Süslü Korkuluk'un Yönetmeni Belli Oldu! | TV8

Yılbaşında O Ses Türkiye 'nin reklam arasında yayınlamak için mi bu kadar acele ediyorlar acaba
İyi hatırlattın kesin ondandır. :A Kırmızı Oda'da da Binnur Kaya'nın başrol olduğunu öğrendikten bir hafta sonra ilk fragmanı Survivor finalinde izlemiştik Acun böyle fırsatları kaçırmıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes
Maşallah valla bu kadar hız beklemiyordum. :A Cumada gözle görülür bir boşluk varken ben bunu cuma diye düşünüyorum, ha Acun cesaret edip Kırmızı Oda'yı taşıyabilir belki. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
  • Güldürdün
Maşallah valla bu kadar hız beklemiyordum. :A Cumada gözle görülür bir boşluk varken ben bunu cuma diye düşünüyorum, ha Acun cesaret edip Kırmızı Oda'yı taşıyabilir belki. :A
Camdaki Kız için gelişmelerde böyle hızlı olmuştu. :A Yapım şirketi baştan ağırdan alıyor, ama sonradan baya bir hızlanıyorlar.

Ben cuma günü değil de Çarşamba günü yayınlansın isterim. :A Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dışında bir iş yok çünkü yarışta olan.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
Dizi ta ne zaman duyuruldu ne acelesi ayrıca daha teaser bu şubatı bulur başlaması

Sıkı saklıyorlarsa duymamız zor bence :D
Duyurusu yapılan dizi değil bu. O projeden vazgeçmişler , bu ayrı bir dizi.
İyi hatırlattın kesin ondandır. :A Kırmızı Oda'da da Binnur Kaya'nın başrol olduğunu öğrendikten bir hafta sonra ilk fragmanı Survivor finalinde izlemiştik Acun böyle fırsatları kaçırmıyor. :A
Asla kaçırmaz. :A Cem hoca yaktı bizi.:(

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Aserat
Camdaki Kız için gelişmelerde böyle hızlı olmuştu. :A Yapım şirketi baştan ağırdan alıyor, ama sonradan baya bir hızlanıyorlar.

Ben cuma günü değil de Çarşamba günü yayınlansın isterim. :A Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dışında bir iş yok çünkü yarışta olan.
Al işte tutacak bu da. :A

Çarşamba dizileri güçlü yani cuma günü hem zirve 7 reyting hem de yeni diziler oldukları için tam konuşmak olmaz haklarında. :A Ha gerçi sadece tahmin yürütüyoruz yoksa isteğim falan değil. :bilmem:

• Güldürdün

Zaten en son Kırmızı Oda'nın İspanya uyarlamasıyla uğraştığı söylenmişti bu dizi nereden çıktı. :A Bence bu sefer o kadar da beklemez dünyasını kurduktan birkaç bölüm sonra ayrılır. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes
Sıkı saklıyorlarsa duymamız zor bence :D
O da olabilir tabi. :A
Al işte tutacak bu da. :A

Çarşamba dizileri güçlü yani cuma günü hem zirve 7 reyting hem de yeni diziler oldukları için tam konuşmak olmaz haklarında. :A Ha gerçi sadece tahmin yürütüyoruz yoksa isteğim falan değil. :bilmem:
Çağatay var bir zahmet tutsun bu da. :bhr:

Sadakatsiz senaryosu saçmaladığı için iddialı bir hikaye ile gelinirse izleyicisi çekilebilir. :A

Sadakatsiz senaryosu saçmaladığı için iddialı bir hikaye ile gelinirse izleyicisi çekilebilir. :A
Ekranlar ne starlar harcıyor ama...

Kosssskkoca (!) Annemizi Saklarken'i bile yamulttu da kendi etkilenmedi. :A Ona hiçbir şey olmaz kalan kaldı baksana. :A

• Güldürdün
Ekranlar ne starlar harcıyor ama...

Kosssskkoca (!) Annemizi Saklarken'i bile yamulttu da kendi etkilenmedi. :A Ona hiçbir şey olmaz kalan kaldı baksana. :A
O da doğru... :(

İzlemediğim için bir şey diyemem o dizi hakkında ama Masumiyet geçen sezon yerine bu sezon yayınlansaydı bu 5'ten fazla alamazdı Sadakatsiz. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Yalı Çapkını diye duyurulan dizi bu işte sonra ismi değişti aylar önce duyduk bu diziyi

Çok merak ediyorum keşke teaserde görsek kim olduğunu :A

Yalı Çapkını diye duyurulan dizi bu işte sonra ismi değişti aylar önce duyduk bu diziyi

Çok merak ediyorum keşke teaserde görsek kim olduğunu :A
Hayır ,Yalı Çapkını Çağatay Ulusoy tarafından veto yemiş . Bu başka bir projeymiş ve senaryosu Çağatay'ın çok içine sinmiş.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Forum İstatistikleri

Konular
171,833
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija