NOW Mahkum - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
Mahkum-haber-resim-e136f6cb-d6dc-4093-8d96-331ab616ebbb.jpg

FOX'un yeni dizisi Mahkum bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını MF Yapım'ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk'ün, senaristliğini Uğraş Güneş'in üstlendiği, 'Innocent Defendant' adlı Güney Kore dizisinden uyarlanan yapımın başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu yer alıyor.

İdealist bir cumhuriyet savcısı olan Fırat Bulut'un cinayet suçlamasıyla haksız yere hapse girmesi ve adaleti sağlayıp adını aklama mücadelesini konu alacak yapımla ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Mahkum ilk bölümüyle bu akşam, 2. ve sonraki bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İsmail Hacıoğlu için izlenir belki. Umarım iyi bir dizi olur ama süresini düşününce bu ihtimal bir yere kadar söz konusu.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bu dizinin tutacağını düşünüyorum orjinali gibi tempolu heyecanlı olursa sevilir

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Güzel başladı bire bir uyarlamışlar Onurda rolde güzel durmuş beğendim valla bakalım nasıl devam edecek

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk başlarda ilgimi çekmeyen ama sonradan merakımı cezbeden bir diziydi ve şans vermem iyi olmuş. Gayet akıcı ve sürükleyici bir bölümdü, derdini de derli toplu anlattı. Üstelik 1 saat 45 dakika sürmesi de güzeldi zira iki gün 2 buçuk saate yakın bölüm izlemek gerçekten zorlayıcı olurdu. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu çok iyi performans çıkarmış ama tabii ki İsmail Hacıoğlu iki karakteri birden oynadığı için daha çok parlayacak alanı vardı. Yan kadroyu fazla göremedik ama orada da yeteneklerine haiz olduğumuz isimler oynadığı için hikaye açıldıkça onları da bol bol izleriz.

Hayat Şarkısı'ndaki konağı görmek duygulandırdı. :bhr: Uğraş Güneş de hep komedi işleri yazmasına rağmen ilk dram dizisinin altından başarıyla kalkmış. Pek fazla komik sahne göremedik ama araya sıkıştırılan 1-2 tanesi bile (mevlütten kaçmaya çalışmaları, mahkumun "dört diyecen" demesi vs.) ileride nefes aldıracak iyi sahneler göreceğimizin işaretiydi.

Kısacası henüz devamlı izleyip izleyemeyeceğime karar vermedim ama kesinlikle perşembe günü de bakarım. FOX riskli bir hamle yaptı ama bence içeriğin sağlamlığı sayesinde bu riski güzel bir avantaja çevirecek. MF Yapım-FOX ortaklığından hüsranla sonuçlanan bir iş de olmadığı için bu istatistiği devam ettireceğine inanıyorum. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk 1 saatine zor izledim. Onur'un perfermansına dayanamadım ama yönetmen güzel kareler yakalamış. Adamın gözlerini kullanmış bol bol :A Yine de ilk bölümü izlemeye çalişcam sonra:X Olmazsa orjinalini izlerim:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk 1 saatine zor izledim. Onur'un perfermansına dayanamadım ama yönetmen güzel kareler yakalamış. Adamın gözlerini kullanmış bol bol :A Yine de ilk bölümü izlemeye çalişcam sonra:X Olmazsa orjinalini izlerim:A
İsmail Hacıoğlu'nun kısımları daha iyiydi oraları sevebilirsin. :A

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060

Orjinalini mutlaka izle derim ben ama bunuda izle Onur yakışmış bence role :D
------

Muhtemelen o kısımlara gelmeden kapattim:X Rahat izlemek için. İkiz rolü var teknik anlamda da izlemek zevkli olcak benim için. Hata bulurum inş:F

İnşAllah bulamazsın be :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Savcı Cemre'yi ağlattığı için yaşadıklarını hakediyor kesinlikle. :A

Onur Tuna farklı bir rol canlandıramıyor mu? Şahsen kendisini ve oyunculuğunu beğenmiyorum, sürekli aynı rolleri canlandırması da çabası. Kolaya kaçmaya devam. :X

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Onur Tuna farklı bir rol canlandıramıyor mu? Şahsen kendisini ve oyunculuğunu beğenmiyorum, sürekli aynı rolleri canlandırması da çabası. Kolaya kaçmaya devam. :X
Bu bölüm senin uğursuzun tek sahnesi olduğu için güzel geçti gelecek bölüm ağlaklığıyla iç baymaya başlar.ss

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Orjinalini mutlaka izle derim ben ama bunuda izle Onur yakışmış bence role :D
------

İnşAllah bulamazsın be :A
İlk bölüm olmaz sonra olur:A :Z

İzledin mi dicektim :X

• Güldürdün
Reactions: Angelica