Gerçekleştirildi Yorum Konularını Yönetimin Açıp Açmaması Konusunda Önerge

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konuları, büyük rekabetin tadı ama aynı zamanda tartışmaların da adı. Yorum konularında birden fazla konu açılmasına sebebiyet veren, aynı zamanda "Keşke ben açsaydım bu konuyu!" düşüncesini de beraberinde getiriyor ve kimisini de bu durum üzüyor. Bu yorum konuları tartışmalarına (dizi, film, spor vs.) son vermek adına, eskiden olduğu gibi yönetimdeki kişilerin açmasına yönelik önergeyi siz Fav10 Meclisine sunuyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynen forumda ceza almayan kişilerin alayı yaranma derdinde :A Yaşını az çok tahmin ediyorum ama aklı okul öncesinde kalan biri varsa o sensin bence. Şu forumda yaranma derdi en son olan biriyim ben Yiğit yoksa senin gibi forumun gizli adminine karşı gelir miyim az bir analiz yeteneğin olsun oldu mu :A Neyse beni eğlendirmeyi başardım verdiğin alakasız cevaplar ve sözde alaycı tavır beni baya güldürdü. Tam verecek cevabı olmayınca saçmalayan, daldan dala atlayan tipte bir insansın...
Ama merak etme biraz daha böyle uğraşırsan olup olmadık yerlerde seni tedavi edeceğim hadi kıpsss
Sen çok tatlısın da biraz kin ve nefret gözünü kapatıyor işte, benim her zaman verecek cevabım var. Herkese ve her şeye cevap veririm, hiç gocunmam. Ama sana laf anlatınca davula vurmak gibi geliyor, ses geliyor karşıdan ama kuru ses işte. Sen co admin olunca yanaşmaya çalışırım zaten canım merak etme. İşin doğrusu seni hiç takmıyorum, laf anlatmaya değer görmüyorum ve saymıyorum. O nedenle dalgaya alıyorum, konu boyu yazan her arkadaşıma gayet ciddi ve net cevaplar vermiştim. Farkı sen işte. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen çok tatlısın da biraz kin ve nefret gözünü kapatıyor işte, benim her zaman verecek cevabım var. Herkese ve her şeye cevap veririm, hiç gocunmam. Ama sana laf anlatınca davula vurmak gibi geliyor, ses geliyor karşıdan ama kuru ses işte. Sen co admin olunca yanaşmaya çalışırım zaten canım merak etme. İşin doğrusu seni hiç takmıyorum, laf anlatmaya değer görmüyorum ve saymıyorum. O nedenle dalgaya alıyorum, konu boyu yazan her arkadaşıma gayet ciddi ve net cevaplar vermiştim. Farkı sen işte. :A
Üzdü beni takmaman.
Ben seni çok takıyordum ya niye böyle oldu ki? Benim de huyum işte nerde megolaman, egoist ve kendisini üstün gören ama aslında dışardan ne kadar boş olduğu belli birini görürsem aslında ne kadar sıradan bir insan olduğunu anlatmaya çalışırım. Ama unuttuğum bir şey var Yiğit sen en haksız konuda bile kendini haklı sanacak kadar gözü kör birisin be.
Neyse cevap verdiğini sandın ama veremedin konunun alakası yokken konuyu ben yönetici mi olmak istiyorum, ceza sistemi şöyleydiye getiren sendin ve benim de kötü özelliğim işte laf anlaması mümkün olmayan senin gibilere bile laf anlatmaya çalışıyorum.
Son cevabım da neyse sen benden uzakta durmaya devam et. Burnuma naftalin kokusu geliyor seninle yazışırken seni gündeme getiremem sori...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Üzdü beni takmaman.
Ben seni çok takıyordum ya niye böyle oldu ki? Benim de huyum işte nerde megolaman, egoist ve kendisini üstün gören ama aslında dışardan ne kadar boş olduğu belli birini görürsem aslında ne kadar sıradan bir insan olduğunu anlatmaya çalışırım. Ama unuttuğum bir şey var Yiğit sen en haksız konuda bile kendini haksız sanacak kadar gözü kör birisin be.
Neyse cevap verdiğini sandın ama veremedin konunun alakası yokken konuyu ben yönetici mi olmak istiyorum, ceza sistemi şöyleydiye getiren sendin ve benim de kötü özelliğim işte laf anlaması mümkün olmayan senin gibilere bile laf anlatmaya çalışıyorum.
Son cevabım da neyse sen benden uzakta durmaya devam et. Burnuma naftalin kokusu geliyor seninle yazışırken seni gündeme getiremem sori...
Sen ağlama, dayanamam, ağlama göz bebeğim sana kıyamam... Megolaman kelimesini yeni mi öğrendin, küçük yaştakiler bir kelime öğrenince söyleyip durur ya. Ben senden uzak duramam, sen benden uzak dur. Bana yanaşacağın zaman yönetici alınma zamanı olur galiba, neyse daha var gibi biraz bekleyeceksin anlaşılan. Anlama düzeyim çok üst level ama anlatma düzeyin çok alt level, bunu çözersek iş hallolacak bence...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aa gizliyiz canım nerde yokmuşuz. Birkaç mesaj anca kaçırdım. :A Kusura bakmayın ikinizle de şahsi derdim yok ama kaos...
Canım ben böyle şeyleri dert etmem de dikkatli ol işte. :A

