2019 Büyük Fav10 Buluşması!

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Biz ana kadro hep 4 kişiydik hep 4 kişi kalacağız... FİNAL FOUR... TOST MAKİNELERİ... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Geriye kalanlar belli başlı seçilmiş insanlar da elbette ekipteler ama ana kadro hep bir başkadır... :A
Yok artık. O ilk Sabar konusu açılırken açıklamalarda ve Sabar isimli mekanda hiç bir zaman @Maskeli Fedai yer almamıştı. @Tolstoyevski Masacre, Sherlock sen ve sözde ben vardım ama ben kendim ayrıldım.
Ana kadro olarak ben hiç bir zaman bunu görmedim :A
Artık bu mesajdan net olarak gruplaşma belli olmuştur.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok artık. O ilk Sabar konusu açılırken açıklamalarda ve Sabar isimli mekanda hiç bir zaman @Maskeli Fedai yer almamıştı. @Tolstoyevski Masacre, Sherlock sen ve sözde ben vardım ama ben kendim ayrıldım.
İyi de bizim 4'lü grubumuz Sabar'la oluşmadı ki, daha öncesi var SIVACILAR... :A Ana sıvacılar her daim aynıydı, hatta eskilerde Doğu kardeşim de vardı o ekipte... Sonradan aydınlanma yaşayıp Sabar'a ruhumuzu teslim edip gerçeklere geçiş yaptık... @Maskeli Fedai yoldaşım bir Sıvacı olarak hep bizimleydi zaten... Sabar konusunda dediğim gibi ana kadronun yanında elbette diğer yoldaşlarımız da vardır... :A @Sherlock @MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İyi de bizim 4'lü grubumuz Sabar'la oluşmadı ki, daha öncesi var SIVACILAR... :A Ana sıvacılar her daim aynıydı, hatta eskilerde Doğu kardeşim de vardı o ekipte... Sonradan aydınlanma yaşayıp Sabar'a ruhumuzu teslim edip gerçeklere geçiş yaptık... @Maskeli Fedai yoldaşım bir Sıvacı olarak hep bizimleydi zaten... Sabar konusunda dediğim gibi ana kadronun yanında elbette diğer yoldaşlarımız da vardır... :A @Sherlock @MasacRE
Sıvacı tayfa ayrı, Sabar ayrı.
Sıvacı olarak sen destere Doğu ve Masacre vardı. Sherlock arka planda idi. Sabar ayrıydı.
Neyse bu mesajla hâlâ ve hâlâ @Tolstoyevski 'yi dışladın.
Sizin kendi dünyanızda kurduğunuz, kendi kendinizi avuttuğunuz hiç bir işe yaramayan bu 'sabarcılık' oyununda neyseki de yer almıyor :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Tam onu yazmaya geliyordum :A Sabar'dan önce sıvacılar ve yine Doğu dostum tarafından kurulan hamamcılar grubu vardı.. Yani Doğu'yla beraber hep beşliydik biz.. Diğerleri sadece sonradan dahil oldular ama ana ekip hep belliydi.. :A @MasacRE @Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tam onu yazmaya geliyordum :A Sabar'dan önce sıvacılar ve yine Doğu dostum tarafından kurulan hamamcılar grubu vardı.. Yani Doğu'yla beraber hep beşliydik biz.. Diğerleri sadece sonradan dahil oldular ama ana ekip hep belliydi.. :A @MasacRE @Sherlock
Sabar kısmında kanıtlarımda var ama neyse siz böyle kendinizi kandırmaya devam :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sabar kısmında kanıtlarımda var ama neyse siz böyle kendinizi kandırmaya devam :A
Ya Dosi neyi ispat etmeye çalışıyorsun ki :A Biz hep 5'liydik zaten Doğu ile beraber. Özel grubumuz da vardı hatta :A Ha diğer katılan kişiler de yoldaşımız ama çekirdek kadro belli :A
------

Sıvacı olarak sen destere Doğu ve Masacre vardı. Sherlock arka planda idi. Sabar ayrıydı.
Sizin kendi dünyanızda kurduğunuz, kendi kendinizi avuttuğunuz hiç bir işe yaramayan bu 'sabarcılık' oyununda neyseki de yer almıyor :A
@Tolstoyevski çok daha tehlikeli bir koalisyonun içinde yer alıyor.. @DarkLegenD ve benimle beraber ayrı bir grupta daha kendisi yer almakta..

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ya Dosi neyi ispat etmeye çalışıyorsun ki :A Biz hep 5'liydik zaten Doğu ile beraber. Özel grubumuz da vardı hatta :A Ha diğer katılan kişiler de yoldaşımız ama çekirdek kadro belli :A
Ben Sıvacı tayfaya birşey demiyorum ki. Bize anlatılan Sabar olayında, hatta konusu açılıp sonra yanlışlıkla silindi. Orda bahsin geçmedi :A geçmediği içinde ben GS fincanı ile bir görsel hazır etmiştim. Orda senin kullanıcı adın yok. Bana anlatılan Sabar grubu üyelerini yazdım :A şuan kemik kadro olabilirsin ama ana kadro olarak hiç bahsini duymadım. Bunu diyorum :A @MEnes
Yoksa şuan siz 4lüye lafım yok. En başından beri demesine yazdım ben :A
------

@Tolstoyevski çok daha tehlikeli bir koalisyonun içinde yer alıyor.. @DarkLegenD benimle beraber ayrı bir grupta daha kendisi yer almakta..
@Tolstoyevski > 'Sabar Grubu'

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben Sıvacı tayfaya birşey demiyorum ki. Bize anlatılan Sabar olayında, hatta konusu açılıp sonra yanlışlıkla silindi. Orda bahsin geçmedi :A geçmediği içinde ben GS fincanı ile bir görsel hazır etmiştim. Orda senin kullanıcı adın yok. Bana anlatılan Sabar grubu üyelerini yazdım :A şuan kemik kadro olabilirsin ama ana kadro olarak hiç bahsini duymadım. Bunu diyorum :A @MEnes
------

İstenmediğimiz yerde kalmayız yemişim sabarı mabarı :A DosiTols > All of them

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Tolstoyevski yi dışlamak için demedim bunları ben ana çekirdek kadrodan bahsettim... :A Tols yoldaşımın yeri ayrıdır ve o da Sabar ruhunu içinde hisseden bir yoldaşımızdır zaten. :A
Burada da görüldüğü üzere yoldaşım gerekenleri söylemiş... @Sherlock da o zamanlar goygoylarımızın parçasıydı ve aramızdaydı her daim... Doğu'yla birlikte 5'liydi, aaah gidi günler...
------

İstenmediğimiz yerde kalmayız yemişim sabarı mabarı :A DosiTols > All of them
Bizim herkese kapımız açık neden istemeylim yoldaşım... :A Bizim açıkladığımız şey farklı sizin alındığınız şey farklı... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ayrıca Özel gruba değineceksen 'Sabar' diye özel grup açıldı ve sen orda da yoktun @Maskeli Fedai :A senin bahsini hiç duymadığım için yadırgamam normal değil mi :A
Burada da görüldüğü üzere yoldaşım gerekenleri söylemiş... @Sherlock da o zamanlar goygoylarımızın parçasıydı ve aramızdaydı her daim... Doğu'yla birlikte 5'liydi, aaah gidi günler...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
------

Tamam işte diyorum ki biz hep 5'liydik tabi yeri geldiğinde arka planda olduğumuz olmuştur yoksa isim geçmiş geçmemiş bunlar ayrı şeyler. @Sherlock da sıvacılardandır ama o dönem ismi geçmiyor diye adamı yok mu sayalım..