19 Ocak 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 112 Acil Çağrı | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19
AB ve TOTAL de 2. Kim 🤷

Zaten Atv ve TRT dizilerinin katlanarak artışları artık standart uygulama birtek garibim Destanı unuttular dün sanırım 🤣🤣🤣

Gene çoğu arkadaş klişe bir şekilde, 'Boş bir gün, bomboş birgün' diyecektir ama 4 tane dizi olan birgünde Survivor AllStar gene ilk 3 de kalmayı başarmış.

Allstar adının kaymağını yemeye devam edecek mi göreceğiz ilerleyen günlerde de bakalım.

AB ve TOTAL de 2. Kim 🤷

Zaten Atv ve TRT dizilerinin katlanarak artışları artık standart uygulama birtek garibim Destanı unuttular dün sanırım 🤣🤣🤣

Gene çoğu arkadaş klişe bir şekilde, 'Boş bir gün, bomboş birgün' diyecektir ama 4 tane dizi olan birgünde Survivor AllStar gene ilk 3 de kalmayı başarmış.

Allstar adının kaymağını yemeye devam edecek mi göreceğiz ilerleyen günlerde de bakalım.
Gün bomboş değil ama her geçen gün eriyor. :A

Gün bomboş değil ama her geçen gün eriyor. :A
Serhadım, zaten 9 ile başladı 9-7 arası gidiyor işte... Oran düşüyor diye dedin ama ilk 3 de kalıyor kuzum, diğerleride düşüyor paralel.. Bak sadakatsize , kanunsuz topraklara.. Heee bak şimdi haklısın daha ilk haftası, 1 ay sonra ki duruma bakmak gerekir ama şuan için ilk 3 deki yerini koruyor 😊😊😊

• Beğendim
Reactions: serhatt
Serhadım, zaten 9 ile başladı 9-7 arası gidiyor işte... Oran düşüyor diye dedin ama ilk 3 de kalıyor kuzum, diğerleride düşüyor paralel.. Bak sadakatsize , kanunsuz topraklara.. Heee bak şimdi haklısın daha ilk haftası, 1 ay sonra ki duruma bakmak gerekir ama şuan için ilk 3 deki yerini koruyor 😊😊😊
Tabiki ilk üçte kalması başarı, diğer dizilerin de hali ortada ama başladığından beri her günü düşüşle kapattı onu diyorum. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Tabiki ilk üçte kalması başarı, diğer dizilerin de hali ortada ama başladığından beri her günü düşüşle kapattı onu diyorum. :A
Doğrudur Serhadım, orana değilde sıralamaya baktığım için düştüğü halde ilk 3 de kaldığına göre tek sorun Survivorda değil demektir 🤪🤪🤪 Neeee savundumm Acum abimi ama bana her ay harçlık atıyorda 🤭🤭🤭🤭🤫🤫🤫🤫😒

• Güldürdün
Reactions: serhatt
Doğrudur Serhadım, orana değilde sıralamaya baktığım için düştüğü halde ilk 3 de kaldığına göre tek sorun Survivorda değil demektir 🤪🤪🤪 Neeee savundumm Acum abimi ama bana her ay harçlık atıyorda 🤭🤭🤭🤭🤫🤫🤫🤫😒
O harçlıklardan bize de düşsün bir şeyler. :A

• Güldürdün
O paralardan biraz miniğine de yolla ihtiyar :A :Z

• Güldürdün
19 Ocak 2022 Reytingleri

#KanunsuzTopraklar reyting sonuçları..
Total | (13) | 3,62
AB | (11) | 2,87
ABC1 | (10) | 3,71

#AnnemiziSaklarken reyting sonuçları..
Total | (17) | 2,76
AB | (18) | 1,96
ABC1 | (15) | 2,66

#KuruluşOsman reyting sonuçları..
Total | (1) | 11,62
AB | (1) | 8,90
ABC1 | (1) | 11,90

#Sadakatsiz reyting sonuçları..
Total | (4) | 6,43
AB | (4) | 6,50
ABC1 | (4) | 6,97

#SurvivorAllStar2022 reyting sonuçları..
Total | (3) | 7,06
AB | (3) | 7,65
ABC1 | (2) | 7,84

#Emanet reyting sonuçları..
Total | (19) | 2,51
AB | (29) | 1,19
ABC1 | (28) | 1,52

Kaynak: Deniz Tural Twitter
Reyting sonuçları belli oldu!

Annemizi Saklarken dağılmış, Kanunsuz Topraklar 20'yi görebilir mi tartışılır.

Sadakatsiz de epey etkilenmiş en risksiz durumda olan o şuan. Diğerleri gidici.

