M TV Maske : Hangi Üyesin Sen ? | 1.Bölüm " Pisicik Maskesinin Altındaki İsim Belli Oldu "

Hangi Maskenin Açılmasını İstiyorsunuz?

• Sevimli Dodi

Oy: 0 0.0%
  • Stratejik Akrep

Oy: 3 17.6%
  • Cupcake

Oy: 2 11.8%
  • Pisicik

Oy: 7 41.2%
  • Gremlin

Oy: 5 29.4%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
EN FAZLA OY ALAN MASKE YARIN 15.00 DE ANKET KAPANDIKTAN SONRA AÇIKLANACAK.

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Ankette son saatler. Oy kullanmayanlar kullanabilirler.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Vayyyy hiç aklıma gelmedi.. İnatla @Angelica Hatta ilk @Dosi bile geçti aklımdan...

Şaşırdım vallahi 😱 @Hazem 🥳

Bu arada @Mircan Saye Muazzam bir video olmuş.. Ciddi çaba gösteriyorsun eline sağlık 👌
Çok teşekkürler abi. 🤗
Evet baya emek veriyorum. Farklılık katmak istiyordum. Umarım böyle daha güzel bir şekilde aktarabiliyorumdur.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Amacımız eğer tanınmamak ise başarılı olmuşum, hiç kimse kim olduğumu tahmin edememiş (Hazal Kaya ipucu ile bunu hedeflemiştim zaten, başarmışım). İpuçlarına gelirsek ilk ipucu doğru - 2012'de üye olmuştum foruma. İkinci ipucu yanlış olan ipucu - Hazal Kaya sevdiğim biri ama hayranı değilim. Üçüncü ipucu ise - farklı biri olduğumdan kasıt eşcinsel olmam ama net olarak bunu belirtmek istemedim, kolay olurdu çünkü. Güzel bir yarışma @Mircan Saye teşekkür ederim sana da bu arada, emeğine sağlık.
------

Sürpriz oldu ama zaten ipuçları çok belirsizdi mesela "farklı biri" deyince ne anlamamız gerekiyordu. :A
Cinsel tercih canım. :A

Vayyyy hiç aklıma gelmedi.. İnatla @Angelica Hatta ilk @Dosi bile geçti aklımdan...

Şaşırdım vallahi 😱 @Hazem 🥳

Bu arada @Mircan Saye Muazzam bir video olmuş.. Ciddi çaba gösteriyorsun eline sağlık 👌
:Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Amacımız eğer tanınmamak ise başarılı olmuşum, hiç kimse kim olduğumu tahmin edememiş (Hazal Kaya ipucu ile bunu hedeflemiştim zaten, başarmışım). İpuçlarına gelirsek ilk ipucu doğru - 2012'de üye olmuştum foruma. İkinci ipucu yanlış olan ipucu - Hazal Kaya sevdiğim biri ama hayranı değilim. Üçüncü ipucu ise - farklı biri olduğumdan kasıt eşcinsel olmam ama net olarak bunu belirtmek istemedim, kolay olurdu çünkü. Güzel bir yarışma @Mircan Saye teşekkür ederim sana da bu arada, emeğine sağlık.
------

Rica ederim ne demek ,
Ben teşekkür ederim katıldığın için 😊🤗

• Beğendim
Reactions: Hazem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Hiç tahmin etmediğim biri çıktı valla :A @Hazem ben senin o kadar yıllık üye olduğunu unutmuşum ya :D
------

------

Valla başarılı oldun hiç birimizin aklına gelmedi sen ya :D

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Hazem and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
yoktum ki, gelene kadar bu yarisma baslayip baya ilerlemis :A @Mircan Saye 'de sen gibi sip sak ilerliyor :A
simdi üsten baktimda Stratejik Akrep Endo ve @serhatt cok fazla belirgin maske secmis :A ipucuna bakmaya bile gerek yok :A
Evet yarışmanın ilk bölümü bitti.
Bu akşam 2. Bölüm var. 2. Bölümde yorumlarını bekliyor.

• Beğendim
Reactions: Dosi