Bugün Kaç Saat Uyudunuz? 💤

Valla 1 saat daha ayakta kalsaydım öyle olacaktı. Dün 23 saat uyanıktım. 5 de uyandım ofise gittim, gece 4 de uyudum. :D
Uykusuz iken zor ertesi gün gececi olan biriyim. İyi başarmışsın :A
Şu alarmı kapatmayı hatırlasaydım rahat 11 gibi uyanırdım. En az 2 saatimi yedi alarm :A
Neyse yarına normale dönerim umarım :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Uykusuz iken zor ertesi gün gececi olan biriyim. İyi başarmışsın :A
Şu alarmı kapatmayı hatırlasaydım rahat 11 gibi uyanırdım. En az 2 saatimi yedi alarm :A
Neyse yarına normale dönerim umarım :A

Dinlen bugün, dün millete yemek hazırlamaktan yorulmuşsundur. Evet önümüzdeki gece zor olacak uyumak. Bugün spora gideyim yorayım bari kendimi. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Dinlen bugün, dün millete yemek hazırlamaktan yorulmuşsundur. Evet önümüzdeki gece zor olacak uyumak. Bugün spora gideyim yorayım bari kendimi. :D
Bugün biraz keyifsizim zaten. Günü uzanarak keyif yaparak geçiririm :A baş ağrısıda geçerse film falan izlerim. Belki 1 saat daha uyumaya çalışırım :A
Evde bol yemek var. O konuda rahatım :A tembelliği dibine kadar yaşamak istiyorum :A

• Güldürdün
Bugün biraz keyifsizim zaten. Günü uzanarak keyif yaparak geçiririm :A baş ağrısıda geçerse film falan izlerim. Belki 1 saat daha uyumaya çalışırım :A
Evde bol yemek var. O konuda rahatım :A tembelliği dibine kadar yaşamak istiyorum :A

Yemek bol doğru. Tatlı da var. Bugün dinlenme günü. :A

• Harika
Maşallah. Sen bu enerji ile bana şimdi bir tava börek yapıver, bir çay, sonra yılın tüm anketlerini.. belki anca yorulursun. :A
Fazla uykuda yorgunluk yapar :A
Ama birazdan mutfağa geçerim. Bir kaç yemek aynı anda yapayımda yarına kafam rahat olsun :A
Yok forumda şu favori üye konularını aradan çıkarayım köşeme çekileceğim :A hem iş yaklaştı. Haftaya düzen değişir.

• Güldürdün
Fazla uykuda yorgunluk yapar :A
Ama birazdan mutfağa geçerim. Bir kaç yemek aynı anda yapayımda yarına kafam rahat olsun :A
Yok forumda şu favori üye konularını aradan çıkarayım köşeme çekileceğim :A hem iş yaklaştı. Haftaya düzen değişir.

Yemekte ne var. :A

• Güldürdün