Fena olur mu, böyle kaoslar insanı diri tutar. :A
Eskiden kavgaların bir kalitesi oluyordu, şimdi muhattap olmayınca dert oluyor. Diriyiz neyse ki. :bhr:

Afiyet olsun sana. :T:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen ağlama, dayanamam, ağlama göz bebeğim sana kıyamam... Megolaman kelimesini yeni mi öğrendin, küçük yaştakiler bir kelime öğrenince söyleyip durur ya. Ben senden uzak duramam, sen benden uzak dur. Bana yanaşacağın zaman yönetici alınma zamanı olur galiba, neyse daha var gibi biraz bekleyeceksin anlaşılan. Anlama düzeyim çok üst level ama anlatma düzeyin çok alt level, bunu çözersek iş hallolacak bence...
Yok seni en iyi anlatan kelime o da ondan maalesef :A
Aynen yönetici alımı da ya rütbe yükselmesinde görüşürüz. Sen de bir ara yönetime geri dönmek istesene belki dönersin yönetime orda da konuşuruz seninle. Belki sana nasıl tarafsız gözle şikayet konularına yazılacağını öğretirim tamam mı yiğidocuğum hadi görüşmek üzere bir sıkıntın olursa beklerim her zmaan.

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@xdragxx niye boş boş tartışıp birbirimizin vaktini çaldık şu an? Sonuca da varamadık, moralim bozuldu bak birbirimize ayırdığımız vakte. Bir daha tartışmayalım olur mu? :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,060
Canım ben böyle şeyleri dert etmem de dikkatli ol işte. :A

Eskiden kavgaların bir kalitesi oluyordu, şimdi muhattap olmayınca dert oluyor. Diriyiz neyse ki. :bhr:

Afiyet olsun sana. :T:
Hehh işte bak anlatmak istediğim buydu, eskiden asıl rekabetin kalitesi vardı şimdi yok kapiş. :A Bu yüzden de bu yorum işi yöneticilere kalmalı. :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok seni en iyi anlatan kelime o da ondan maalesef :A
Aynen yönetici alımı da ya rütbe yükselmesinde görüşürüz. Sen de bir ara yönetime geri dönmek istesene belki dönersin yönetime orda da konuşuruz seninle. Belki sana nasıl tarafsız gözle şikayet konularına yazılacağını öğretirim tamam mı yiğidocuğum hadi görüşmek üzere bir sıkıntın olursa beklerim her zmaan.
İnanır mısın hiç vaktim yok, senin gibi gençlerin önünü açmak daha güzel oluyor. Ben dönmem yani ama kalbim ve desteklerim her zaman seninle. :bhr:

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@xdragxx niye boş boş tartışıp birbirimizin vaktini çaldık şu an? Sonuca da varamadık, moralim bozuldu bak birbirimize ayırdığımız vakte. Bir daha tartışmayalım olur mu? :A
Saldırgan bir yapın var ben sana sadece bir soru sormuştum :A Ama sen bana gizliden hayran olduğun için nedense hep bana saldırıyorsun xdragxx falan dedin.
Yanlış hatırlamıyorsam seninle ilk ve tek tartışmam 2020'nin ortalarında oldu sen niye hep tartıştığımız sonucunu çıkardın ki? Seninle son 1 senede muhatap olduğumuz 2-3 konu ya vardır ya yoktur aslında...

• Harika