19 Ocak 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 112 Acil Çağrı | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19
Evet dünkü konudaki yorumları dün gece gördüm. :D
Bizim All Star-Survivorun 3-4 alacağını düşündüyümüzü sanıyor ve hergün 7 aldığında "baaak çok iyi gidiyorr, siz haksızsınız" moduna giriyorlar. Aşko yani tüm starları toplamışlar, 6-8 alsın bi zahmet. Böyle isimler için bu zaten en alt reytingler.
Önemli olan normal sezonlarda yine yoklara oynayacağı. Biz bunu söylemeye çalışıyoruz. All Star-da sezonun daha en gündemde olduğu dönemde 6-8 alıyorsa, normal sezonda 4-5-i zor görür. Zaten önceki normal sezonlarda da böyle düşmüştü (2020-de pandemide diziler yok diye iyi alıyordu sadece). Tek neden ise sen gibi fanların bile aşırı izlemek sonucu formatdan bıktığı. Haftada 2 gün haftasonu yapsa, 10 sezon bile gitse asla tadını bozmaz. Türkiye TV sektöründe ise böyle birşey yok. Dünyada 5 gün aynı programı 3 saat yayınlandığını duysalar, kahkaha ile karşılık verirler. :A - Bu dizilerin süresinin 2.5 saat olması ile aynı sorun. Büyük değişimler getirecek yenilikçi isimler artık sektörde yer almalı.
Hiç kimse son yılların şampiyonlarının, finalistlerinin, adından çok söz ettiren isimlerinin toplandığı bir yarışmanın 3-4 reyting almasını beklemedi ki zaten, böyle bir kadro kurulmuş bir zahmet 6-7 arası oran alsın diyoruz biz de farklı bir şey demiyoruz. İlk üçe girmiş, tabi ki tebrikler ama oranlara bakınca 7 küsürlerde yani tahmin oranlarımız zaten bunu veriyor farklı bir şey söylemiyoruz ki. Sanki battı, gitti yorumları yapıyormuşuz gibi. :D Ki böyle bir yarışmanın reyting sıkıntısı yok ki 3-4 reyting bile alsa sezonu çok rahat tamamlayacak bir format. Dediğin gibi bu sezon 6-7 ve olay bölümlerde 8 reytingler alacaktır. Ama gelecek sezonlarda 4-5 bandı belki daha düşük gidecektir, bu da bir gerçek. Ben yıllarca severek, büyük ilgiyle izledim ama haftanın her güne yayılması, yarışma odaklı olması, ada hayatının geri plana itilmesi vb. sebeplerden dolayı bıraktım. Yoksa yıllardır fan olarak izlediğim bir formattı, bence ekranların hala en iyi ve en özel de programı. O nedenle ilgi görmesini, izlenmesini her daim isterim ama dediğin gibi haftada 3 gün yeterli hadi 4 de olur ki Star'da yayınlanırken de dört gün oluyordu. Fazlası sıkıyor maalesef...

• Beğendim
Reactions: Ahmed
Hiç kimse son yılların şampiyonlarının, finalistlerinin, adından çok söz ettiren isimlerinin toplandığı bir yarışmanın 3-4 reyting almasını beklemedi ki zaten, böyle bir kadro kurulmuş bir zahmet 6-7 arası oran alsın diyoruz biz de farklı bir şey demiyoruz. İlk üçe girmiş, tabi ki tebrikler ama oranlara bakınca 7 küsürlerde yani tahmin oranlarımız zaten bunu veriyor farklı bir şey söylemiyoruz ki. Sanki battı, gitti yorumları yapıyormuşuz gibi. :D Ki böyle bir yarışmanın reyting sıkıntısı yok ki 3-4 reyting bile alsa sezonu çok rahat tamamlayacak bir format. Dediğin gibi bu sezon 6-7 ve olay bölümlerde 8 reytingler alacaktır. Ama gelecek sezonlarda 4-5 bandı belki daha düşük gidecektir, bu da bir gerçek. Ben yıllarca severek, büyük ilgiyle izledim ama haftanın her güne yayılması, yarışma odaklı olması, ada hayatının geri plana itilmesi vb. sebeplerden dolayı bıraktım. Yoksa yıllardır fan olarak izlediğim bir formattı, bence ekranların hala en iyi ve en özel de programı. O nedenle ilgi görmesini, izlenmesini her daim isterim ama dediğin gibi haftada 3 gün yeterli hadi 4 de olur ki Star'da yayınlanırken de dört gün oluyordu. Fazlası sıkıyor maalesef...
Tamamen katılıyorum, harfiyen. 👏👍
Ah keşke sektörde söz sahibi bizler olsak. 2-3 yıla eski kalitesine döner ekranlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt
Sadakatsiz saçma senaryosu ve Survivorun gelmesi ile tüm gruplarda 1.5 reyting düşmüş ve sıralama olarak gerilemiş. Show-un yeni dizilerinden birisi bu güne gelirse, Sadakatsiz sezon sonuna 5 reytingi zor görür gibi. Ortada izleyiciyi tutacak bir hikaye artık yok.

Annemizi Saklarken beklendiği gibi çökmüş. 13 bölümü zor tamamlar.

Bu arada Forumun SurvivorTeam-i hergün reyting konusunda bizim yorumlarımıza laf atacak galiba. @Yiğitt :A
Hakedene hakkını vermezseniz her zaman buradayım. :A
------

Benim her lafa cevabım var ama ben detaylı açıklıyorum, hala aynı cevabı alıyorum karşı taraftan yani hal öyle olunca kendimi de yoramam artık. :A
Senin varsa bizim de var canım. :A

• Güldürdün
Hakedene hakkını vermezseniz her zaman buradayım. :A
------

Senin varsa bizim de var canım. :A
Üslubumuzu bozmadığımız sürece her zaman konuşmaya devam edeceğiz tabi ki, burası bir forum ve farklı görüşlerin olduğu bir platform. Yıllardır sen de ben de buradayız, üslubumuzu ve söylemlerimizi çizgide tuttuğumuz sürece cevaplarımızı vermeye ve konuşmaya tabi ki devam edeceğiz. :D

Evet dünkü konudaki yorumları dün gece gördüm. :D
Bizim All Star-Survivorun 3-4 alacağını düşündüyümüzü sanıyor ve hergün 7 aldığında "baaak çok iyi gidiyorr, siz haksızsınız" moduna giriyorlar. Aşko yani tüm starları toplamışlar, 6-8 alsın bi zahmet. Böyle isimler için bu zaten en alt reytingler.
Ah be canım bak şimdi bende sana gülüyorum :A Evet sen kendi ağzınla o kadar alacağını düşündüğünü belirtmişsin bundan 2 hafta önce ve şimdi yarışma 7-8 bandında almasına rağmen dün dedin ki "zaten All Star olduğu için minimal 6 civarında alacaktı" gibisinden bir şeyler söyledin neden bir dediğin diğerini tutmuyor? Herhalde "ben 3-4 alacağını düşünüyordum ama yarışma 7-8 alıyor, yanıldım helal olsun" demek çok zor bir şey senin için. :F
------

Üslubumuzu bozmadığımız sürece her zaman konuşmaya devam edeceğiz tabi ki, burası bir forum ve farklı görüşlerin olduğu bir platform. Yıllardır sen de ben de buradayız, üslubumuzu ve söylemlerimizi çizgide tuttuğumuz sürece cevaplarımızı vermeye ve konuşmaya tabi ki devam edeceğiz. :D
Ben bozdum mu ki?

Ah be canım bak şimdi bende sana gülüyorum :A Evet sen kendi ağzınla o kadar alacağını düşündüğünü belirtmişsin bundan 2 hafta önce ve şimdi yarışma 7-8 bandında almasına rağmen dün dedin ki "zaten All Star olduğu için minimal 6 civarında alacaktı" gibisinden bir şeyler söyledin neden bir dediğin diğerini tutmuyor? Herhalde "ben 3-4 alacağını düşünüyordum ama yarışma 7-8 alıyor, yanıldım helal olsun" demek çok zor bir şey senin için. :F
------

Ben bozdum mu ki?
Bozdun demedim işte, bu üslupta her zaman konuşalım ve birbirimize cevap verelim diyorum işte. :A

Yok hani demişsin ya kendimi yormak istemiyorum diye ben de sandım ki hani bir uslübumda sıkıntı var o yüzden yormak istemiyorsun. :A
Yok canım seni yıllardır tanırım burada, bir kere bile o tarz bir şeyini görmedim şimdi. İki ters düştük diye olmayan şeyi söyleyecek halim yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Hazem
TV izlemedim.

Kafam çok rahat. Biraz yorum okuyayım.
Staff Trt1 GIF by WASS Medya

Bu sefer aradığın kaosu sana vermedik, üzgünüz. :A
Kaosu arayan sizsiniz ben değil :A yorgunluktan oturduğum yerden bir süre kalkmayacağım için yorumlra göz atayım dedim :A canlı gördüm burayı :A

Bu arada reyting olarak oranları çok iyi Survivor'ın. Rakip çok ve buna rağmen 'merak' oranlarını çoktan aşmışlar. Ödül oyunları dokunulmazlık kadar ilgi görmez normalde.
İleriki süreçte ne olur bilmem ama birleşme sonrası artan reyting görmek mümkün olabilir.

• Güldürdün
Kaosu arayan sizsiniz ben değil :A yorgunluktan oturduğum yerden bir süre kalkmayacağım için yorumlra göz atayım dedim :A canlı gördüm burayı :A

Bu arada reyting olarak oranları çok iyi Survivor'un. Rakip çok ve buna rağmen 'merak' oranlarını çoktan aşmışlar. Ödül oyunları dokunulmazlık kadar ilgi görmez normalde.
İleriki süreçte ne olur bilmem ama birleşme sonrası artan reyting görmek mümkün olabilir.
Canlı tutuyorum konuları falan, yolunuz yolumuz biliyorsunuz ki. :bhr: :A

İlerleyen haftalarda hafif bir düşüş olabilir ama kişi sayısı azaldıkça yani birleşme sonrası tekrar artar gibi duruyor oranları. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi