Avrupa'nın Diğer Ligleri - Genel Transfer & Sohbet Konusu 🇪🇺 ⚽️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Payet korner kullanırken taraftardan gelen şişe su kafasına isabet ediyor ve maç duruyor, şu an futbolcular soyunma odasında. Bugün derbide de hakaret içib demiyorum direkt dümdüz “beyinden yoksun” bazı taraftarlar benzer işlere girişti. Hem akıl tutulması hem de insanlık dışı bir şey. Atıyorsun da ne oluyor Yani? Tamam fanatik olun ama holiganlığın lüzumu yok.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Payet korner kullanırken taraftardan gelen şişe su kafasına isabet ediyor ve maç duruyor, şu an futbolcular soyunma odasında. Bugün derbide de hakaret içib demiyorum direkt dümdüz “beyinden yoksun” bazı taraftarlar benzer işlere girişti. Hem akıl tutulması hem de insanlık dışı bir şey. Atıyorsun da ne oluyor Yani? Tamam fanatik olun ama holiganlığın lüzumu yok.

Bu Fransa'da Lyon Marsilya taraftarı ne kadar olaylı ya resmen durduk yere olay çıkarıyorlar.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Belenenses takımı covidli futbolcularından dolayı maça 9 kişi başlamış, stoperde kaleci oynuyor. Maçın ilk yarısı 7-0 bitti. @Maskeli Fedai @Sherlock @MasacRE @MEnes @xdragxx @12.Adam @Tolstoyevski
Kural kuraldır deyip uygulamaları takdire şayan. Ancak Benfica'nın yaptığı da etik değil. 3-5 tane at sonra top çevir, 9 kişilik rakibe karşı averaj kasmak ileride ters tepmesine sebep olacaktır. Futbolun tanrıları bunu unutmaz...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kural kuraldır deyip uygulamaları takdire şayan. Ancak Benfica'nın yaptığı da etik değil. 3-5 tane at sonra top çevir, 9 kişilik rakibe karşı averaj kasmak ileride ters tepmesine sebep olacaktır. Futbolun tanrıları bunu unutmaz...
Sahaya çıkmadılar hâlâ. 3-0 mı bitecek şimdi?
------

Yeni geldiler daha. Başlayacak herhalde.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sahaya çıkmadılar hâlâ. 3-0 mı bitecek şimdi?
Öyle bir şey yok, sahadan çekilmeleri ya da kırmızı kartlarla maçın bitmesine neden olmaları durumunda zaten eğer mevcut skor 3 farkın üstündeyse mevcut skor kabul edilir. Ama 2-0 geride olsalardı o zaman 3-0 diye kabul edilirdi...

Sahaya çıkmaları ceza almamak içindi sanırım, ama başlarım cezasına deyip evin yolunu tutmuş olabilirler. O değil de bu covid halen bela olmaya devam ediyor, yakında buralar da hareketlenir :(

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şimdi açtım s sport'u, canlı yayınlanıyormuş ama ikinci yarı iptal edildi galiba karşılıklı kabulle...
İkinci yarı başlar başlamaz bir futbolcu yere yattı sakatlık niyetine. Sonra hakem maçı bitirdi. Portekiz spiker olduğu için pek bir şey anlamadım.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bence Ballon d'or tarihinde yapılmış en büyük ikinci haksızlık Modric'in kazanmasıydı. Modric belki o dönem ilk 5'i hak etti ama kazanmayı asla... En büyük birinci haksızlık zaten 2020'de yapıldı, aslında bunu telafi etmek halen mümkün her ne kadar buruk bir ödül olacak olsa bile...

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Harbi yahu yeni öğrendim normal maç olsa neyse de olağanüstü bir durum.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Serdar Ali'nin Aykut'u aşağıladığı sözlerin aynılarını Pochettino'ya söylüyorum. Püü senin kalıbına ya. 1.5 senede takımın oyunu yok be. Büyük takımlara hoca olacak kapasitede değilsin. Bunu kovmaları yetmez kulağından tutup ülke sınırından atılmalı.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,173
Puanı
1,060
IMG_2004.jpg

IMG_2005.jpg

@MEnes

• Beğendim
Reactions: MEnes