TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Bu arada an itibariyle @xemrexxx haininin de tutunacak dalı kalmadı. :A Reisim tayfa olarak tüm düşmanlarımızı, tüm hainleri yok ettik. :A Şimdi hepsi 39 kere sakatlanan, tek bacağı ve yarım kolu ile yarışmaya hayvani fedakarlıklarla devam eden Adem safına geçiş yaptı. :A @MasacRE @Maskeli Fedai @Hazem

Burada, twitter'da, sms'te her yerde çok güçlüyüz be kardeşim. Son bir şarkı istiyoruz reisim son bir şarkı. Kaldı son bir artık. Buraya kadar gelmişken bunu da başarabilirsin...
------

Tamam sakin ol şampiyon tamam izlemiyorsun inandık :A
Yarın tarafsızım...
------

Ulaaa 40 kere deseler Nisa finale çıkar mı diye 40nda da hayır derdim.
Ama şimdi onu destekliyorum.

Vahim bir performansla çok ciddi bir kitle ile geldi...

Badem efendiyide elerse bravo doğrusu.

Yarına göreceğiz artık
Diğerinde barış, Nagihan, Merve var.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Nisa canlı yayında iki ismi eledi..

Nagihan olamadıysa bu sene artık bir kadın şampiyon olsun..

Performansda ilk 5 olan hiçbiri finalde yok..

Performans hikaye bu sene.. O yüzden Nisa kazansın

@MasacRE @dreamy @Zeyno @Sherlock @12.Adam
Şu ana kadar en düşük yüzdeki şampiyon %54.6 ile Hilmicem bundan sonra kadın yarışmacı bulamaz milli atlet vb. Acun :X

Neyse bu marulu katli farz oldu :bağır: @Angelica

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nisa canlı yayında iki ismi eledi..

Nagihan olamadıysa bu sene artık bir kadın şampiyon olsun..

Performansda ilk 5 olan hiçbiri finalde yok..

Performans hikaye bu sene.. O yüzden Nisa kazansın

@MasacRE @dreamy @Zeyno @Sherlock @12.Adam
Performans olayı bu sene haftalar önce tamamen yalan oldu. O yüzden artık şu saatten sonra iki kişiyi performans olarak falan kıyaslamanın hiçbir anlamı yok. Kazanan Nisa olmalı...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nisa herkesi eleyince @xemrexxx forum tarihinde yazdığı en düzgün, en hatasız ve en emojisiz mesajı yazdı. :A İşte reisim etkisi be. :A @MasacRE
Nisa reisim @xemrexxx i bile yola getirmiş, yok böyle bir şey :A @Maskeli Fedai
------

İnşAllah yarın Nagi Queen finale gelip Acunmedya yı patlatır o zaman moralim düzelir :A
Güvenliklere gereken talimati verdik, o dopingli kadını içeri sokmayacaklar :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sezon çok insan yedin, çok yoruldun reisim biliyoruz ancak son bir kaldı... Badem'i de yedin mi bu iş artık tamamdır, hem All-Star şampiyonu olacaksın hem de uzun zaman sonra şampiyon olan ilk kadın yarışmacı olacaksın. Sendeyiz reisim...

Curry'nin kupalı pozunun yerine Nisa'nın kupalı pozu da yakışır be...

Ekli dosyayı görüntüle 118140
Biliyoruz çok yoruldun reis ama yemen gereken son bir isim kaldı. O dolmaları löpür löpür götürürken kimseye acımamıştı sen de ona acıma... @Maskeli Fedai

Curry abim şampiyonluğu alana kadar uğursuzluk getirmemek için koymamıştım avatara. Şampiyonluktan sonra gerekeni yaptım. Nisa reisim için de kritik anlara gelindiğinde avatardan çıkardım. Yarın o şampiyonluk gelirse kupasıyla birlikte yerini alır elbette reisim...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Önce Ayşe ardından Batuboy.. Yarın Badem'i de yok edip kupamızı alıp gidiyoruz burdan.. @Sherlock @MasacRE

Mağdurlar elensin artık yeter yav :A
Bugün bile devam etti mağdur rolüne hırsız Badem asla vazgeçmiyor şu huyundan :A Bir kere de mağdurlar kazanmasın be kardeşim çok mu şey istiyoruz bee..

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bugün bile devam etti mağdur rolüne hırsız Badem asla vazgeçmiyor şu huyundan :A Bir kere de mağdurlar kazanmasın be kardeşim çok mu şey istiyoruz bee..
Aile boyu mağdurluğa geçtiler bir ara kütük dostum :A Ama her şeye rağmen karşısında büyük bir anti kitle var Badem'e en büyük cevap yeniden ikinci olması olur :A

• Harika
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aile boyu mağdurluğa geçtiler bir ara kütük dostum :A Ama her şeye rağmen karşısında büyük bir anti kitle var Badem'e en büyük cevap yeniden ikinci olması olur :A
2017'de açık ara en büyük kitle Adem'de olmasına rağmen kazanamadı zaten karşısındaki anti kitleden dolayı. Burada da yine çok büyük kitlesi ve ona karşı olan çok büyük bir kitle var. Tarih tekerrür edecek inşallah Ogeday'ın başlattığını Nisa tamamlayacak :A