Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Berisha neden gol atamıyor? Bunu Salzburg'tan öğrenelim:

1635665863944.png

Wolfsberger karşısında oynadı, bir gol bir asistlik performans.

1635665926515.png

Bu da hattrick yaptığı Tirol maçı. Yanında da yükselen yıldız Adeyemi.

Kısacası Berisha 4-4-2 sisteminde çift forvet olarak etkili olan bir isim. Lige de uyum sağlayamadı ayrı konu, sisteme de uyum sağlayamadı. Kanat da oynaması zor, tek forvet de. Kısacası Berisha'dan bu sistem içerisinde verim almamız çok zor.

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Ekli dosyayı görüntüle 110789

Ekli dosyayı görüntüle 110790

Kısacası Berisha 4-4-2 sisteminde çift forvet olarak etkili olan bir isim. Lige de uyum sağlayamadı ayrı konu, sisteme de uyum sağlayamadı. Kanat da oynaması zor, tek forvet de. Kısacası Berisha'dan bu sistem içerisinde verim almamız çok zor.

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.
Ben 3-1-4-2 diyorum @Araf
------

@bazinga @The_Erinch

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Ekli dosyayı görüntüle 110789

Ekli dosyayı görüntüle 110790

Doğru düzgün üretken bir takımın parçası olarak oynamadı ki.

Şu ana kadar 412 dakika oynamış. Yani 4.5 maç. Bu sürede de 1 gol 1 asist, ülke değiştiren bir oyuncu için hiç de fena değil.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Doğru düzgün üretken bir takımın parçası olarak oynamadı ki.

Şu ana kadar 412 dakika oynamış. Yani 4.5 maç. Bu sürede de 1 gol 1 asist, ülke değiştiren bir oyuncu için hiç de fena değil.
Salzburg'ta attığı gollerde ayağı sağlam, gelen topları iyi bir şekilde vuran bir görüntü çiziyor. Burada ayağına top gelmiyor ki, haliyle atamıyor. Salzburg'ta diğer takımlar, Süper Lig'teki gibi tam defans yaparak kapanmıyordur, bu da bir gerçek. Fenerbahçe'ye karşı tam saha defans yapılıyor, pozisyon bulunca atılıyor. Berisha da tabii o kapalı defansta kilidi açamıyor. Bir de kapalı olduğu için mecburen kanat gibi oynamak zorunda kalıyor santrafor bizde. Kasımpaşa maçında gol attı, sonra sürekli yedeğe çekildi. Max Meyer vardı, o da kaldı öyle. Muhammed'e şans veriyor diye kızıyorduk, şimdi o da yok. Burak diye bir oyuncumuz var, hiç oynamıyor. Hani gençlerimize önem veren hoca? O da garantici kimliğe büründü işler kötüye gidince ama o da olmuyor. İşte Berisha da kayboldu gitti arada, üç lig maçında da oynayamadı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Şu bizim kadroda bulunan oyunculardan kaç tanesi Vitor'un bu sisteminde daha önceki kulüplerinde oynadı ki? Cevap veriyorum, belki 1-2 tanesi arada sırada oynamıştır. :)

Hiçbir oyuncunun alışık olmadığı bir sistemi oturtmak da elbette zor olacaktır. O yüzden Vitor bu sistemin yanına bir de B planı ekleyerek farklı bir sisteme de maç içerisinde dönebilmesi gerekli. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şu bizim kadroda bulunan oyunculardan kaç tanesi Vitor'un bu sisteminde daha önceki kulüplerinde oynadı ki? Cevap veriyorum, belki 1-2 tanesi arada sırada oynamıştır. :)

