'Maske Kimsin Sen'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1640283773423.png

'Maske Kimsin Sen'in yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Medyapım'ın, sunuculuğunu Tansel Öngel'in üstlendiği, jüri koltuğuna Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ile Doğu Demirkol'un oturduğu; 'The Masked Singer'den ülkemize uyarlanan programın ilk bölümü 1 Ocak Cumartesi günü ekrana gelecek.

Maske Kimsin Sen ilk bölümüyle 1 Ocak Cumartesi, yeni bölümüyle 2 Ocak Pazar 20.00'de FOX'ta!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Of cuma istiyordum ya. Gerçi yılbaşı çekimi de yapılmayınca. :( Sanırım ilk bölümleri izleyemem ama sonra izlemek istiyorum kesinlikle. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bence çok iyi bir seçim...
Kendi adıma merak ediyorum orjinallerine bakan biri olarak; eğlencelide gözüküyor.
Ama umarım Benimle Söyle gibi kaybolup gitmez.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence çok iyi bir seçim...
Kendi adıma merak ediyorum orjinallerine bakan biri olarak; eğlencelide gözüküyor.
Ama umarım Benimle Söyle gibi kaybolup gitmez.
Survivor gelene kadar kitle oluşturursa pazar günü 4 yapımı rahat kaldırır gibi abi. Umarım sezon içerisinde dizilerin yanına güzel bir alternatif olur.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX acaba yılbaşında ne yayınlayacak? Gerçi bu zamana kadar yılbaşı günü en sönük kalan kanal hep FOX oldu. Çoğu zaman daha önce yayınlanmış filmleri yayınladı, hiç ilgi görmedi. Bu yıl da o tarz bir film yayınlar sanırım..

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX acaba yılbaşında ne yayınlayacak? Gerçi bu zamana kadar yılbaşı günü en sönük kalan kanal hep FOX oldu. Çoğu zaman daha önce yayınlanmış filmleri yayınladı, hiç ilgi görmedi. Bu yıl da o tarz bir film yayınlar sanırım..
Geçen yıl Kemal Sunal filmleri yayınlamıştı, belki bu sene de öyle yapar yada Aşk Mantık İntikam'a çekebilir yılbaşı bölümü. :bilmem:

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yılbaşında olsa O Ses vs. arasında ilgi görmeyebilirdi mantıklı bir hamle olmuş. Ben de meraktan bakarım. :A