Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    14

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Destan'ın böyle yüksek başlamasında Müge Anlı ve Esra Erol'un payı büyük. İkiside programın sonunda diziyi güzel tanıttılar zaten diziden sonra ikinci ve üçüncü sırada yer almışlar.

Sana Söz kötü düşmüş. Star TV'de olduğundan hemen bitmez ama ömrü uzun olmayacak fazla gibi.

Masumlar Apartmanı etkilenmiş yeni diziden özellikle TOTAL'de 5. sıraya düşmüş ama tabi oranları gayet iyi.

Ne alaka müge ile esranın onlar her diziyi söylüyor zaten yapma dizi güzeldi bir kere :D
------

Destancım tutmayacaklar diyenlere iyi cevap vermiş harika :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ne alaka müge ile esranın onlar her diziyi söylüyor zaten yapma dizi güzeldi bir kere :D
------

Destancım tutmayacaklar diyenlere iyi cevap vermiş harika :A
Dizi kötüydü demiyorum ki. İki programda 6-7 reyting alıyor. Bir iki güzel cümle ile en az 2-3 reytinglik kitleyi ikna ediyorlardır.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu reytinglerden sonra gelecek hafta bir bakmışız Doktor Hanım geri dönmüş. :A @The_Erinch
Keşke Doktor Hanım diziye hiç girmeseydi, hiç iyi bir psikolog sahnesi izleyemedik. Kırmızı Oda'daki gibi atmosfer yoktu, Doktor Hanım'ın iç sesini duyamadık, gelişmeye dair bir şey göremedik çünkü çok kısa sürdü. Onun yerine başka bir psikolog gelseydi de her bölüm uzun bir şekilde görebilseydik. @The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu reytinglerden sonra gelecek hafta bir bakmışız Doktor Hanım geri dönmüş. :A @The_Erinch
Senin kalite kokan diğer EHH de tepetaplak olmuş 😁😁😁 DESTAN göçertmiş hepsini 🤭🤭🤭
------

Keşke Doktor Hanım diziye hiç girmeseydi, hiç iyi bir psikolog sahnesi izleyemedik. Kırmızı Oda'daki gibi atmosfer yoktu, Doktor Hanım'ın iç sesini duyamadık, gelişmeye dair bir şey göremedik çünkü çok kısa sürdü. Onun yerine başka bir psikolog gelseydi de her bölüm uzun bir şekilde görebilseydik. @The_Erinch
Ben entegre olmasını isterim KO nun MAP içine sonra Eray hasetinden çatlasın 🤭😁🤭😁🤭😁 @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Destan harika açılış yapmış. Bakalım haftaya durumlar ne olacak.
Masumlar Aprtmanı baya kan kaybetmiş. Sıralama olarakta gerilemiş. Yeniden atak yapacaktır.
Evlilik Hakkında Herşey reyting olarak hep 1 alıp 1 kaybediyor. İddialı yapımlar arasında reyting oranı iyi. FOX'ta en çok izlenen diziler arasında bu oran ile. Yanılmıyorsam 2. Dizi.

Asıl sonuçlar haftaya belli olur ve az çok netleşir durumlar.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senin kalite kokan diğer EHH de tepetaplak olmuş 😁😁😁 DESTAN göçertmiş hepsini 🤭🤭🤭
------

Ben entegre olmasını isterim KO nun MAP içine sonra Eray hasetinden çatlasın 🤭😁🤭😁🤭😁 @Aserat
Tepe taklak olması için üç grubun ikisinde zirveyi kaybetmekle sonuçlanacak kadar ağır bir netice gerekiyor yani 6'dan 5'e düşen dizi için kullanılacak bir tabir değil. :A Rakip yok diye cirit atıyor demiştim ve neyse ki haklı da çıkmanın gururu içindeyim. Gelecek ay Han'a partner olması için yeni oyuncu getirirler artık belki üçüncüde tutar. :F

Evet haklısın keşke girmeseydi de bu dizinin yetersiz senaristleri tarafından konuşturulmak zorunda kalmasaydı. Zaten normal diyalogları zor yazıyorlar bir de iç sesle uğraşmak istememişler demek ki. :A Ayrıca eldeki psikolog da iki bölüm boyunca yeteri kadar göründü ama o da sus payıymış. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün @Dosi ve @Aserat 'e demiştim dizi Osman gibi ilerliyor. Benlik havası yoktu görsel olarak iddialı ama senaryo olarak çok sıkıcıydı. Bu reytinglere şaşirmadım. Ama EDHO'nun ab'sini atv mumla arayacak. Bİrtek 3 gruptada eşit giden o diziydi ne hikmetse:A

Masumlar'ı dün yarısından izledim. Ceylan ve Safiye sahnesine yetiştim. Neden Esat'a öcü gibi davranıyorlar eve bile sokmuyorlar da Ceylan ve Naci eve girebiliyor?? Sinirimi bozdular. Dizi izleniyorsa GÜlben ve sorunları sayesinde Safiye ve Han için değil. Safiye'nin karakteri tam oturmamiş bile Ezgi Mola olarak izliyorum hala:F Sinir oldum bak yaa:F Fragmanı da izledim Safiye Naciye alnını öptürecek kadar hastalığını unutmuş. Gülben olsa çığlıklar atartdi yada işerdi reyting sağılırdı. Böyle giderse bırakcam diziyi.

EHHŞ'ye üzüldüm. Soğuk buldugum Gökçe'ye alişmişken erkenden harcamazlar umarim:(

Destan'ın böyle yüksek başlamasında Müge Anlı ve Esra Erol'un payı büyük. İkiside programın sonunda diziyi güzel tanıttılar zaten diziden sonra ikinci ve üçüncü sırada yer almışlar.

Sana Söz kötü düşmüş. Star TV'de olduğundan hemen bitmez ama ömrü uzun olmayacak fazla gibi.

Masumlar Apartmanı etkilenmiş yeni diziden özellikle TOTAL'de 5. sıraya düşmüş ama tabi oranları gayet iyi.
ATV her sezon program sonunda hatırlatma yaptırıyor:X BZÇ için Demir öldümü acaba diyordu:A Onca mal varliği kime kalacak diyordu:F @serhatt @Dosi

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Total kitlenin çoğu sosyal medya kullanmıyor dedin ya ondan dedim total kitle tv de görür atv bol bol reklamını yapıyor :D
Off bir dizinin neredeyse 9 reytingle başlaması aşırı zor dimi, e bu programlardaki reklamlar da işe yarar. Kötü bir şey dediğimiz falan da yok halbuki. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica