Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
TS ile aradakı fark çok değil 5'e falan insin gör sen şamatayı. Sakin. Ocak'a kadar en az hasar sonra yine yetişiriz, vururuz, geçeriz... TS bizle yarışıp da sağ çıkamaz. Sadece potaya girip strese sokalım yeter.
Tamam senin dediğin gibi olur inş ama zor :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ulan Ts'ye vermek de koyar he. Adamlar 50 senede bir şampiyon olacak o da bize denk gelecek. Gerçi Vitor varken ben hala çok kaybederiz diyorum :A
TS ile cidden sona kadar yarışıp da kaybedersek feci koyar. Fark yiyelim daha iyi valla. Beni bozmaz TS şampiyonluğu ama çekişip de verirsek komaya girerim.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
TS ile cidden sona kadar yarışıp da kaybedersek feci koyar. Fark yiyelik daha iyi valla. Beni bozmaz TS şampiyonluğu ama çekişip de verirsek komaya girerim.
Ya beni de bozmaz Ts şampiyonluğu :A Ha ts şampiyonluğu ha sivas şampiyonluğu da olsun olmasınlar yani :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ya beni de bozmaz Ts şampiyonluğu :A Ha ts şampiyonluğu ha sivas şampiyonluğu da olsun olmasınlar yani :A
TS şampiyon olursa FB şampiyon olamadı diye çok konuşulur ama GS ve BJK olamadı diye konuşulmaz. Genel olarak zaten bu durum böyle. Biri 25 milyon euro bonservis gömdü ve altımızda, diğeri Pjanic & Batshuayi falan aldı yine altımızda, 10 maç iki galibiyetleri var. Kadıköy'e gelecekler üstelik... Fener'in yarısı kadar konuşulmaz ama bunlar. Oysa şu son 1 ay Fener'e denmedik şey kalmadı.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
TS şampiyon olursa FB şampiyon olamadı diye çok konuşulur ama GS ve BJK olamadı diye konuşulmaz. Genel olarak zaten bu durum böyle. Biri 25 milyon euro bonservis gömdü ve altımızda, diğeri Pjanic & Batshuayi falan aldı yine altımızda, 10 maç iki galibiyetleri var. Kadıköy'e gelecekler üstelik... Fener'in yarısı kadar konuşulmaz ama bunlar. Oysa şu son 1 ay Fener'e denmedik şey kalmadı.
Çok konuşulmasının sebebi bence FB'nin 8 senedir şampiyon olamaması. BJK geçen sene aldı, GS son 4 sezonda 2 kere aldı. Bu yüzden FB'nin spor magazin yönü daha canlı şu aralar...

GS de son şampiyon olduğunda Seri-Lemina-Nzonzi gibi isimlerle kağıt üstünde çok iddialı gelmişti ama sonrası malum. Aynısını BJK de yaşıyor gibi...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bana nedense 2023 gibi geliyor

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Çok konuşulmasının sebebi bence FB'nin 8 senedir şampiyon olamaması. BJK geçen sene aldı, GS son 4 sezonda 2 kere aldı. Bu yüzden FB'nin spor magazin yönü daha canlı şu aralar...

GS de son şampiyon olduğunda Seri-Lemina-Nzonzi gibi isimlerle kağıt üstünde çok iddialı gelmişti ama sonrası malum. Aynısını BJK de yaşıyor gibi...
Vitor Pereira'nın 7 sezonluk şampiyon olamama serisinde bir payı yok ama yani en azından bir sezonluk var. Eleştiriler genelde onun eksenindeydi. Üçlü tartışması gibi. Sanki dörtlü oynayan BJK ve GS uçup kaçtı da sorun üçlü oldu.

BJK'nin böyle olacağı belliydi zaten ben yazmıştım. GS'nin o sezonki planlaması da berbattı onu da tahmin etmiştim. BJK'nin önünde güncel bir örnek de varken bu duruma düşmesi bayağı skandal. Kadro mühendisliği yapmak kolay iş değil Sergen de gram beceremedi.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Bir de en çok konuşan Fenerbahçe taraftarının kendisi zaten bizim taraftarın yarısı da Sergen'in istifasını ister duruma geldi. Pek konuşulmayan bir durum yok aslında bizde de @HeisenBerg

Gsde her zaman derim Terim'in kredisi bitmez. Bir de GS gençleştirme olayı var. Çoğu taraftar şampiyonluktan çok bunun başarılı olmasını istiyor gibi yani GS biraz uzun vadeli de planı var.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Batshuayi'de hiç iş yok. Geçmişindeki takımlar büyük sadece.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Vitor Pereira'nın 7 sezonluk şampiyon olamama serisinde bir payı yok ama yani en azından bir sezonluk var. Eleştiriler genelde onun eksenindeydi. Üçlü tartışması gibi. Sanki dörtlü oynayan BJK ve GS uçup kaçtı da sorun üçlü oldu.

BJK'nin böyle olacağı belliydi zaten ben yazmıştım. GS'nin o sezonki planlaması da berbattı onu da tahmin etmiştim. BJK'nin önünde güncel bir örnek de varken bu duruma düşmesi bayağı skandal. Kadro mühendisliği yapmak kolay iş değil Sergen de gram beceremedi.
Beşiktaş'ın kadrosu düzgün oturmadı bunun sebebi sakatlıklardan takımın oturmaması ve bu süreçte kötü gidişata giden takımda morallerin bozulup düzelmemesi. Sergen'in suçu ise inadına bazı adamlarda ısrar etmesi. Lig başı o kadar kötü bir oyun yoktu. Ama bu sakatlıklar sonrası iyilesse de takım toparlanamadı. Bunda hocanın suçu var en büyük sebebi de ısrarla kötü oynadığı halde adamlarda ısrar ediyor. Transferlerden dolayı ise kesinlikle yönetime kızmam tek tepkim stoper alınmaması olur. Bu da yine hocanın welinton vida ısrarını haklı çıkarmıyor.
Batshuayi'de hiç iş yok. Geçmişindeki takımlar büyük sadece.
Batshuayi aslında kötü adam değil ama çok büyük bir şey eksik bitiricilik :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Beşiktaş'ın kadrosu düzgün oturmadı bunun sebebi sakatlıklardan takımın oturmaması ve bu süreçte kötü gidişata giden takımda morallerin bozulup düzelmemesi. Sergen'in suçu ise inadına bazı adamlarda ısrar etmesi. Lig başı o kadar kötü bir oyun yoktu. Ama bu sakatlıklar sonrası iyilesse de takım toparlanamadı. Bunda hocanın suçu var en büyük sebebi de ısrarla kötü oynadığı halde adamlarda ısrar ediyor. Transferlerden dolayı ise kesinlikle yönetime kızmam tek tepkim stoper alınmaması olur. Bu da yine hocanın welinton vida ısrarını haklı çıkarmıyor.

Batshuayi aslında kötü adam değil ama çok büyük bir şey eksik bitiricilik :A
Sadece bitiricilik eksik olsa yine iyi. :A Adam maç oynanırken çocuk gibi küsüyor. :A Hayır kurumu mu burası da küsmemeyi öğrettikten sonra bitiricilik öğreteceğiz. :A Bu adamı oynatacağıma santrforsuz çıkarım daha iyi. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sadece bitiricilik eksik olsa yine iyi. :A Adam maç oynanırken çocuk gibi küsüyor. :A Hayır kurumu mu burası da küsmemeyi öğrettikten sonra bitiricilik öğreteceğiz. :A Bu adamı oynatacağıma santrforsuz çıkarım daha iyi. :A
Küsüyor derken :A Aslında istekli mücadeleci ama gol atması için 5 kere gol pozisyonu bulması lazım :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Küsüyor derken :A Aslında istekli mücadeleci ama gol atması için 5 kere gol pozisyonu bulması lazım :A
İlk 2 net pozisyonu kaçırdıktan sonra dudaklarını büzüp küçük emrah gibi küsüyor ya işte. :A Aynen, o 5 pozisyon sırasında Ghezzal'ın asistleri de güme gitsin zaten. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk 2 net pozisyonu kaçırdıktan sonra dudaklarını büzüp küçük emrah gibi küsüyor ya işte. :A Aynen, o 5 pozisyon sırasında Ghezzal'ın asistleri de güme gitsin zaten. :A
Ha kendinin bitirici özürlüsü olduğunu düşünüp kendi kendine tribe girmesi :A Evet onun yüzünden Ghezzal kötü oynuyor oldu :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Ha kendinin bitirici özürlüsü olduğunu düşünüp kendi kendine tribe girmesi :A Evet onun yüzünden Ghezzal kötü oynuyor oldu :A
Ghezzal fıstık gibi oynuyor aslında ama işte, istatistik fetişisti medya ve taraftarlar/yangıncılar bu futbolu daha iyi bildikleri için sözde kötü oynamış oluyor. :A

• Beğendim