NOW Misafir - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok güzel bir ilk bölüm olmuş. İlk 1 saatini canlı yayından izledim şimdi YouTube'dan kalan kısmı tamamladım. Her Medyapım işi gibi ilk bölümün süresi kısa olmuştu. Aklıma Bizim Hikaye geldi. :A

Hazal Kaya'nın bugün canlı yayında dediği gibi umut dolu, naif bir iş olmuş. Bu arada canlı yayın deyince aklıma geldi Medyapım dizilerinin totemiymiş ilk bölüm asla ekiple beraber izlenmezmiş. :A İlginç geldi. :A Dizi tutarsa Fatih Aksoy birkaç bölüm sonra bir yemek de Misafir ekibi için düzenler kesin. :A

Daha ilk sahnelerde Gece'nin replikleri ve yapılan küçük flashback sahneleri ile ne kadar zor şeyler yaşadığını görüyoruz. Hazal Kaya gibi enerjisi yüksek, güleç birinin de böylesine sert bir karakterde olması güzel olmuş. Sosyal medyada “Feriha ve Filiz gibi sürekli somurtuyor, hep aynı” denilmiş ama katılmıyorum buna. Her karakterinin farklı sorunları, travmaları vardı ve biliyoruz ki Gece'nin bir dönüşümü olacak ve o somurtan yüzü gülecek.

Hikaye derinlikli, daha da açılacaktır. Belli ki çok büyük olaylar olmadan duygu ve karakterlerin peşinde koşulacak bir hikaye olacak. Umarım karşılığını alır seyirciden. Oyunculuklar zaten iyiydi. Buğra Gülsoy yine sevecen baba rolünde ve aşırı yakışıyor bu tip rol kendisine. :bhr: Erdem'in eşini kaybetmesine rağmen dağılmayıp neşe ve umut dolu olup, çocuklarıyla ilgilenmesi çok güzel.

2. bölüm fragmanı da iyi görünüyor. Umarım uzun soluklu olur. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk bölüm 5 alamaz zaten perşembe kalabalık, genel söylüyorsun sanmıştım bir de diziyi beğenmedim dedin. :A
Bence çok sıradan bir bölümde. Haydi bu akşam ilk bölümümüz var heycanında bölüm değildi. Sanki 2.bölüm havasında çekilmiş gibiydi. KArakterleri izlemişiz geçen hafta da bakalım bu hafta n'olcak der gibi çocuklarla olan ilişkisini izledik:A

• Olmamış
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bence çok sıradan bir bölümde. Haydi bu akşam ilk bölümümüz var heycanında bölüm değildi. Sanki 2.bölüm havasında çekilmiş gibiydi. KArakterleri izlemişiz geçen hafta da bakalım bu hafta n'olcak der gibi çocuklarla olan ilişkisini izledik:A
Giriş bölümüydü ve karakterleri, iç dünyalarını falan gördük. :A Asıl olay da burada başlıyor zaten. :A

• İlginç
Reactions: Forumdash

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,329
Puanı
1,060
Gece bölümü izledim ve çok beğendim hatta bayıldım diyebilirim Hazal role çok güzel uymuşta saçının rengi değişse daha iyi olurmuş Buğra babalığa çok yakışmış role tam uymuş ilk bölüm olduğu için senaryo ve karakterleri tanıdığımız bir bölümdü sıkılanlar olmuş ama ben hiç sıkılmadan sonuna kadar heyecanla izledim diğer bölümlerde yükselme bekliyorum bakalım ne olacak

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Gayet güzel bir açılış olmuş, diziyi ve kurdukları atmosferi oldukça sevdim. Dramını ve samimiyetini çok güzel yansıtmış. Buğra Gülsoy (Erdem) harika bir baba olmuş, üç çocuğuyla çok güzel bir dünyası var. Gece'nin dediği gibi çok mutlular, anneleri hayatını kaybetmiş. Erdem'in hikayesini merak ediyorum. Gece'nin hikayesine flash back ile hafiften girdik ama tabi pek anlayamadık, ileri bölümlerde derinleşecektir.

Giray maşallah çok iyi görünüyor, Ozan Dolunay'ı ekranlara çok yakıştırıyorum. Hazal Kaya ile gayet uyumlu olmuşlar, ilk duyduğumda Ozan Dolunay küçük durur diye korkmuştum ama gayet iyi görünüyorlar. :D

İlk bölüm benim için güzel açılıştı ama daha vurucu ve dikkat çekici bir açılış yapılabilir miydi? Kesinlikle yapılabilirdi. Genel izleyici açısından daha çarpıcı bir bölüm olsaydı daha güzel olurdu. Benim için güzel hikaye, güzel ekip ve samimi bir iş olmuş. Yolu açık, reytingi bol olsun. Umarım iyi yükseliş yaşayarak perşembe akşamları ''ben de varım'' diyebilir. Bol şans! :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
YENİ BÖLÜM FRAGMANI - 2

Oha ben salak yine izlemeye üşenmişim baksana fragmana bomba. :A

1. BÖLÜM

Gayet güzel bir açılış olmuş, diziyi ve kurdukları atmosferi oldukça sevdim. Dramını ve samimiyetini çok güzel yansıtmış. Buğra Gülsoy (Erdem) harika bir baba olmuş, üç çocuğuyla çok güzel bir dünyası var. Gece'nin dediği gibi çok mutlular, anneleri hayatını kaybetmiş. Erdem'in hikayesini merak ediyorum. Gece'nin hikayesine flash back ile hafiften girdik ama tabi pek anlayamadık, ileri bölümlerde derinleşecektir.

Giray maşallah çok iyi görünüyor, Ozan Dolunay'ı ekranlara çok yakıştırıyorum. Hazal Kaya ile gayet uyumlu olmuşlar, ilk duyduğumda Ozan Dolunay küçük durur diye korkmuştum ama gayet iyi görünüyorlar. :D

İlk bölüm benim için güzel açılıştı ama daha vurucu ve dikkat çekici bir açılış yapılabilir miydi? Kesinlikle yapılabilirdi. Genel izleyici açısından daha çarpıcı bir bölüm olsaydı daha güzel olurdu. Benim için güzel hikaye, güzel ekip ve samimi bir iş olmuş. Yolu açık, reytingi bol olsun. Umarım iyi yükseliş yaşayarak perşembe akşamları ''ben de varım'' diyebilir. Bol şans! :bhr:
İkinci paragraf hariç neredeyse hepsine katılıyorum da neden Giray'da ısrar ediyorsunuz anlamıyorum, eğer Özge Aras hanımcığım reyting için onu bunu bozmazsa Gece'nin partneri asla Giray olmayacak. Erdem ile yorumlanırsa daha doğru olur bu yüzden. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,224
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Merve Dizdar Gulben GIF by TRT

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha ben salak yine izlemeye üşenmişim baksana fragmana bomba. :A

İkinci paragraf hariç neredeyse hepsine katılıyorum da neden Giray'da ısrar ediyorsunuz anlamıyorum, eğer Özge Aras hanımcığım reyting için onu bunu bozmazsa Gece'nin partneri asla Giray olmayacak. Erdem ile yorumlanırsa daha doğru olur bu yüzden. :A
Erdem ve Betül çok yakışıyor, favori çiftim onlar. :Z @Emre Ozansoy

• İlginç