Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İzlemedim ama düştüğünü gördüm :A Pusu bölümleri daha iyi diye ona bakıyorum ama bazı sahneler yok tabiki onun ikisini birleştiren bir yer buldum oradan baktım :A
Şu çağda hala böyle dertlerle uğraşmak ne kadar acı :A Netflix hayrına el atsa da bütün sorunlar çözülse keşke :A

• Güldürdün
Reactions: baron and Gerekli24

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Diziler tarihindeki en iyi bölüm listesinde bir sıralama yapsak zirveye oynar 45.bölüm kesinlikle. Polat'ın herkesten gerçeği gizleyip intikam alması ve iç hesaplaşmaları çok iyi yansıtılmış. Bölüm boyunca Hekimoğlu ve Cendere de çıtayı arşa çıkarmış.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şu sahne gerçekten de yaşanmış olsaydı… Hayali bile bir başka güzel, saç beyazlatır… Belki de bir başka evrende cidden… Çakır da Aslan Amca’nın adamı çıksaydı, öldü süsü verilseydi filan.. Ne ters köşe olurduk 🚬🚬

@Maskeli Fedai @BARON男爵 @Gerekli24 @Sherlock @12.Adam @MEnes @Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şu sahne gerçekten de yaşanmış olsaydı… Hayali bile bir başka güzel, saç beyazlatır… Belki de bir başka evrende cidden… Çakır da Aslan Amca’nın adamı çıksaydı, öldü süsü verilseydi filan.. Ne ters köşe olurduk 🚬🚬

Çakır için öldürülme planları yapılmasaydı eğer, belki de böyle bir sahneyi görebilirdik. Öldürülmeseydi de, Polat Alemdar'ı bu kadar yukarılarda göremezdik tabii, ayrı konu.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409

bence bu dizi bize gösteriyor ki Vadi'yi Vadi yapan senaryo, oyuncuların payı küçük olduğunu söylemiyorum oyuncular da çok önemli ama Vadi'de en fazla 30-40%,60-70% senaryo.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
bence bu dizi bize gösteriyor ki Vadi'yi Vadi yapan senaryo, oyuncuların payı küçük olduğunu söylemiyorum oyuncular da çok önemli ama Vadi'de en fazla 30-40%,60-70% senaryo.
Kurtlar Vadisi'nde başrol senaryodur. Bunu Necati Şaşmaz da demişti galiba o zamanlarda.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kurtlar Vadisi'nde başrol senaryodur. Bunu Necati Şaşmaz da demişti galiba o zamanlarda.
aynen zaten bu dizi'de hem Selçuk Yöntem var hem de Oktay Kaynarca var ki Oktay neredeyse Çakır gibi aynı rolü oynuyor ya da oynamaya çalısıyor bir de Kadir İnanır var sonra aynı KV gibi Show tv'de yayınlandı ama senaryo zayıf olduğu için tutmadı.