🎉Cervantes 1. Yılında ve 3.000'ler Kulübünde!

Tebrikler @Cervantes kalıcılığının devam etmesi dileğiyle hediyen

Ekli dosyayı görüntüle 113729
Ohaaa bu çokkk iyi en yakın herhangi bir kutlamamda bende istiyorum 😍
------

@Cervantes tebrik ediyorum hemşom nice mesajlaraa :D
Şöyle güzel bir mantı armağan edeyim sana:D
Ekli dosyayı görüntüle 113726
Yanına da Gesi Bağlarını açalım türkü eşliğinde ye mantını :D
Bizde işte nescafe eşliğinde sabahdan kalma ayçöreği yiyelim 🤤🤤 Görüntüye bak.. Bu saatte bu acımasızlık 🙈

Tebrikler @Cervantes :ok:

Flying Harry Potter GIF by The Story Room
Teşekkürler . :Z

------

Bizde işte nescafe eşliğinde sabahdan kalma ayçöreği yiyelim 🤤🤤 Görüntüye bak.. Bu saatte bu acımasızlık 🙈
Tabiki abi artık daha çok böyle doğa şehir fotoğrafları olarak hediye veriyorum

------

Hemşoma kıyak yapayım dedim canınızı istettim tüh ya :D
------

sorma :A atistiracak seyler var ama sicak yemek istiyorum :A

Tüh yapacak biri olaydı ya ne güzel olurdu :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
@Cervantes VMYM sayesinde çok iyi bir çıkış yakaladın ve bunu devam ettiriyorsun, hep devam ettirmen dileğiyle iyi k bizimlesin, tebrikler. :Z

Sen yarışırken @Dosi çekmiş bu fotomuzu, yanıma gelmiştin mavi açınca. :A

nursel-burhan.jpg

Tebriks:XEkli dosyayı görüntüle 113735
------

Heyatım dış mihrağın sonu geldi her gün rezil oluyor :AEkli dosyayı görüntüle 113736
Yahu geçim derdi olan ama oturumu henüz olmadığı için iş bulamayan birine yardım olarak düşün. Sanki çalıştırıp maaş vermemiş :A
Bu arada İsveç'in her haberinde beni rezil olmakla suçluyorsan ozaman ben de her Tr haberlerini sana bağlarsam oooooooo :A
------

@Cervantes VMYM sayesinde çok iyi bir çıkış yakaladın ve bunu devam ettiriyorsun, hep devam ettirmen dileğiyle iyi k bizimlesin, tebrikler. :Z

Sen yarışırken @Dosi çekmiş bu fotomuzu, yanıma gelmiştin mavi açınca. :A

nursel-burhan.jpg
Foto çekti vs deyince yine skandal bir foto beklerken çok tatlı bir foto çıktı :A

IMG_1909.jpg

Tebrik ederim.Sen de artık bu kulübün yeni bir üyesisin.Başarıların daim olsun. 😆

• Harika
Reactions: Cervantes
Yahu geçim derdi olan ama oturumu henüz olmadığı için iş bulamayan birine yardım olarak düşün. Sanki çalıştırıp maaş vermemiş :A
Bu arada İsveç'in her haberinde beni rezil olmakla suçluyorsan ozaman ben de her Tr haberlerini sana bağlarsam oooooooo :A
------

Foto çekti vs deyince yine skandal bir foto beklerken çok tatlı bir foto çıktı :A
Niye skandal bir foto bekliyordun? 😱

• Güldürdün
Reactions: Dosi