18 Ocak 2022 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Survivor' yine isteneni verememiş, üstelik AB grubunda da sert düşüş yaşamış. Salı günü zirvesi zaten 6-7 bandıyla oluşturuluyor, bir zahmet zirveye de yerleşsin yani. Son yıllardır şampiyonlarını ve ses getiren tüm isimleri kadroda yer alıyor, şu an çift reytingin altına bile düşmemesi lazımdı normalde.

'Masumlar Apartmanı' AB zirvesini de verir diyordum ama zirveyi bırakmamış, tabi ilerleyen bölümlerde AB zirvesi her an gidebilir gibi duruyor. Daha sağlam ve dikkat çekici bölümler gelmeli diye düşünüyorum. Tebrikler tüm ekibe!

'Evlilik Hakkında Her Şey' epey gerilemiş, günün şoklarından birini yaşamış. Bu oranlarla 2. sezona nasıl geçecek? İlk sezondan böyleyse yeni sezonda daha da risk yaratır.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
'Survivor' yine isteneni verememiş, üstelik AB grubunda da sert düşüş yaşamış. Salı günü zirvesi zaten 6-7 bandıyla oluşturuluyor, bir zahmet zirveye de yerleşsin yani. Son yıllardır şampiyonlarını ve ses getiren tüm isimleri kadroda yer alıyor, şu an çift reytingin altına bile düşmemesi lazımdı normalde.

'Masumlar Apartmanı' AB zirvesini de verir diyordum ama zirveyi bırakmamış, tabi ilerleyen bölümlerde AB zirvesi her an gidebilir gibi duruyor. Daha sağlam ve dikkat çekici bölümler gelmeli diye düşünüyorum. Tebrikler tüm ekibe!

'Evlilik Hakkında Her Şey' epey gerilemiş, günün şoklarından birini yaşamış. Bu oranlarla 2. sezona nasıl geçecek? İlk sezondan böyleyse yeni sezonda daha da risk yaratır.
Gören de ilk 10 dışı kalmış sanacak, sen şok düşüş görmemişsin. :A Son bölümünde de benzer oranlar almıştı zaten.

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Masumlar'ın düşüşüne bir şey demeyip iki grupta yükselen EHHŞ'ye epey gerilemiş demek nasıl bir objektiflik. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060

11.Sezonda bu kadar antiye rağmen, 3 dizi arasında Totalde birinci çıkmış ki bunun Birtanesi ATV dizisi...
Bence pasta dilimlerine bakarsan aldığı oran çok iyi..
10 almasını nasıl beklersin ki o zaman diğer 3 yapımı çöpe attın resmen.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Masumlar'ın düşüşüne bir şey demeyip iki grupta yükselen EHHŞ'ye epey gerilemiş demek nasıl bir objektiflik. :A
Masumlar AB zirvesinde yer almış, üstelik reyting kaygısı olan bir iş değil her türlü sezon sonuna kadar devam edecek. EHHŞ oranları belli, kanalın tek hamlesine bakar. Ek olarak objektifliği öğreneceğim en son kişi sensin bu forumda tatlım. :A
------

11.Sezonda bu kadar antiye rağmen, 3 dizi arasında Totalde birinci çıkmış ki bunun Birtanesi ATV dizisi...
Bence pasta dilimlerine bakarsan aldığı oran çok iyi..
10 almasını nasıl beklersin ki o zaman diğer 3 yapımı çöpe attın resmen.
Aldığı oranlara kötü demiyorum zaten lakin All Star kadrosu kurulmuş. İçerisinde kaç tane şampiyon var, finalistler var, kaç tane damga vurmuş isim var. Bu oranlar çok çok normal. Bizim için daha üstünü alması lazım sonuçta. 8.44 reyting alan 10 reyting de alabilir, arada çok bir fark yok ki. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Masumlar AB zirvesinde yer almış, üstelik reyting kaygısı olan bir iş değil her türlü sezon sonuna kadar devam edecek. EHHŞ oranları belli, kanalın tek hamlesine bakar. Ek olarak objektifliği öğreneceğim en son kişi sensin bu forumda tatlım. :A
------

Aldığı oranlara kötü demiyorum zaten lakin All Star kadrosu kurulmuş. İçerisinde kaç tane şampiyon var, finalistler var, kaç tane damga vurmuş isim var. Bu oranlar çok çok normal. Bizim için daha üstünü alması lazım sonuçta. 8.44 reyting alan 10 reyting de alabilir, arada çok bir fark yok ki. :D
Ay mesajını gören de Masumlar açık ara zirveye yerleşmiş sanır 0.05 ile ıkına sıkına alabilmiş gelecek hafta onu da kaptıracak. :F Ayrıca ilk 10 dışına düşerse o zaman konuşalım şimdiden varsayımlara göre yorum yapmanın anlamı yok. Üstelik hedef kitlesi AB olan bir diziden bahsediyorken. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay mesajını gören de Masumlar açık ara zirveye yerleşmiş sanır 0.05 ile ıkına sıkına alabilmiş gelecek hafta onu da kaptıracak. :F Ayrıca ilk 10 dışına düşerse o zaman konuşalım şimdiden varsayımlara göre yorum yapmanın anlamı yok. Üstelik hedef kitlesi AB olan bir diziden bahsediyorken. :A
Mesajımı tam okumamışsın ki, ''Masumlar Apartmanı AB zirvesini de verir diyordum ama zirveyi bırakmamış, tabi ilerleyen bölümlerde AB zirvesi her an gidebilir gibi duruyor.'' yazmışım. Açık ara zirvede yer alan yapım için bunu yazar mıyım? Kırpıp kırpıp yorum yapıyorsun. :A

