Olympiakos - Fenerbahçe | Uefa Avrupa Ligi - D Grubu 5. Maçı

Maç sonucu ne olur?

• Berabere biter

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Olympiakos ile Fenerbahçe Yunanistan'da karşı karşıya geliyor.

23.00'da başlayacak maç ile ilgili yorumlar bu konudan yapılabilir.

Olympiakos'un grupta 6 puanı, Fenerbahçe'nin ise 5 puanı bulunuyor.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Olympiakos'un, İstanbul'daki sözlerine iyi bir cevap olur, eğer Fenerbahçe kazanırsa. Umarım iyi bir cevap veriririz kazanarak.

• Üzücü
Reactions: Polat Şaşmaz

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,311
Puanı
1,060
Kendi Evimizde 3 yedik ama sadece şu saygısız Başkanlarından dolayı Yenmemizi Çok İstiyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hoca bu sezon neden Pelkas'ı oynatmıyor?
Bakasetas olmasaydı da Pelkas olsaydı Trabzonspor'da, standart hep 11 oynardı mesela. Bizde arada kaynayıp gidiyor. Hadi sakatlıktan döndü, hadi Mesut vardı ama şimdi iki şeyin de bahanesi kalmadı. Vitor Pereira, Pelkas'ı değerlendiremiyor. Değerlendirdiğini nadiren görüyoruz. Muhtemelen ikinci yarı oyuna girer ve oyuna hareketlilik katar. Oysa geçen sezonun en iyi oyuncularından biriydi, sık sık forma şansı bulması lazım yani.

• Beğendim

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Bakasetas olmasaydı da Pelkas olsaydı Trabzonspor'da, standart hep 11 oynardı mesela. Bizde arada kaynayıp gidiyor. Hadi sakatlıktan döndü, hadi Mesut vardı ama şimdi iki şeyin de bahanesi kalmadı. Vitor Pereira, Pelkas'ı değerlendiremiyor. Değerlendirdiğini nadiren görüyoruz. Muhtemelen ikinci yarı oyuna girer ve oyuna hareketlilik katar. Oysa geçen sezonun en iyi oyuncularından biriydi, sık sık forma şansı bulması lazım yani.
Bu sezona da çok iyi başladı aslında ama sakatlık sonrasında iyi dönemedi. Sistem de oyununa pek uymuyor gibi duruyor şu an. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu sezona da çok iyi başladı aslında ama sakatlık sonrasında iyi dönemedi. Sistem de oyununa pek uymuyor gibi duruyor şu an. :)
Takımda tam anlamıyla sistem yok ki aslında, takımda netlik yok yani. Pelkas'ı da kullanmak isterse aslında her yerde kullanır; sağ oynat, sol oynat, forvet arkası oynat, hatta santrafor da oynat ama pozisyona da girer, bol da kaçırır. Saç baş yolduruyordu geçen sezon, gol pozisyonu kaçırıp duruyordu. Bu maçta da zaten Rossi saç baş yoldurabilir o konuda. :A

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dedik :A Gs maçını da bu hoca almadı zaten. Bireysel yetenekle aldık.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Yensen liderlik maçına çıkacaksın eline müthiş fırsat geçmiş. Son 15 dk baktım. Sanki Fenere yetiyor skor gibi oynuyor. Fenerbahçe bu anlayışla konferansta da kolay rakip gelmezse elenir ilk turdan.

• Beğendim