Kahramanmaraş'ta 7.7 ve 7.6 Büyüklüğünde İki Deprem Meydana Geldi!

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Ne desek boş, gerçekten ne desek boş. İnsanların şu an en çok ihtiyaç duyduğu şey olan hastaneler dahi yıkılmış, insan hayatı bu kadar değersiz olmamalı. Bu ülke, bütün doğal afetlerden/felaketlerden alabileceği en yüksek hasarı alıp çıkmamalı artık...

Bana deprem ve birlikte getirdigi tüm acilardan sonra en cok böyle bilgiler koyuyor. Uzaktan da olsa insanin ici aciyor böyle seyleri okuyunca...

• Aynen
Reactions: Sherlock

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bana deprem ve birlikte getirdigi tüm acilardan sonra en cok böyle bilgiler koyuyor. Uzaktan da olsa insanin ici aciyor böyle seyleri okuyunca...
Ben bir sey Olacagini hissettim
Ama böyle deprem olmasi hic düsünmüyordum
Her yeri ve bu kadar uzun süren deprem
Ben savas felan cikar zannediyordum

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Korkunç bir gün, felaket bir gün... Gerçekten böyle bir güne uyanmak insanı derinden sarsıyor... Önce 7.7, sonra 7.5 bunlar inanılmaz rakamlar... Sağlam olan binaların bile bir çoğu bu büyüklükteki depremlerden sonra ayakta durması imkansız hale gelir... Allah'ım sen yardım et oradaki herkese. Yaralılara acil şifalar, vefat edenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Enkaz altında olan insanlardan da en az sayıda hasarla atlatılır inşallah. Çok kötü, çok acı verici bir şey...

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Kandilli Rasathanesi internet sayfasi bilgilerine göre, 4:17'de meydana gelen ilk deprem ile saat 14:50 arasinda toplam 178 deprem meydana geldi.

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Can kaybı bin 14 olmuş. Korkunç bir tablo :(

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Yıkılan bina sayısı 2 bin 824'e, yaralı sayısı ise 7 bin 3'e yükseldi.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Suriye'de ölü sayısı 371'e, yaralı sayısı ise 1000'e yükseldi!

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Resmen kabus gibi bir gün yaşıyoruz. Önce gece fena sallandık, kendimizi dışarı attık. Burda bazı semtlerde binalar çöktü, insanlar kötü durumda haber alamadığımız arkadaşlarımız var. Ardından 1 civarı tekrar sallandık evde bir sürü çatlak oluştu. Şu an dışardayız, hepimiz dışardayız.. Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.. :(

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Resmen kabus gibi bir gün yaşıyoruz. Önce gece fena sallandık, kendimizi dışarı attık. Burda bazı semtlerde binalar çöktü, insanlar kötü durumda haber alamadığımız arkadaşlarımız var. Ardından 1 civarı tekrar sallandık evde bir sürü çatlak oluştu. Şu an dışardayız, hepimiz dışardayız.. Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.. :(

Gecmis olsun, dikkat edin kendinize... senden haber almak sevindirdi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sizde bir şey yok çok şükür... Arkadaşlarınızda da bir şey yoktur inşallah. Dikkat edin kardeşim, büyük geçmiş olsun. Dualarımız sevdiklerimizle her daim... :(

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Canım çok geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun. Dikkat edin kendinize, arada gelip bizleri bilgilendirirsen seviniriz aklımız sende çünkü...

• Üzücü
Reactions: Maskeli Fedai