Film Sohbetleri ve Önerileri

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Araf

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2020'de 110 uzun metrajlı film izledim, 2021'de 525 uzun metrajlı film izledim. 2020'den bu yana toplamda 635 uzun metrajlı film... Üniversite zamanımdaki film açığımı kapattım binevi ama tabii artık bu kadar çok izlemeyeceğim, çok fazla abarttım çünkü. :D

@bazinga, @MEnes, @Sherlock, @The_Erinch, @Tolstoyevski, @Dosi.
Ben de bu yılın çok uzun bir kısmında neredeyse istisnasız her güne 1 film sığdırarak aşırı istikrar yakaladım. Yalnız son aylarda bu ritimden biraz kopup araya dizi günleri falan sıkıştırdım. :A Günde 1 film ortalamasını geçeceğimi sanmıyorum bir daha, zaten çoğu önemli filmi de izledik artık. :A

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben de bu yılın çok uzun bir kısmında neredeyse istisnasız her güne 1 film sığdırarak aşırı istikrar yakaladım. Yalnız son aylarda bu ritimden biraz kopup araya dizi günleri falan sıkıştırdım. :A Günde 1 film ortalamasını geçeceğimi sanmıyorum bir daha, zaten çoğu önemli filmi de izledik artık. :A
Benim istikrarım çok ilginç. 1 Nisan'dan 27 Mayıs'a aralıksız izledim, sonra mutlu verici bir olayla birlikte bir günlük kopma yaşadım. 29 Mayıs'tan da 14 Aralık'a aralıksız izledim, sonra üzüntü verici bir olayla kopma yaşadım. Aralık ayındaki üzüntücü verici bir olay sonrası zaten çok koptum.

Çok fazla film izledim, sanırım seni geçmişimdir rahatlıkla. Günde üç film, hatta bir keresinde beş film bile izlemiştim. Gerçi şimdi bir filmi zor bitiririm belki de, bazen kafa yorgun olunca zor oluyor film ya da dizi izlemek, sıkılıyorsun. :D Arada ara vermek lazım, kitaba ve belgesel tarzı şeylere de ağırlık vermek lazım. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@bazinga 2022 filmleri etiketini mor tonlarında yapabilir misin 2022’nin rengi mor benzeri bir renkmiş :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga 2022 filmleri etiketini mor tonlarında yapabilir misin 2022’nin rengi mor benzeri bir renkmiş :A

Renk koduna kadar aynısını yaptım. :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
M. Night Shyamalan dan OLD diye bir film önüme düştü...

Tropik bir tatile giden ve sonuna kadar keyfini çıkarmayı planlayan bir aile, tenha bir plajda dinlendikleri sıralarda beklemedikleri garip durumlarla karşılaşır. Plajın üzerindeyken anlam veremedikleri bir şekilde hızla yaşlanmaya başlarlar…
old-2021.jpg

@bazinga @Araf @Forumdash @Yakamoz-Asi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Tropik bir tatile giden ve sonuna kadar keyfini çıkarmayı planlayan bir aile, tenha bir plajda dinlendikleri sıralarda beklemedikleri garip durumlarla karşılaşır. Plajın üzerindeyken anlam veremedikleri bir şekilde hızla yaşlanmaya başlarlar…
old-2021.jpg

Bu filmi izlemedim çünkü filmi gömüyorlardi:X Fragmanları güzel ama:A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

old-2021.jpg

Bu filmi hep görüyordum ama hep gömüldüğünü gördüğüm için izlemek gelmedi içimden. :A

Böyle bir incelemesini de izlemiştim filmin, zaten fazlasıyla açıklayıcı. :A @Forumdash da izlesin, zaman kaybı yapmasın. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Az önce gördüm ölüleri zaten :F Rezilaletti, kepazelikti :F
O filmi (Last Night in Soho) önermem hataydı, kabul ediyorum. Bu filmi zaten sevemezdin, senin için zaman kaybı oldu. :A
6.Hissi izledim 🙃 zamanında

Bu aralar sapkın bir şekilde Chicago Med izliyorum, 2. Sezon 4. Bölümdeyim ama dizi 7 mi 9 ne sezona gelmiş 😱 @Araf @Forumdash
Player kendi kendine mi atladı, yoksa yine mi uyuya kaldın? :A

• Güldürdün