Şubat'ta ilk 10 dışı kalır bence, bu da dursun burada...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Mesajımı tam okumamışsın ki, ''Masumlar Apartmanı AB zirvesini de verir diyordum ama zirveyi bırakmamış, tabi ilerleyen bölümlerde AB zirvesi her an gidebilir gibi duruyor.'' yazmışım. Açık ara zirvede yer alan yapım için bunu yazar mıyım? Kırpıp kırpıp yorum yapıyorsun. :A

Şubat'ta ilk 10 dışı kalır bence, bu da dursun burada...
Ah ah şu kokuşmuş apartmanı bırakıp sen de EHHŞ izlemeye başlasan bu kadar sert konuşamazsın da neyse. :T:

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ah ah şu kokuşmuş apartmanı bırakıp sen de EHHŞ izlemeye başlasan bu kadar sert konuşamazsın da neyse. :T:
Canım benim EHHŞ hakkında olumsuz bir yorumum yok ki zaten, tam aksine desteklediğim bir proje. Kadrosu, başrolleri vb. hep sevdiğim isimler. Çok dizim olmasaydı da izleyecektim zaten. Ben sadece reytingler üzerinden yorum yapıyorum, kanalın tutumu doğrultusunda söylüyorum. Yoksa dizinin içeriğine tek laf etmedim bugüne kadar, etmem de. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı berbat bir senaryoya sahip oldu. Böyle şimdiden sonra ailenin ciddi anlamda iyileşmelerini göstermek ve çocuklarının olması falan belki iyi etkiler reytingleri.
Çünkü şuanki gidişatda ortada senaryo yok, hikaye yok. Sadece yeni karakterler getirip, sonra hikayeye adapte edemedikleri için figurana dönüştürüp, ana karakterlerin olaylarını ise saçma şekilde uzatıyorlar.
Totalde 4, AB'de 5li reytingleri görecek birkaç bölüm sonra.

Survivor günün boşluğunda çok fazla alamamış.

EHHŞ aslında MA düşünce yükselmesi gerekti, bomboş gündü Survivordan önce. Amma onun da pek yüzü gülmüyor, ilk yükseldiği dönemki reytinglerinden uzakta irelliyor. Heralde sezon sonuna final yapar.

Didem Arslanın programı her geçen gün saçmalıyor amma hala çok iyi reyting alıyor. Kanal ve yapımcı reytingler için olayı uzatmak üzerinde duruyor bence. Amma şuan iyi reyting alsa da, bu olay kapandıkdan sonra hangi mağdur gelir bu programa? 2 aydır konuştukları konuda hiçbir gelişme yok, tüm imajları zedeleniyor amma haberleri yok.

Gelin evi 1.5 reytinge ulaşmış. Ben hiç yükselmez sanıyordum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Survivor iyi reytingler almış bence. 16.yılında bu reytingleri almak kolay değildir. Destan ise ab de iyice düşmüş keza ehhş de öyle maalesef. Bu arada Serap Paköz ne yapmış öyle 2 reytingi geçmiş tebrikler.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Survivor başlamadan önce hafta içinde yokları oynar deniyordu All Star olduğunu bildikleri halde, şimdi zirvede yer aldı, Pazartesi onca yapıma rağmen ikinci oldu ama bekleneni veremedi deniliyor. @The_Erinch @Emre Ozansoy :F Hatırlatırım geçen sene hafta içinde 4-5 bandı alan yapım şimdi 7-8 alıyor.

Olaylar daha kızıştığı zaman Pazartesi - Salı zirvenin her zaman en büyük adayı olacaktır. Beklenenin de üstünde gittiğini düşünüyorum.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Canım benim EHHŞ hakkında olumsuz bir yorumum yok ki zaten, tam aksine desteklediğim bir proje. Kadrosu, başrolleri vb. hep sevdiğim isimler. Çok dizim olmasaydı da izleyecektim zaten. Ben sadece reytingler üzerinden yorum yapıyorum, kanalın tutumu doğrultusunda söylüyorum. Yoksa dizinin içeriğine tek laf etmedim bugüne kadar, etmem de. :D
Yok onu biliyorum da sonuçta 4-5 reyting alıyor kanalın nasıl olumsuz bir tutumu olabilir ki. :A Aşk Mantık İntikam, Kanunsuz Topraklar daha azıyla hala devam ediyor. :A

• Güldürdün

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Masumlar Apartmanı bu kadar berbat bir senaryo ile fazla bile alıyor yakında AB zirvesini kaptırır yeni diziler gelince de daha da çöker. Bırakıyorum artık diziyi tahammül edemeyeceğim :Abence sezon sonunu beklemeden hikayeyi toplayıp final yapmalı.

Evlilik Hakkında Her Şey ortalama gitmiş umarım yükselir ve yükselecek bence ama yükselmese bile sezon sonunu görür :Z:bhr:

Survivor boş günden faydalanamamış.

Destan düşmüş AB grubu ile olan farkı git gide açılıyor :A

• Olmamış

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı bu kadar berbat bir senaryo ile fazla bile alıyor yakında AB zirvesini kaptırır yeni diziler gelince de daha da çöker. Bırakıyorum artık diziyi tahammül edemeyeceğim :Abence sezon sonunu beklemeden hikayeyi toplayıp final yapmalı.

Evlilik Hakkında Her Şey ortalama gitmiş umarım yükselir ve yükselecek bence ama yükselmese bile sezon sonunu görür :Z:bhr:

Survivor boş günden faydalanamamış.

Destan düşmüş AB grubu ile olan farkı git gide açılıyor :A
Bu güzel aileyi izlemeye devam edeceğiz, Safiye & Gülben gibi karakterler her zaman gelmez...