🐍80.000'ler Kulübündeyim! 🐍 "serhatt"

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
66,256
Puanı
1,060
80.000.png

4 aylık bir sürenin sonunda, dün gece itibariyle 80.000. mesajımı yazmış ve yeni bir kulübe girmiş bulunmaktayım, yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. :A Sizlerle olmak güzel...

4 aylık bir sürenin sonunda, dün gece itibariyle 80.000. mesajımı yazmış ve yeni bir kulübe girmiş bulunmaktayım, yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. :A Sizlerle olmak güzel...
Rica ederim ne demek, ben olmasam giremezdin. :A Değerimi bil. Yeni kulübün hayırlı olsun, daha güzellerine de gir dicem ama girmene dememe de gerek yok, kendini fazlasıyla aşmışsın zaten. :A

hediyem

• Güldürdün
Reactions: serhatt
Tebrikler @serhatt
Yeter hediye bulmakta zorlanıyoruz. Daha 1 ay öncede kutlama konun vardı :A
Bizlerle birlikte nice mesajlara :Z
Dünden beri Beren Saat savunamsı yapmaktasın.

Buyur hediyen :A

Hadi Endo olmadan olmaz :A.

• Harika
Rica ederim ne demek, ben olmasam giremezdin. :A Değerimi bil. Yeni kulübün hayırlı olsun, daha güzellerine de gir dicem ama girmene dememe de gerek yok, kendini fazlasıyla aşmışsın zaten. :A

hediyem

Hadi oradan be. :A Bu zamana kadar sen mi vardın. :A

İnsan parlak verir be utan!!!
------

Tebrikler @serhatt
Yeter hediye bulmakta zorlanıyoruz. Daha 1 ay öncede kutlama konun vardı :A
Bizlerle birlikte nice mesajlara :Z
Dünden beri Beren Saat savunamsı yapmaktasın.

Buyur hediyen :A

Hadi Endo olmadan olmaz :A.
İnşallah canım teşekkürler. :bhr:

Doğum günü konumu açmadım. :A Hepsi bir araya toplandı, hastane işlerinden ötürü ara vermeseydim Aralık içerisinde girerdim bu kulübe. :A Bir ayda 3 konu olacaktı. :A

Hediyelerim için söylenecek söz yok mükemmeller. :Z Araya bir parlak da sıkıştırabilirdin. .ss

• Güldürdün
Reactions: Dosi and EmreCan

------

Doğum günü konumu açmadım. :A Hepsi bir araya toplandı, hastane işlerinden ötürü ara vermeseydim Aralık içerisinde girerdim bu kulübe. :A Bir ayda 3 konu olacaktı. :A

Hediyelerim için söylenecek söz yok mükemmeller. :Z Araya bir parlak da sıkıştırabilirdin.
Asıl sen utan ben utanılcak hiç birşey yapmadım ama sen yaptın bana teşekkür bile etmedin :A Senin ki aynı şu hesap ata nal dikmişler kurbağa ayaklarını uzatmış misali oldu bu sana parlak felan yok sorry vebal alamam :A

• Güldürdün
Asıl sen utan ben utanılcak hiç birşey yapmadım ama sen yaptın bana teşekkür bile etmedin :A Senin ki aynı şu hesap ata nal dikmişler kurbağa ayaklarını uzatmış misali oldu bu sana parlak felan yok sorry vebal alamam :A
Ay kıyamam sen ona mı alındın atlamışım. :( Teşekkür ederim. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: EmreCan
@serhatt tebrikler , daha nice güzel başarılara inşallah. :Z İyi ki forumdasın , neşen ve enerjin daim olsun. 😊

Bu da hediyen , umarım beğenirsin . :A
images (9).jpeg

• Harika
@serhatt Tebrikler ediyorum ablacım nice nice mesajlara inşAllah sağlıklu mutlu huzurlu bir ömrün olması dileğiyle nice mesajlara diliyorum :D
Bunu koymamışım bunu armağan edeyim sana :Z
271342832_977523556451467_4212716219982479300_n.jpg

• Harika
  • Harika
Reactions: Cervantes

------

Hediyelerim için söylenecek söz yok mükemmeller. :Z Araya bir parlak da sıkıştırabilirdin. .ss
Ben 3 ayda olan konularımı bile 1 konuda topladım. 1 ayda 3 konu ne :A
Ayrıca yeter, bir sürü parlak almıştın zaten

• İlginç
Ben 3 ayda olan konularımı bile 1 konuda topladım. 1 ayda 3 konu ne :A
Ayrıca yeter, bir sürü parlak almıştın zaten
3 ayda 3 kere kulübe girersen tabi toplarsın. :A Benim hepsi ayrı içerikler. :A

Bana yeter mi sence... :bağır: Bunun hesabını vereceksin. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Forum İstatistikleri

Konular