Aile - Tanıtım Fragmanı | Show TV - Yeni Dizi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Geçen hafta şaka ile karışık yazmıştım bu mesajı ama cidden öyle olacak gibi. Bu dizi de tutmayacak, Ay Yapım hatırına tıpkı Üç Kuruş gibi sezon sonuna kadar ite kaka devam ettirecekler.
Tam olarak neye göre cidden öyle olacağını anladın merak ettim? :A Diziden yayınlanan tek şey 1 dakikalık teaser, onun da hem görüntülenmeleri oldukça yüksek sayılara ulaştı hem de sosyal medyada baya bir konuşuldu. Daha nasıl bir beklenti vardı ki şu aşamada diziden. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Tam olarak neye göre cidden öyle olacağını anladın merak ettim? :A Diziden yayınlanan tek şey 1 dakikalık teaser, onun da hem görüntülenmeleri oldukça yüksek sayılara ulaştı hem de sosyal medyada baya bir konuşuldu. Daha nasıl bir beklenti vardı ki şu aşamada diziden. :A

@Emre Ozansoy enese katılıyorum emre neye göre anladın :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tanıtım diye verdikleri şey dizinin izleyiciye ne vaat ettiğine dair bir şey göstermiyor bence, bir buçuk dakikalık basit bir videodan başka bir şey değil. Sosyal medyada her şey abartılıyor, o yüzden görüntülenmelere pek aldanmamak gerek. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Tanıtım diye verdikleri şey dizinin izleyiciye ne vaat ettiğine dair bir şey göstermiyor bence, bir buçuk dakikalık basit bir videodan başka bir şey değil. Sosyal medyada her şey abartılıyor, o yüzden görüntülenmelere pek aldanmamak gerek. :A

Daha bu ilk teaser daha bir çok fragman gelecek o yüzden erken yorum yapma bence :D

• Aynen
Reactions: Dante

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,486
Puanı
1,060
Aaa sensin basit be. :A Sen git o total saçmalıklarını izle böylesi kalite sana ağır gelir. :A

• Olmamış
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
YETER hep Anadolulu aile ve zengin İstanbullu aile konulu diziler sıktı artık.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tamamen Serenay ile Kıvanç'ın romantik ilişkisine dayalı bir dizi gibi gösteren ilk iki tanıtımdan çok daha iyi olmuş bu tanıtım. Yeni tarihi de gelsin artık da bakalım, merak ediyorum bu diziyi.

• Beğendim
Reactions: Dante