Göztepe - Fenerbahçe | Süper Lig 21-22 Sezonu - 14. Hafta Maçı

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu gidişle olamaz hedef konferans ligi şampiyonluğu Fenerbahçe için
Konferans liginde Fenerbahçe’yi yalan ederler reyiz :A
Trabzonspor öyle ya da böyle zirvede, demek ki biliyorlar oynamayı. :A
Asla katılmıyorum. Deplasmanda kazandıkları Göztepe maçından beri şansa bala maç kazanıyor adamlar, hatta Fenerbahçe maçını da hakem sayesinde kazandıklarını düşünürsek Fenerbahçe maçından beri diyebiliriz. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bence tazminat alıp kovulmak istiyor. İrfanı da çıkartması saçmalık ikem çıkardı diyorlar adam tepkiliymiş bir de galiba. Vitorun maç sonu açıklamaları bile ben kovulmak istiyorum açıklamaları.
İrfan ve Mesut'u olabilecek en kötü şekilde kullanıyor kasti olarak. Kötü hoca olmasının yanı sıra aşırı kötü de bir insan. Zaten başarısız olacağını biliyordum Temmuz başında yazdım. Ama 1 ay sonra tamam yine başarısız olur ama karakteri bu sefer düzgün gibi dedim ama yine saçmalamaya başladı.
------

Gönderin şu adamı bize, Vida'nın poposuna tekmeyi atalım artık. :A
Yahu siz konuşmayın :A Sergen'i kovmadınız bizim kopyacı da sizden görüp kovmaz Vitor'u bak diğer takımlar nasıl destek çıkıyor diye.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İrfan ve Mesut'u olabilecek en kötü şekilde kullanıyor kasti olarak. Kötü hoca olmasının yanı sıra aşırı kötü de bir insan. Zaten başarısız olacağını biliyordum Temmuz başında yazdım. Ama 1 ay sonra tamam yine başarısız olur ama karakteri bu sefer düzgün gibi dedim ama yine saçmalamaya başladı.
------

Yahu siz konuşmayın :A Sergen'i kovmadınız bizim kopyacı da sizden görüp kovmaz Vitor'u bak diğer takımlar nasıl destek çıkıyor diye.
Sergen Yalçın kendisi istemezse kovmak saçmalık olur. Ne olursa olsun bu sene boyu kredisi olması lazım. Sezon sonu şampiyonluk olmazsa büyük bir olasılıkla sözleşmesi bitince gider. Ama Vitor'un kredisi yok. Aksine önceki dönemi iyi değil :A Adam çabalasa anlayacağım ama saçmalamanın dibine vuruyor :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
------

Aaaaaa resmen suçlu olduk. :A Sergen gitmek için yol yapıyor sanıyordum ama kaldı adam. Gerçi Dortmund maçından önce Kasımpaşa maçı varmış; ya o maçta yenilir ya da hır gür çıkartıp kendini kovdurtur. :A Ben hâlâ Dortmund maçına çıkmamak için zemin hazırladığı senaryosuna inanıyorum. :A Ali Koç Bey hakkında bir şey diyemeyeceğim... Galiba kendisi "Şampiyonluğunu gördüğüm takımlar" isimli koleksiyonuna Trabzonspor'u da eklemek istiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Artık puan kayıplarına üzülmüyorum bile. Çoktan umudumu kesmiştim zaten.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aaaaaa resmen suçlu olduk. :A Sergen gitmek için yol yapıyor sanıyordum ama kaldı adam. Gerçi Dortmund maçından önce Kasımpaşa maçı varmış; ya o maçta yenilir ya da hır gür çıkartıp kendini kovdurtur. :A Ben hâlâ Dortmund maçına çıkmamak için zemin hazırladığı senaryosuna inanıyorum. :A Ali Koç Bey hakkında bir şey diyemeyeceğim... Galiba kendisi "Şampiyonluğunu gördüğüm takımlar" isimli koleksiyonuna Trabzonspor'u da eklemek istiyor. :A
Dortmund maçına niye çıkmak istemesin?

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O bu kafayla seneye Hatay ya da Alanya'yı da ekler :A
------

Artık puan kayıplarına üzülmüyorum bile. Çoktan umudumu kesmiştim zaten.
Yahu mesele o değil zaten bu sezon gitti de Fenerbahçe bu adamla yarınlarını kaybediyor. Mesut gibi yıldızı küstürdü. İrfan, Szalai gibi gelecek vaat eden futbolcular delirmek üzere. Ben pek beğenmesem de Pelkas falan da bitti.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hattrick yapmasına rağmen 90+5'te gol kaçırdığı için çimleri yiyen Erling Braut Haaland sakatlıktan geri döndü, farkında mısın? :A
İlk maç 2-1 bitti. Ayrıca Dortmund bize 10 atsa da 3. yani öylesine bir maç olacak. Çok ciddi fark olmaz. Farktan çok grupta sıfır çekmek sinir ediyor.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
------

Yahu mesele o değil zaten bu sezon gitti de Fenerbahçe bu adamla yarınlarını kaybediyor. Mesut gibi yıldızı küstürdü. İrfan, Szalai gibi gelecek vaat eden futbolcular delirmek üzere. Ben pek beğenmesem de Pelkas falan da bitti.
Derbiyi kazanmak ömrünü uzattı anca :A yollamak için devre arası bekleniyor galiba.
En baştan olumsuz konuşup kötü enerjiyi yaydın :mad:

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,326
Puanı
1,060
------

Yıldız oyuncuya alerjisi var.Pelkas'ı neden beğenmiyorsun ?

• Güldürdün