kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Keşke Star veya Kanal D'de yayınlansaydı. FOX'un program tutturduğu nerede görülmüş, yazık olacak gibi maalesef.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Bu yarışmadaki hiç kimsenin birbiriyle alakası yok zaten jüri üyelerinin her biri ayrı telden çalıyor. :A
Melis Sezen'den umutluyum. Tuttursa o tutturur çünkü program onun elinde şuan. :A
------

Evet, ama FOX'ta da iyi olduğu zaman tutabiliyor. :A Tam hatırlamıyorum ama Milyonluk Resim de iyi gitmişti sanırım bir aralar. :A
Böyle bir zamanda program için en kötü seçim FOX olur. Star'da düşük reytinglerle devam etme olasılığı var iken dizileri 5 bölümde kaldıran FOX'ta bu programın ömrünü sen tahmin et artık. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Melis Sezen'den umutluyum. Tuttursa o tutturur çünkü program onun elinde şuan. :A
------

Böyle bir zamanda program için en kötü seçim FOX olur. Star'da düşük reytihglerle devam etme olasılığı var iken dizileri 5 bölümde kaldıran FOX'ta bu programın ömrünü sen tahmin et artık. :A
Bence de FOX olmamalıydı, ama Murat Saygı ve Yasak Elma faktörü etkin olmuştur. :A Tutmazsa Benim Söyle gibi yayından kaldırıp yazın yayınlar. :A

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben beğenmedim fragmanı. Sunucu ve jürilerde aşırı alakasız :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Orjinallerine baktım gene,
Jüri ve seyirciye bile iyi ezber yaptırmışlar 🤭🤭🤭

Umarım ömrü uzun olur, keyifli bir yarışma 👍
Orijinali ile aynı olması iyi de bizim izleyici sever mi orası muamma. :A Pazar günü yayınlanacaktır büyük ihtimalle, iki dizi varken alternatif olabilir ama Survivor gelince işler karışır. :bilmem:

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eda Ece'nin paylaşımı, "çok yakında" dediği için kanalın hafta bitmeden yayın tarihi 31 Aralık Cuma, ikinci bölüm ise 2 Ocak Pazar olarak açıklayacağını düşünüyorum. :A

IMG_20211223_131638.jpg