TV8 Tuzak - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
t25_tuzak-dizisi-ilk-bolumu-n-988.jpg

TV8'in yeni dizisi Tuzak bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Acun Medya ve Fabrika Yapım'ın, yönetmenliğini Aytaç Çiçek'in, senaristliğini Eylem Canpolat'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu, İlayda Çevik, Yağız Can Konyalı, Emir Benderlioğlu, Eylül Su Sapan, Onur Durmaz ve Naz Göktan yer alıyor.

Ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin eden avukat Umut'un hikayesini konu alacak olan dizi, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de TV8'de!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
İzleyeceğim bu gün. Bakalım nasıl bir iş olacak.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Dizi hakkında iyi ve kötü onlarca yorumum var aslında. Dizi bir intikam öyküsü anlatsa da oyuncuların dedektifliği oynuyormuş gibi abartılı tavırları beni rahatsız etti. Oyunculuklar güzel. Çekimler güzel. Konu da bence güzel ama seyirciye karmaşık gelebilir. Fragmanlarda ki soğukluk dizide yoktu ama kılıfına bakıp izlemeyen çok insan olabilir. Birde bence tutarsa uzatılacak bir konusu yok. Yarın en abartısından 10 reytingle başlasa bile bence onu koruyamaz. Ama bu dizi ve yeni başlayan doktor dizisi sayesinde günün diğer ortalama 3 reyting alan dizilerine fena darbe vurulacağını düşünüyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Dizi hakkında iyi ve kötü onlarca yorumum var aslında. Dizi bir intikam öyküsü anlatsa da oyuncuların dedektifliği oynuyormuş gibi abartılı tavırları beni rahatsız etti. Oyunculuklar güzel. Çekimler güzel. Konu da bence güzel ama seyirciye karmaşık gelebilir. Fragmanlarda ki soğukluk dizide yoktu ama kılıfına bakıp izlemeyen çok insan olabilir. Birde bence tutarsa uzatılacak bir konusu yok. Yarın en abartısından 10 reytingle başlasa bile bence onu koruyamaz. Ama bu dizi ve yeni başlayan doktor dizisi sayesinde günün diğer ortalama 3 reyting alan dizilerine fena darbe vurulacağını düşünüyorum.

Bana hiç karmaşık gelmedi anlatılmak istenen konu çok güzel anlatılmış bence bir plan kurulmuş ona göre gidiliyor ondan öyle geldi sanırım sana :D

Akın Akınözü yaşlanmış @Angelica :A

Bende izlerken aksine gençleşmiş dedim :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bana hiç karmaşık gelmedi anlatılmak istenen konu çok güzel anlatılmış bence bir plan kurulmuş ona göre gidiliyor ondan öyle geldi sanırım sana :D

Bana karışık gelmedi de başrol 2 oyuncu sanki bir tuzağı değil de toplu katliam cinayetini çözmek için görevlendirilmiş 2 mit ajanı gibi tavırları güldürdü ne yalan söyliyim şimdi :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Bana karışık gelmedi de başrol 2 oyuncu sanki bir tuzağı değil de toplu katliam cinayetini çözmek için görevlendirilmiş 2 mit ajanı gibi tavırları güldürdü ne yalan söyliyim şimdi :D

:AHadi ya ilginç bir yorum oldu bu

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,110
Puanı
1,061
Akın Akınözü yaşlanmış @Angelica :A

Beni Akın kekosunun bu iğrenç görüntüsüne maruz bıraktın ya evde kalırsın umarım aa pardon kaldın zaten .ss :A :F

Ne o ayol görünmüyor ki. :A
Sizi de sever demek ki bu oğlan siz de neticede heyvansınız :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and serhatt