Hiçbir oyuncunun alışık olmadığı bir sistemi oturtmak da elbette zor olacaktır. O yüzden Vitor bu sistemin yanına bir de B planı ekleyerek farklı bir sisteme de maç içerisinde dönebilmesi gerekli. :)
Kim min jae szalai @emreemreu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Avrupa'da şov yapınca iki gün önceden iyi takım olmadık. Biz kaybederken de kötü oynamıyorduk zaten topu kaleye sokamıyorduk. Konya maçı dahil, Serdar kaçırdıklarından birini atsa ki bence en kötü maçımızdı o periyottaki, o maçı dahi kaybetmezdik. Çoğu kişi oyun yerine skorlara odaklanınca demediklerini bırakmadı takıma, hocaya. Dün rezil değildik bugün de vezir değiliz ama takım tıpkı geçen maçlardaki gibi iyi sinyaller vermeye devam edip üstüne iyi bir skorla kazanınca herkes farklı konuşacak. Tek fark bugün ilk yarım saat topu kaleye sokmakta becerikliydik, o kadar.

Fikstür de sakattı biraz şu dönem. TS, Alanya ve Konya hepsi formda ve ligin iyi takımları zaten sıralamada görüyoruz. Bu üç maçın ikisini deplasmanda oynadık üstelik ve birinde 75 dakika on kişiydik. Ama yok demediğini bırakmadı insanlar hocaya ve takıma. Şu adama konforlu bir alan sağlayalım, sabredelim diyoruz ama yok üç maç kaybetti ya gitsin hemen. Ben size söyleyeyim kaybettiğimiz hiçbir şey yok daha Avrupa dahil. Biraz sakin olmanız gerektiğini anlamışsınızdir umarım, hafta sonu Kadıköy'de kazanıp milli araya daha da iyi gireriz.

Ben unutmayacağım ama şu son iki hafta hocaya yapılanları. Yediği lafları, hakaretleri, istifa çağrıları. Hiçbirini hak etmemişken, çok yazık.

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Avrupa'da şov yapınca iki gün önceden iyi takım olmadık. Biz kaybederken de kötü oynamıyorduk zaten topu kaleye sokamıyorduk. Konya maçı dahil, Serdar kaçırdıklarından birini atsa ki bence en kötü maçımızdı o periyottaki, o maçı dahi kaybetmezdik. Çoğu kişi oyun yerine skorlara odaklanınca demediklerini bırakmadı takıma, hocaya. Dün rezil değildik bugün de vezir değiliz ama takım tıpkı geçen maçlardaki gibi iyi sinyaller vermeye devam edip üstüne iyi bir skorla kazanınca herkes farklı konuşacak ama tek fark bugün ilk yarım saat topu kaleye sokmakta becerikliydik, o kadar.

Fikstür de sakattı biraz şu dönem. TS, Alanya ve Konya hepsi formda ve ligin iyi takımları zaten sıralamada görüyoruz. Bu üç maçın ikisini deplasmanda oynadık üstelik ve birinde 75 dakika on kişiydik. Ama yok demediğini bırakmadı insanlar hocaya ve takıma. Şu adama konforlu bir alan sağlayalım, sabredelim diyoruz ama yok üç maç kaybetti ya gitsin hemen. Ben size söyleyeyim kaybettiğimiz hiçbir şey yok daha Avrupa dahil. Biraz sakin olmanız gerektiğini anlamışsınızdir umarım, hafta sonu Kadıköy'de kazanıp milli araya daha da iyi gireriz.

Ben unutmayacağım ama şu son iki hafta hocaya yapılanları. Yediği lafları, hakaretleri, istifa çağrıları. Hiçbirini hak etmemişken, çok yazık.
Kayseri Galatasaray Göztepe maçıda sakat

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1636120421482.png

@bazinga ile Berisha üzerine konuşmuştuk. Bu konuşmadan sonra Royal Antwerp maçına çıkan Berisha, önce Meyer'e asist yaptı, sonra da kendi gol attı. Yaptığı asist de klastı, attığı gol de. Oynatılmayan oyuncu da oynadı sonunda ve verim de aldık. Hatta Meyer'den de bahsetmiştim oynamadığıan dair, o da oynayıp gol attı. Oynamayan oyuncuları oynatınca da oluyormuş kısacası.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060