Kullanıcılar
8,428
Son Üye
KeRemm