Son düzenleme:
Sadakatsiz, Kanunsuz Topraklar ve Annemizi Saklarken kötü düşmüş ileride Oğlum/Baba ve Süslü Korkuluk ikilisi bu gündeki dengeleri bayağı değiştirebilir.

Annemizi Saklarken çökmüş belliydi çökeceği keşke çökmeseydi :(

Sadakatsiz düşmüş ama yükselip 7'leri görür yine :Z

Kanunsuz Topraklar için final kararı yakın gibi duruyor

Her geçen gün eriyor denilen yarışma Pazartesi gününe göre TOTAL'de ve AB'de, düne göre ise AB'de yükselmiş. Aynen, her geçen gün eriyor.

Survivor çok iyi oranlar alarak güzel bir giriş yapmış Çarşamba gününe. Geçen seneler AB'de hep daha düşük giden program bu sene dengeli gidiyor.

Sadakatsiz ve Annemizi Saklarken en çok etkilenenler olmuş.

Kanunsuz Topraklar'ın artık bu oranlardan sonra ömrü pek uzun olmaz gibi.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛
Her geçen gün eriyor denilen yarışma Pazartesi gününe göre TOTAL'de ve AB'de, düne göre ise AB'de yükselmiş. Aynen, her geçen gün eriyor.

Survivor çok iyi oranlar alarak güzel bir giriş yapmış Çarşamba gününe. Geçen seneler AB'de hep daha düşük giden program bu sene dengeli gidiyor.

Sadakatsiz ve Annemizi Saklarken en çok etkilenenler olmuş.

Kanunsuz Topraklar'ın artık bu oranlardan sonra ömrü pek uzun olmaz gibi.
Gören de büyük yükselişler yaşamış sanacak. Detaylı incelemediğim için o “ufacık” artışları görmemem normal.

Sadakatsiz saçma senaryosu ve Survivorun gelmesi ile tüm gruplarda 1.5 reyting düşmüş ve sıralama olarak gerilemiş. Show-un yeni dizilerinden birisi bu güne gelirse, Sadakatsiz sezon sonuna 5 reytingi zor görür gibi. Ortada izleyiciyi tutacak bir hikaye artık yok.

Annemizi Saklarken beklendiği gibi çökmüş. 13 bölümü zor tamamlar.

Bu arada Forumun SurvivorTeam-i hergün reyting konusunda bizim yorumlarımıza laf atacak galiba. @Yiğitt :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt
Sadakatsiz saçma senaryosu ve Survivorun gelmesi ile tüm gruplarda 1.5 reyting düşmüş ve sıralama olarak gerilemiş. Show-un yeni dizilerinden birisi bu güne gelirse, Sadakatsiz sezon sonuna 5 reytingi zor görür gibi. Ortada izleyiciyi tutacak bir hikaye artık yok.

Annemizi Saklarken beklendiği gibi çökmüş. 13 bölümü zor tamamlar.

Bu arada Forumun SurvivorTeam-i hergün reyting konusunda bizim yorumlarımıza laf atacak galiba. @Yiğitt :A
Benim her lafa cevabım var ama ben detaylı açıklıyorum, hala aynı cevabı alıyorum karşı taraftan yani hal öyle olunca kendimi de yoramam artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed
Benim her lafa cevabım var ama ben detaylı açıklıyorum, hala aynı cevabı alıyorum karşı taraftan yani hal öyle olunca kendimi de yoramam artık. :A
Evet dünkü konudaki yorumları dün gece gördüm. :D
Bizim All Star-Survivorun 3-4 alacağını düşündüyümüzü sanıyor ve hergün 7 aldığında "baaak çok iyi gidiyorr, siz haksızsınız" moduna giriyorlar. Aşko yani tüm starları toplamışlar, 6-8 alsın bi zahmet. Böyle isimler için bu zaten en alt reytingler.
Önemli olan normal sezonlarda yine yoklara oynayacağı. Biz bunu söylemeye çalışıyoruz. All Star-da sezonun daha en gündemde olduğu dönemde 6-8 alıyorsa, normal sezonda 4-5-i zor görür. Zaten önceki normal sezonlarda da böyle düşmüştü (2020-de pandemide diziler yok diye iyi alıyordu sadece). Tek neden ise sen gibi fanların bile aşırı izlemek sonucu formatdan bıktığı. Haftada 2 gün haftasonu yapsa, 10 sezon bile gitse asla tadını bozmaz. Türkiye TV sektöründe ise böyle birşey yok. Dünyada 5 gün aynı programı 3 saat yayınlandığını duysalar, kahkaha ile karşılık verirler. :A - Bu dizilerin süresinin 2.5 saat olması ile aynı sorun. Büyük değişimler getirecek yenilikçi isimler artık sektörde yer almalı.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt